Adresa

Mírové nám. 2, 360 01 Karlovy Vary
Mírové nám. 2, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

17 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Mírové nám. 2, 360 01 Karlovy Vary Jiný

Pan doktor Lebeda je velmi šikovný a jemný. Sleduje nejnovější trendy v medicíně a mistrně je používá. Za mě i mou maminku ho můžeme vřele doporučit.

K
Ověřený profil
Umístění: Mírové nám. 2, 360 01 Karlovy Vary Jiný

Odstrašující přístup. Domluvena byla zubní hygiena za daným účelem na hodinu práce, nakonec se zákrok, který měl být proveden nekonal a místo toho šlo jen o 15 min. povrchového čištění, i když bylo domluveno čištění hloubkové. Poté, co se zahájilo čištění, bylo nám řečeno, že hlobkové bude později a dokonce z původní domluvené částky na 3x vyšší. Zbytečná návštěva a ubohých 15 min. ničeho. Silně nedoporučuji.

L
Ověřený profil

Když máte peníze, máte od všech zubních lékářů super chrup. Když nejste na tom finančně dobře máte smůlu. To platí i zde. Jinak pan doktor je jistě šikovný a sympatický. Mohu jedině doporučit. Musela jsem vyhledat jiného zubaře kvůli vypadlé plombě na předním zubu. Pan doktor chtěl za plombu 1100 kč. Druhému zubaři jsem dala za tu pidi plombu na jedničku 670 kč. Jedná se o tutéž plombu. Samozřejmě, že jsem zubaře co mě ošetřil za adekvátní cenu navštívila pouze externě. Jinak opravdu mohu tohoto zubaře dopuručit. Buď máš a nebo nemáš jako se vším.


J
Ověřený profil

Už po první návštěvě u pana doktora mi bylo jasné, že jsem si nemohla vybrat lépe. Každým ,,coulem,, profesionál s lidským přístupem k pacientovi. Mohu jen doporučit


D
Ověřený profil

Mívala jsem panickou hrůzu z návštěvy zubaře. Teď chodím k zubaři ráda. Úžasný přístup k pacientovi, vše na jedničku.


R
Ověřený profil

Deset let jsem nebyl u zubaře,protože jsem měl špatné zkušenosti a fobii.Pak jsem poznal Martina Lebedu a navštívil jeho ordinaci,byl jsem nervozní a bál se jak malej,ale když mi trhal stoličku,tak vše ze mě opadlo a teď už vím,že k Martinovi Lebedovi budu chodit beze strachu a rád.Je to hodný a šikovný zubař.Doporučuji Radek Š.


H
Ověřený profil

Super mladej zubar,vse do detailu vysvetli a zakroky naprosto bezbolestny.A to ze pan zde pise, ze je arogantni a nezkuseny neni vubec pravda! Lukas B.


A
Ověřený profil

Nezkušený arogantní zubař začátečník mluvící perfektně rusky.


R

Perfektní přístup, moderní ordinace, bezbolesté ošetření, mohu doporučit.


Výborný stomatolog.Komlexní přístip k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu