MUDr. Martin Záhořík

Hradec Králové 1 adresa

Stomatologická ordinace MUDr. et MUDr. Martina Záhoříka
Antonína Dvoráka 592, Hradec Králové

Umístění: Stomatologická ordinace MUDr. et MUDr. Martina Záhoříka Jiný

Na MUDr. Zahoříka jsem dostala kontakt ve FNHK, kvůli extrakci tří osmiček. Termín jsem dostala za 6 dni od objednani. Skvělý přístup, zuby vytržené za 2min, bezbolestně a opravdu velmi rychle. Pana doktora mohu doporučit.

Umístění: Stomatologická ordinace MUDr. et MUDr. Martina Záhoříka Jiný

Pana doktora mi doporučila má zubařka, šlo o čištění kanálků v zubu, které se jí dostatečně vyčistit nepodařilo, vzhledem k vybavení ordinace, byla jsem asi těžší případ. Absolvovala jsem dvě plánované návštěvy u pana doktora, podařilo se, cena celkem 5.700,-, což mi bylo bez mého dotazování několikrát oznámeno předem, což velmi oceňuji. Ošetření bylo rychlé, pan doktor mi vše vysvětloval, nad rámec ošetření se mnou diskutoval o dalších problémech a to nejen mých, ale byl ochoten mi dát rady a názor ohledně stavu chrupu mé dcery. Všeobecně byl komunikativní a opravdu velmi ochotný poradit. Pokud bude nutnost v budoucnu vyhledat specialistu, tak půjdu k němu. Upřímně mi ne každý lékař sedne, protože mám hodně otázek a chci co nejvíc informací. Také neztrácím čas tím, že bych každého lékaře recenzovala, ale tenhle mi za to stojí, jsem vážně velice spokojená.

Umístění: Stomatologická ordinace MUDr. et MUDr. Martina Záhoříka Jiný

Dobrý den, k panu doktorovi Záhoříkovi jsem nastoupila nedávno, a udělala jsem velmi dobrý krok. Zbavil mě všech potíží, se kterými si předešlý lékař nevěděl rady. Pracuje rychle, bezbolestně, efektivně. Jsem spokojená, jedná se o velmi dobrého lékaře, který pomůže, ale také vyžaduje spolupráci pacienta. Za sebe mohu říci - skvělá práce, skvělý lékař.

Skvělé, rychlé, bezbolestné trhání zubu. Pana doktora Záhoříka mohu doporučit všema deseti. Pečlivá příprava, rentgen a bezbolestně zub venku za půl minuty..

Umístění: Stomatologická ordinace MUDr. et MUDr. Martina Záhoříka Jiný

Dobrý den, k panu doktorovi jsme docházeli více než 10 let a proto mě poslední dvě návštěvy o to víc zklamaly. Na ty jsme byli přiřazení místo k němu k paní doktorce. Již při poslední preventivní prohlídce měla hodně naspěch, a tak nás objednala na další návštěvu, kde měl být dceři ošetřen zkažený zub a dána zubní výplň. Byl to její první kaz v 10 letech a měla z ošetření strach. Doma jsem jí sice úkon vysvětlila.... ale přesto. Paní doktorka se zdála již od počátku a nervózní a honila čas i přesto, že my jsme na ošetření čekali, kdy se věnovala předchozímu pacientovi. Když přišla řada na dceru nechala si dát injekci, ale pak jí paní doktorka chtěla nasadit na zub ochranou plentu, a tam se začala bránit, protože dostala strach že se udusí. Tuto situaci jsem nepředpokládala. Paní doktorka zkusila dvakrát. Jala jsem se dceru uklidnit, ale paní doktorka nebyla přístupná k dalšímu postupu a ani uklidnění dítěte. S tím, že si máme najít jiného doktora, který ji uspí. Já myslím že by stačilo přistupovat s klidem a třeba navrhnout jinou polohu, protože z vrtání strach neměla. Když jsem následně chtěla situaci řešit s panem doktorem, nechtěl slyšet názor druhé strany a když prý nejsme spokojeni, máme si najít všichni jiného lékaře. Nebude ztrácet svůj drahocený čas. Měli pro nás prý vyhrazenou hodinu. Tu jsme rozhodně v ordinaci nestrávily. Je škoda, že ošetření pacienta je ztrátou času. Přitom to chtělo jen trochu empatie.

Pana Doktora Zahorika doporucil bych vsem, je velice profesionalni, trpelivy a pozorny. Vsechno mi podrobne vysvetlil ohledne me situaci s zuby, popsal ruzne mozne zakroky, bezvadne provedl mi extrakci zubu a dal cenne rekomendace.

K MUDr. Záhoříkovi jsem byl odeslán svou ošetřující lékařkou MUDr. Jonovou k provedení endodontického ošetření zubu. O tomto ošetření jsem věděl jen to, že se jedná o odstranění nervů ze zubu. Po návštěvě u pana doktora jsem byl objednán na provedení zákroku za 2 a půl měsíce. Během této první návštěvy jsem se nedozvěděl žádné podrobnosti k zákroku, ani technické ani finanční. V uvedeném termínu jsem se tedy dostavil do ordinace, kde mi pan doktor sdělil, že celý zákrok bude stát 4000,- Kč (2500,- práce se zubními kanálky a 1500,- nová plomba). Byl jsem poněkud překvapen a požádal jsem ho o vysvětlení technických detailů zákroku, které mi tedy až v tuto chvíli sdělil. Vzhledem k tomu, že zubařským technikám nerozumím, domluvili jsme se, že si vše v klidu promyslím a že se případně telefonicky objednám. Toto mi navrhl jak pan doktor tak jeho sestřička. Z ordinace jsem tedy odešel a snažil se zjistit podrobnosti u MUDr. Jonové, která mi ochotně vše podrobně vysvětlila. Následně jsem zavolal MUDr. Záhoříka, že se zákrokem souhlasím a že bych se chtěl objednat. Jeho odpověď mi vyrazila dech. Prý se mnou ztratil hodinu času a proto již nemá zájem mne ošetřit. Chápu, že si lékař může pacienty vybírat ale tento způsob, kdy mi sám řekne, že mám zavolat a následně mne odmítne s tím, že jsem ho připravil o hodinu času, se mi zdá poněkud sprostým. I já jsem tu hodinu ztratil, a důvodem bylo, že mi MUDr. Záhořík při první návštěvě v podstatě nic neřekl. Z tohoto důvodu lékaře nedoporučuji.