Městská nemocnice Ostrava - Dermatovenerologická ambulance
Nemocniční 20, Ostrava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Městská nemocnice Ostrava - Dermatovenerologická ambulance Jiný

skvělá paní doktorka, velmi příjemná a pečlivá, opravdu léčí vše, ne jen příznaky

Umístění: Městská nemocnice Ostrava - Dermatovenerologická ambulance Jiný

Výborná,s lidským přístupem k pacientovi. V léčbě mi moc pomohla, co jiný lékař si už nevěděl rady. Děkuji. Š
Škoda jen, že se do její ordinace člověk vždy hned nedostane.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava - Dermatovenerologická ambulance Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, pečlivá s vysokou odborností. S léčbou jsem velmi spokojen. Pomohla mi s dlouhotrvajícími problémy.

Velmi pečlivá a příjemná paní doktorka na svém místě. Konečně lékařka, která nevyšetřuje "pohledem od stolu", ale opravdu se zajímá o problémy, které člověk má, a důkladně ho prohlédne. Takoví lékaři by měli být všichni ve svých příslušných specializacích.

Moc příjemná paní doktorka. Není vůbec pravda, že je pomalá, takže s výše uvedenými komentáři nemohu souhlasit. Její myšlení je brilantní a navíc je pohledná. Jsem s paní doktorkou velmi spokojen.

Moc příjemná a hodná paní doktorka,že je pomalejší to je spíš dobře,aspon je pečlivá a opatrná..Byly jsme u ní zatím jen dvakrát,ale zatím jsem velmi spokojená..

Také souhlasím, příjemná a pečlivá. Pomalá možná - v tom smyslu že se dlouho čeká než jdete do ordinace, ale alespoň se pacientovi opravdu věnuje.

velmi prijemna a kvalitni lekarka akorat hroooozne pomala ...