Adresy (2)

Gynekologická ordinace
Budějovická 911, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Kolář je špička ve svém oboru.Jsem u něj 28 let a neznám lepšího lékaře.Vždycky je ochotný a pečlivý.Každé pacientce se snaží pomoci s jakýmkoliv problémem.Až se jednou rozhodne ukončit ordinaci přijde Tábor o nejlepšího lékaře v tomto městě.Velmi si vážím jeho samého,jeho názoru i lidského přístupu k nám všem.Myslim,že mluvím za všechny že mu vděčíme za mnohé.Děkujeme pane doktore,že Vás máme!

J
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Velmi ochotný, mily pan doktor. Vzdy se mi snažil pomoci s čímkoli. I jeho sestřičky velmi vstřícné. Vsechno v naprostém poradku. Mohu jen doporučit!

Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace

Je to nejlepsi gynekolog. Jako jedineho profesionala jsem ho nevymenila ani po odstehovani do Prahy. Sestricku ma milou,ochotnou a hodnou. Hodne mi pomohl a ma lidsky az srdecny pristup.


J
Ověřený profil

V loňském roce jsem byla na lékařském zákroku u pana doktora, který jsem dlouhou dobu odkládala. Pan doktor je vynikající lékař a po operaci nemam zadne problémy. Jsem velmi spokojená.


Ověřený profil

když tak čtu ty názory "velmi slabý", tak přemýšlím, zda jste byli opravdu u stejného doktora, ke kterému se lidi hlásí nejen z Tábora a blízkého okolí, ale i z dalších měst. Kdyby nebylo doktora Koláře, možná bych tu už nebyla. Jeho profesionální přístup a zodpovědnost jsem u jiného lékaře s touto kompetencí nezažila. Takže......velké díky doktoru Koláři a i přesto, že bydlím v Praze, nehodlám se přehlásit jinam ani až budu podruhé těhotná!


D
Ověřený profil

K panu doktoru Kolářovi jsem chodila řadu let a byla jsem s jeho péčí maximálně spokojená. Ještě dlouhou dobu po přestěhování do Prahy jsem za ním dojížděla. Až díky těhotenství (a nemožnosti pravidelně cestovat na kontroly) jsem přestala být jeho pacientkou. Byl to jeden z nejlepších gynekologů (zejm.svou odborností), které jsem dosud poznala.


J
Ověřený profil

Martin je prostě nejlepší,neznám tady v Táboře lepšího!


S panem doktorem jsem spokojná.. pomůže, poradí, mě velmi pomohl..doporučuji a že toho má hodně.? Ano, ti nejlepší toho mají hodně.

Mindlová Tábor


Ověřený profil

Pan doktor Martin Kolář, je přístupem k pacientkám naprosto vyjímečný v tom nejlepším slova smyslu.
Bez něj bychom dodnes neměli naši měsíční holčičku. Jsme mu velmi vděční za jeho hlavně lidský a obětavý přístup. Naprostý profesionál se zájmem o pacienta.


profesionál


Došlo k chybě, zkuste to znovu