Budějovická 911, Tábor
Gynekologická ordinace (mapa)

Kpt. Jaroše 2000, Tábor
Nemocnice Tábor, a.s. (mapa)

Umístění: Gynekologická ordinace

Je to nejlepsi gynekolog. Jako jedineho profesionala jsem ho nevymenila ani po odstehovani do Prahy. Sestricku ma milou,ochotnou a hodnou. Hodne mi pomohl a ma lidsky az srdecny pristup.

V loňském roce jsem byla na lékařském zákroku u pana doktora, který jsem dlouhou dobu odkládala. Pan doktor je vynikající lékař a po operaci nemam zadne problémy. Jsem velmi spokojená.

když tak čtu ty názory "velmi slabý", tak přemýšlím, zda jste byli opravdu u stejného doktora, ke kterému se lidi hlásí nejen z Tábora a blízkého okolí, ale i z dalších měst. Kdyby nebylo doktora Koláře, možná bych tu už nebyla. Jeho profesionální přístup a zodpovědnost jsem u jiného lékaře s touto kompetencí nezažila. Takže......velké díky doktoru Koláři a i přesto, že bydlím v Praze, nehodlám se přehlásit jinam ani až budu podruhé těhotná!

K panu doktoru Kolářovi jsem chodila řadu let a byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená. Ještě dlouhou dobu po přestěhování do Prahy jsem za ním dojížděla. Až díky těhotenství (a nemožnosti pravidelně cestovat na kontroly) jsem přestala být jeho pacientkou. Byl to jeden z nejlepších gynekologů (zejm.svou odborností), které jsem dosud poznala.

Martin je prostě nejlepší,neznám tady v Táboře lepšího!

S panem doktorem jsem spokojná.. pomůže, poradí, mě velmi pomohl..doporučuji a že toho má hodně.? Ano, ti nejlepší toho mají hodně.

Mindlová Tábor

Pan doktor Martin Kolář, je přístupem k pacientkám naprosto vyjímečný v tom nejlepším slova smyslu.
Bez něj bychom dodnes neměli naši měsíční holčičku. Jsme mu velmi vděční za jeho hlavně lidský a obětavý přístup. Naprostý profesionál se zájmem o pacienta.

profesionál

Sama mám problémy a docházím k doktorovi pravidelně. Nikdy na mě nebyl hrubý. Vždy vysvětlil v čem je problém a co by bylo nejlpší k jeho odstranění.

Tohoto gynekologa opravdu nemohu doporučit. Je velice milý do té doby, dokud nemáte problémy. Jakmile se ale vracíte do ordinace s opakujícím se problémem, začne být nepříjemný a velice arogantní. Sestřička dle mého názoru organizačně nezvládá objednávat pacienty, tak aby mohli ošetřit i akutní případy. Nutnost objednat se i kvůli receptu.