Martin Trnovec, gynekolog České Budějovice

MUDr. Martin Trnovec

Uložit

Gynekolog Více

81 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 71, České Budějovice
Gyn Nest CB s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Jiný

Pan doktor a jeho úžasné sestřičky jsou opravdovým darem pro všechny ženy. Všichni tři jsou neuvěřitelně milí, vstřícní a příjemní. Pan doktor trpělivě odpovídá na všechny dotazy, vše srozumitelně vysvětlí. Opravdu jsem za něj neskutečně vděčná.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Zdravotní problémy

Pan MUDr Martin Trnovec (se svým týmem dvou úžasných sestřiček) je to nejlepší co jsem ve svém životě (za svých více než 55 let) potkala. Jeho péče, vstřícnost, ochota, empatie a trpělivost se kterou přistupuje k pacientkám by mohla být vzorem pro všechny ordinace široko daleko. Mé zdravotní problémy a postup léčení mne pan MUDr pokaždé vysvětlil tak, že jsem mohla zůstat v klidu a nebála se nikdy žádné operace, injekcí i dalších vyšetření. Pro mne je pan MUDr Trnovec kromě výborného gynekologa také výborný psycholog a myslím si, že všechny ženy i maminky se v jeho čisté, příjemné a pohodové ordinaci cítí výborně. Moc ráda přidávám celé ordinaci pět hvězdiček, protože opravdu vím, že jsem u MUDr Trnovce a jeho sestřiček přímo v rukou andělů. A i když právě návštěva gynekologické ordinace u žen není nejoblíbenější, já za sebe ráda napíši, že se k mému panu MUDr i k jeho sestřičkám pokaždé opravdu těším. Klára Anderlová


Ověřeny pacient
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Je můj gynekolog

Neumím si představit lepší ordinaci. Pan doktor je špička a sestřičky jsou jedničky! I kdybych měla bydlet na druhé straně republiky, nezměnila bych gynekologa a jezdila do ČB za nimi.. :)


K
Ověřeny pacient
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší doktor a odborník v okolí. Dříve jsem chodila jinam a tam bylo vše v pořádku, dokud člověk nemá problém.
Tady naprostá spokojenost, lidský přístup, skvělé sestřičky, vždy poradí a pomůže. Všichni mi pana doktora doporučovali a nemohu než se přidat.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší gynekolog široko daleko. Je to profesionál, skvělý člověk a chová se k vám naprosto úžasně. Vůbec se ho nebojím na cokoliv zeptat. To samé sestřička. Milá, vtipná, ochotná.
Nemůžu se dočkat další návštěvy a to jsem ke staré doktorce chodila s hrůzou. :)


L
Ověřeny pacient
Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog široko daleko! Cítíte se u nej skvěle. Vždycky vám dá veškeré informace a stará se o vás jako o vlastní. Jeho žena sestřička v ordinaci. Je nejmilejší ženská, která se o vás vždycky postará.


J
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař i sestřička! Trnovcovi jsou profici, mili, a vtipni :) člověk se nebojí na cokoliv zeptat. Diky za ne!


Ověřeny pacient

Skvěle sehraný tým, milá, sympatická, vždy usměvavá sestřička, lékař profesionál, který mi vždy umí pomoci. Pan doktor je velmi pečlivý a lidský. Moc doporučuji, ikdyž vím, jak náročné je se k panu doktorovi "probojovat".


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je můj třetí gynekolog v životě, první Dr. Kravarová - příjemná, ale při vyšetření "přehlídla" 8 cm útvar na vaječníku, další MUDr. Sák mi roky vycházel vstříc, ale naprosto mě zklamal v těhotenství a hlavně při porodu, který se jim opravdu nepovedl, ale jeho jedinou starostí bylo, abych nemocnici nežalovala. Pan doktor Trnovec je naprosto úžasný, pečlivý, příjemný, vše vysvětlí, člověk si nepřipadá trapně, když se na něco zeptá. Opravdu naprostá spokojenost jak po profesní, tak po lidské stránce.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný! Mohu vřele doporučit! Citlivý, pečlivý, vše vysvětlí, zeptá se na potíže... Sestra je milá, vždy vyhoví. Prostě radost tam chodit :) Oba mají lidský a velmi milý přístup k pacientkám!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti