Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na Šumavě 2300/43, Jablonec nad Nisou
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Chodim k pani dr.Hole a jsem maximalne spokojena. Ikdyz jsou ceny vysoke,za krasny usmev mi to stoji. Vrele doporucuji. Pani dr.je uzasny clovek a velmi peclivy.

J
Ověřeny pacient

Pan doktor sympatický a vypadá to že pracuje pečlivě. Double ceny s nemožností odchodu k jinému zubaři protože vás žádný jiný nevezme.

Ověřeny pacient

Dvě hodiny jsem ležela a pan doktor Martin Rota opravoval mé zuby. Děkuji mu za jeho profesionální přístup. Přestala jsem se bát zubaře a díky panu doktorovi budu mít zase krásné zuby.
Krista Halamová

F
Ověřeny pacient

Vynikající péče, přístup, odbornost, bezbolestnost a kvalita. Poprvé ve svých 41 letech se nebojím k zubaři :o))
Franta

A
Ověřeny pacient

Je vidět, že pan doktor Rota ordinuje podle posledních metod. Všechno pěkně vysvětlí, RTG do PC a promítaní do "televize" nad křeslem, anestezie při plombě je samozřejmostí. Opravené zuby jako původní.
Jen je potřeba se připravit na vedro jako v sauně. Slabé tričko podmínkou. A vzhledem k ordinaci MuDr. Holé v jedné místnosti si soukromí taky moc neužijete.

P
Ověřeny pacient

Dnes první návštěva - vstupní vyšetření. Musím vyjádřit 100% spokojenost jak s poskytnutou péčí a profesionalitou (jak pan zubař tak i paní asistentka), tak s technologickým zázemím. Od malinka jsem měl ze zubařů vždy trauma, proto jsem léta žadného stálého zubaře neměl, po dnešku je vše jinak - další návštěva za 5 týdnů a vůbec mi to nevadí a rád přijdu ;-)

K
Ověřeny pacient

Prozatím naprostá spokojenost. Velmi profesionální a milé jednání a hlavně pečlivé a šetrné provedení všech zákroků!!!

J
Ověřeny pacient

Co se týká přístupu a šikovnosti je to borec. Ceny jsou ale vážně přemrštěné (má vůbec smlouvu s pojišťovnou ?) a mylně mne informoval, že VZP nehradí žádnou plombu, což není pravda. Známá dostala u svého lékaře amalgán zadara, mne to stálo 1500 za bílou. Amalgán by byl prý kolem 1000, tak už jsem šel do lepšího. Pokud jste ochotni obětovat peníze za velmi kvalitní práci, mohu jen doporučit.

L
Ověřeny pacient

Byla jsem ve zdravotnickém zařízení pana MDDr.Rota, kde ordinuje i MDDr.Holá, chodím k ní. Musím říct, že ačkoli mám panickou hrůzu ze zubaře, tak profesionální a milý přístup paní doktorky i sestřičky, v tomto zařízení mne pomalu přesvědčuje, že není čeho se bát. Vstupní vyšetření v ceně Kč 600,- je této ceně plně adekvátní, protože mi byly okamžitě na místě zhotoveny rentgeny, podle kterých se připravil celkový plán mého léčení. Byla doporučena extrakce všech zubů moudrosti, a nyní mám již první extrakci za sebou. Extrakce osmičky jsem se bála jako čert kříže, ale MDDr.Holá mi zuby tak skvěle umrtvila a předvedla tak rychlý a bezbolestný výkon, že se dalšího trhání nebojím. Krom toho jsem platila jen poplatek Kč 30,-, což mě také velmi mile překvapilo.
Toto zdravotnické zařízení i MDDr.Holou, mohu vřele doporučit, nejen kvůli skvělé péči, ale i kvůli krásnému modernímu prostředí, které na pacienta zapůsobí pozitivně jen co vejde do čekárny.

Z

Pan doktro je velice milý a příjemný,až je to s podivem k jeho mladému věku.Nebo alespoň tak vypadá.Zubařů se bojím jako čert kříže,a věřte nevěřte,u něj jsem jednou málem usnula.Ty ceny jsou vysoké,ale co je dnes levné.Spravené zuby mi za to stojí, kdybych si měla půjčít.Zuzana Mrázová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti