Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Jiný

Paní zubařka je velmi šikovná, vždy dělá vše v klidu a umí projevit empatii. Nikdy nebyl žádný problém. Vždy mě vzala i bez objednání a pokaždé mě ošetřila. Děkuji. Š.V

Já mám pouze pozitivní hodnocení.Při ošetření zubů mívám značné žaludeční problémy a paní doktorka k tomu přistupuje naprosto profesionálně a vstřícně.Je velice dobrá jako člověk i jako stomatolog.
Petr Draksel

S paní doktorkou mám hodně špatnou zkušenost! Chodila jsem k ní před 5 lety. Vrtala mi do zdravých zubů a ty nemocné nechávala ležet ladem! Nejen, že na objednání jsem čekala dva měsíce ikdyž jsem měla problémy ale ikdyž sem přišla byla velmi arogantní a nepříjemná. Když sem náhodou přišla akutně mimo objednání tak byla sestra tak nepříjemná, že sem měla chuť si zub nechat vytrhnout na pohotovosti! Jednou došlo na problém se zubními kanálky, kdy mi je měla čistit kvůli zánětu. Poprvé s injekcí, bylo mi 17 a přišla jsem do ordinace sama. Na druhé čístění které bolelo snad ještě víc mi odmítla injekci dát i přesto že sem si ji chtěla zaplatit a odkecala mě se slovy že nejsem plnoletá a že mi injekci nemůže dát. Potom mi chtěla zub zachraňovat umělou korunkou která se měla přilepit na můj upravený zub jelikož měl zdravé kořeny. Zub byl velký a v puse mi vadil, odmítala mi ho zbrousit se slovy že si zvyknu. Bohužel opravdu velká korunka praskla a než sem na to přišla přišel opět další zánět! Paní doktorka mě opět odkecala, že tam nic není. Měla před koncem ordinační doby asi se jí chtělo domu! Byla sem nucena navštívit jiného zubaře u kterého jsem již už zůstala a nyní si nemohu stěžovat! Nebýt laxního chování paní doktorky možná bych si ušetřila bolesti s rozřezáváním celého horního patra! Můj aktuální zubař když viděl veškerá vyšetření a ošetření co mi dělala paní doktorka a výsledky v puse pronesl, že by paní doktorka měla jít krestlit! Tím by totiž nikomu neublížila! Trvalo rok než můj lékař dal tu katastrofu v mé puse po zákrocích paní doktorky dohromady! Nedoporučuji!!!!

Jinam bych už nešel!!!

Mudr. Feilová je velice schopná stomatoložka

přidávám další hodnocení a to za mou 3 letou dceru..paní doktorka má perfektní přístup k dětem a dcera si jí oblíbila..paní doktorko děkuji:)..malá pacientka Nikolka Svobodová z Chomutova

Vše už je řečeno v ostatních komentářích a já jen souhlasím a děkuji paní doktorce za péči se zuby. Lékař na správném místě.
K.Sahula

Pani doktorka je velmi hodná dost jsem si užila se svými zoubky,vždy vše vysvětlí kdyby to šlo snad by to ani nebolelo je lékař na svém místě,neměnila bych jsem spokojená.Děkuji s rodinou za péči kterou nám věnujete Božena z Jirkova

tabulka hodnocení se změnila,tak i já měním své hodnocení..Paní doktorka je prostě 1*****,pro nás odbornice a člověk,který pracuje opravdu srdcem..velmi si Vás vážíme paní doktorko a moc děkujeme za vše,co pro nás děláte,za Vaši vstřícnost a ochotu,s kterou se u Vás setkáváme i v době,kdy nejsme objednáni:-))..Svobodovi z Chomutova

Paní doktorka mně i mému manželovi odstranila strach ze zubařů, báječná, stoprocentní, neměnila bych ji. Tak by měl vypadat lékař, vysvětlit, vyléčit a ještě pohladit. Děkuji