Pražská 71, České Budějovice
Gyn Nest CB s.r.o.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Zdravotní problémy

Pan MUDr Martin Trnovec (se svým týmem dvou úžasných sestřiček) je to nejlepší co jsem ve svém životě (za svých více než 55 let) potkala. Jeho péče, vstřícnost, ochota, empatie a trpělivost se kterou přistupuje k pacientkám by mohla být vzorem pro všechny ordinace široko daleko. Mé zdravotní problémy a postup léčení mne pan MUDr pokaždé vysvětlil tak, že jsem mohla zůstat v klidu a nebála se nikdy žádné operace, injekcí i dalších vyšetření. Pro mne je pan MUDr Trnovec kromě výborného gynekologa také výborný psycholog a myslím si, že všechny ženy i maminky se v jeho čisté, příjemné a pohodové ordinaci cítí výborně. Moc ráda přidávám celé ordinaci pět hvězdiček, protože opravdu vím, že jsem u MUDr Trnovce a jeho sestřiček přímo v rukou andělů. A i když právě návštěva gynekologické ordinace u žen není nejoblíbenější, já za sebe ráda napíši, že se k mému panu MUDr i k jeho sestřičkám pokaždé opravdu těším. Klára Anderlová

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. Je můj gynekolog

Neumím si představit lepší ordinaci. Pan doktor je špička a sestřičky jsou jedničky! I kdybych měla bydlet na druhé straně republiky, nezměnila bych gynekologa a jezdila do ČB za nimi.. :)

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší doktor a odborník v okolí. Dříve jsem chodila jinam a tam bylo vše v pořádku, dokud člověk nemá problém.
Tady naprostá spokojenost, lidský přístup, skvělé sestřičky, vždy poradí a pomůže. Všichni mi pana doktora doporučovali a nemohu než se přidat.

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o.

Nejlepší gynekolog široko daleko. Je to profesionál, skvělý člověk a chová se k vám naprosto úžasně. Vůbec se ho nebojím na cokoliv zeptat. To samé sestřička. Milá, vtipná, ochotná.
Nemůžu se dočkat další návštěvy a to jsem ke staré doktorce chodila s hrůzou. :)

Umístění: Gyn Nest CB s.r.o. gynekologické vyšetření

Nejlepší gynekolog široko daleko! Cítíte se u nej skvěle. Vždycky vám dá veškeré informace a stará se o vás jako o vlastní. Jeho žena sestřička v ordinaci. Je nejmilejší ženská, která se o vás vždycky postará.

Nejlepší lékař i sestřička! Trnovcovi jsou profici, mili, a vtipni :) člověk se nebojí na cokoliv zeptat. Diky za ne!

Skvěle sehraný tým, milá, sympatická, vždy usměvavá sestřička, lékař profesionál, který mi vždy umí pomoci. Pan doktor je velmi pečlivý a lidský. Moc doporučuji, ikdyž vím, jak náročné je se k panu doktorovi "probojovat".

Pan doktor je můj třetí gynekolog v životě, první Dr. Kravarová - příjemná, ale při vyšetření "přehlídla" 8 cm útvar na vaječníku, další MUDr. Sák mi roky vycházel vstříc, ale naprosto mě zklamal v těhotenství a hlavně při porodu, který se jim opravdu nepovedl, ale jeho jedinou starostí bylo, abych nemocnici nežalovala. Pan doktor Trnovec je naprosto úžasný, pečlivý, příjemný, vše vysvětlí, člověk si nepřipadá trapně, když se na něco zeptá. Opravdu naprostá spokojenost jak po profesní, tak po lidské stránce.

Pan doktor je výborný! Mohu vřele doporučit! Citlivý, pečlivý, vše vysvětlí, zeptá se na potíže... Sestra je milá, vždy vyhoví. Prostě radost tam chodit :) Oba mají lidský a velmi milý přístup k pacientkám!

Já jsem také přešla k panu Trnovci od Mudr. Pechy, ten na čas a své vlastní zpoždění nehledí, hlavně že má bmw. Přešla jsem jako nespokojená ve 3. měsíci těhotenství. Nové pacienty nepřijímali, ale nakonec mě vzali a jsem velmi spokojená. Milé a vlídné jednání, přístup, pěkná ordinace v poklidu. Mohu jen doporučit!!!