Běžný termín

Běžný termín

Běžný termín 30 min +1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP)

vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče...

Léčené nemoci

• Onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

z posledni navštěvy lekaře jsem byla docela zklamaná.Byla jsem u lekaře vickrát ale naposledy tedy zklamaní. Jinak je lékař podle mě dobrý.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

více komunikace s pacientem podrobné vysvětlení postupu léčby, vysvětlení jak postupovat při léčbě zda klidový režim nebo bězný denní režim, zda cvičit a jaké cviky

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: MEDAPO.cz, s.r.o - ortopedická ambulance (Centrum lékařské péče, 1.NP) Běžný termín 30 min

Po odborné stránce vyšetření proběhlo v pořádku, ale komunikace byla nedostatečná. Pan doktor spěchal a podle mě nedostatečně srozumitelně vysvětlil zdravotní problém a navrhovanou léčbu. Byl mi také přidělen termín kontroly, aniž by se někdo ptal, jestli mi vyhovuje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice kladne hodnotim vyuzivani systemu pro objednani. cekal jsem opravdu malou chvili. Samotne vysetreni uz me tak nenadchlo - procitani zprav behem meho popisovani problemu. Sice je asi dobry odbornik, hodne odborne me popsal mechanismus kolena, ale bohuzel me s mym poroblemem nepomohl. Zaver je ten, ze je problem zpusoben vekem a vysokou postavou a mam se s tim smirit (tyto nazory moc neuznavam).

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je jistě odborníkem na svém místě, vyšetření proběhlo v pořádku, jen se nemohu zbavit dojmu, že to bylo jako z rychlíku...v ordinaci jsem byla 5 minut. Dozvěděla jsem se diagnózu, dostala jsem na ni léky, ale příčina se neřeší.

Navštívila jsem pana dr. po úrazu při dopravní nehodě. Pan dr. udělal vyšetření a zjistil artrózu kolenního kloubu a připadá mi, že se pořád drží této diagnózy i když připomínám, že před úrazem mě koleno nebolelo a mohla jsem ho ohnout. teď pokračuji v rehabilitacích a stav se zlepšuje. Uvidím, jak dopadnu , když budu chtít zprávu pro pojišťovnu.....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyšetření v pořádku. Jen jsem byla objednaná přes tento online systém, a sestřička to vůbec nerespektovala - brala i několik pacinetů přede mnou, kteří byli objednáni až po mně. Dokonce tam se mnou seděla paní která byla objednaná na stejný čas jako já. Objednací systém zjevně nefunguje. Díky tomu, že jsem přišla o chvilku dříve, čekací doba se tak protáhla skoro na hodinu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím nesplnil má očekávání,uvidíme jak bude dál probíhat léčba.Po první návštěvě jsem byla za deset minut venku z ordinace.