Martin Sklenský, ortoped Brno

Ortoped přijímá nové pacienty

159 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více
544 52.....

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu. Od r. 1993 provozuji svou privátní ortopedisko-traumatologickou ambulanci v dnešním Centru lékařské péče s.r.o...

• onemocnění pohybového aparátu

Běžný termín

Běžný termín 30 min

Vyšetření pohybového aparátu

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Velice kladne hodnotim vyuzivani systemu pro objednani. cekal jsem opravdu malou chvili. Samotne vysetreni uz me tak nenadchlo - procitani zprav behem meho popisovani problemu. Sice je asi dobry odbornik, hodne odborne me popsal mechanismus kolena, ale bohuzel me s mym poroblemem nepomohl. Zaver je ten, ze je problem zpusoben vekem a vysokou postavou a mam se s tim smirit (tyto nazory moc neuznavam).

Pan doktor je jistě odborníkem na svém místě, vyšetření proběhlo v pořádku, jen se nemohu zbavit dojmu, že to bylo jako z rychlíku...v ordinaci jsem byla 5 minut. Dozvěděla jsem se diagnózu, dostala jsem na ni léky, ale příčina se neřeší.

G
Umístění: Centrum lékařské péče spol. s r.o. Běžný termín

Navštívila jsem pana dr. po úrazu při dopravní nehodě. Pan dr. udělal vyšetření a zjistil artrózu kolenního kloubu a připadá mi, že se pořád drží této diagnózy i když připomínám, že před úrazem mě koleno nebolelo a mohla jsem ho ohnout. teď pokračuji v rehabilitacích a stav se zlepšuje. Uvidím, jak dopadnu , když budu chtít zprávu pro pojišťovnu.....

Vyšetření v pořádku. Jen jsem byla objednaná přes tento online systém, a sestřička to vůbec nerespektovala - brala i několik pacinetů přede mnou, kteří byli objednáni až po mně. Dokonce tam se mnou seděla paní která byla objednaná na stejný čas jako já. Objednací systém zjevně nefunguje. Díky tomu, že jsem přišla o chvilku dříve, čekací doba se tak protáhla skoro na hodinu.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím nesplnil má očekávání,uvidíme jak bude dál probíhat léčba.Po první návštěvě jsem byla za deset minut venku z ordinace.

• onemocnění pohybového aparátu

• ortopedie