Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Za Chlumem 814, Bílina

Dobrý den,pane anonyme!
tohle jsou komentáře,kde se hodnotí kvalita,ochota a lékařská péče lékařů a né komentáře o jejich rodinných příslušnících!Je to paní doktorky věc jakého má syna,ona sama je hodná a ochotná.Asi sám(sama)nemáte děti,protože ty občas(nejlépe stále)neposlouchají své rodiče a dělají si co chtějí,naštěstí většina z nich vyroste!M.P.

Nepříjemná, arogantní a neni schopna pomoci řešit zdravotní problém, svím přístupem mě naprosto odradila od další návštěvy v její ordinaci.

velice kompetentní a vstřícná lékařka

Vždy nám moc pomohla,nemohu si na ní vůbec stěžovat

S paní doktorkou jsme spokojeni,byla velice ochotná nám zajistit nový obleček pro mou dceru.Má moderní přístup k léčbě,ale nezavrhuje i "staré osvěčené" recepty,na léčbě se vždy s ní dá domluvit.čekající doba je krátká,občas se stane že se chvíli čeké,ale to je všude.čekárna i ordinace moderně zařízená,jen bych doporučila(nevím zda ho již nemá)přístroj na změření aktuálního CRP.

doporučuji skvělá lékařka :-)

K malým dětem milá,přívětivá a pečlivá,chodili jsme k ní rádi,dokud byly děti malé.Ty starší už od dveří bere jako že jdou simulovat,aby nemusely do školy...Odešli jsme hlavně kvůli předlouhým čekacím dobám v přeplněné čekárně.Ordinační hodiny jsou od 8 hodin,v půl osmé je již v čekárně narváno a paní doktorka v půl deváté v klidu vystupuje z auta..

Paní doktorku navštěvuji již řadu let a během této doby jsem se nesetkala s jakýmkoli problémem či nezájmem z její strany. Vždy mi vyšla ochotně vstříc a mrzí mě, že už od ní kvůli věku musím odejít.

Co si myslet o paní doktorce, když před časem odhadla svého syna takto?
„Mezi chlapy strašně rychle dospěl. Překlenul díky tomu to nejhorší období sedmnácti osmnácti devatenácti let, kdy by se s dorostenci někde potuloval. Dneska je mu dvacet, ale chová se jako pětadvacetiletý,“ hodnotí synův duševní vývoj Feninova matka Martina.
A kde? Tady http://www.hattrick.cz/main.php?act=detail&id=640
Může mít naši důvěru?
Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

První návštěvy u paní doktorky byly velmi rozpačité,dokonce jsem uvažovala,že přejdu jinam.Poradna probíhá přes poledne,několikrát se mi stalo,že na stole stála miska se zeleninovým salátem,které se paní doktorka usilovně věnovala a na dítě se pořádně ani nepodívala. Sestřička zvážila, změřila, pak se paní dr.podívala na fontanelu,zeptala se jestli stále kojím a to bylo všechno. Starší sestřička u paní dr. je velmi nepříjemná, mladší je příjemná, usměvavá. Nyní si na paní doktorku nemůžu stěžovat,k malým dětem je strašně příjemná,nejsou problémy s odesláním k odbornému lékaři.Moc chválím krásnou čekárnu plnou hraček, pastelek, časopisů.