Tohoto lékaře také nemohu doporučit, musím jen souhlasit s negativním hodnocením. Arogantní, bezcitný a namyšlený lékař! Bohužel jsem neodešla včas. Až těžké zdravotní problémy v těhotenství mě donutily odejít. Poté jsem se 2 měsíce léčila ze zánětu. Není to jen moje zkušenost, ale i mé kamarádky mají podobnou, bohužel.

u pana doktora jsem byla poprve, nebyla jsem na prohlidce 3 roky tak jsem mela strach jak to se mnou je. jsem rocnik 1944. byl peclivi vysetril me i ultrazvukem rikal ze nic nenasel , amam si zavolat na preventivni stery cipku nevadi mi ze mje takovy nemluvny ale je peclivy. a to je duležíte, doporucuji sykorova

Vše perfektní!!

Nejlepší pan doktor!Jen DOPORUČUJI!!

Absolutně souhlasím. Tento pan doktor je naprostý bezcitný, neprofesionální gauner. Dokud jsem neměla problém, nebyl problém ani s ním, ale jakmile se problém objevil, odcházela jsem z ordinace s pocitem, že pana doktora obtěžuji a s pocity odporu k takovému člověku. Myslím si, že člověk s takovým chováním by neměl pracovat jako lékař, ale chytit se lopaty. Všechny pacientky varuji. Srážka s tímto ,,lékařem´´ je hodně bolestivá.

Dobrý,den. Já jsem s panem doktorem zatím spokojena..Přišla jsem k němu od jiného pana doktora.A to jsem byla zrovna těhotna.Vžy se ke mě choval mile vše rád vysvětlil.Prostě celkem v pohodě.Tak doufám,že to tak bude i nadále. Protože už jsem od jednoho doktora AROGANTA odešla.Tak doufam,že už me nic nepřekvapi...

Pan doktor je v pohodě..vyšetření u něj je rychlé a konečně trochu méňe nepříjemné, jsem byla těhotná a byl vždy hodný a ochotný, Jsem s panem doktorem moc spokojená.Pan doktor je na mě vždy příjemný.Vše udělá rychle,ultrazvuk i popřípadě odběry jsou hned ,Danková

U pana doktora jsem podstoupila návštěvy dvě... Vždy šlo o preventivní prohlídku. Při první byl důkladný a ohleduplný a já měla velmi dobrý pocit. při druhé návštěvě mi přišlo že je to někdo úplně jiný. Byl hrubý (a opravdu to nebyly vtipy) vůbec se mnou nic neprodiskutoval, nic nevysvětlil a to čekárna rozhodně plná nebyla a konec pracovní doby taky ne. Nechápu co se s ním stalo, ale jak čtu všechna tato hodnocení není to nic neobvyklého v jeho případě. najdu si jiného lékaře. Nechci chodit ke gynekologovi s obavami jakou bude mít zrovna náladu a jak se to projeví v jeho přístupu.

Já musím naprosto souhlasit s negativním hodnocením a jsem ráda, že jsem od něj odešla ještě před těhotenstvím, když to tak čtu. Není pravda, že by se špatně choval jen k těhotným, já jsem si u něj vždy připadala, jak když ho zdržuji a obtěžuji. Když jsem k němu přišla s problémem, tak mi řekl, že je to normální, což ovšem nebylo, a dál to neřešil, ale dovršilo to, když jsem tam přišla s akutním problémem a bolestmi a sestra mě oznámila, že pan doktor mě nevezme jelikož nejsem objednaná a nejbližší termín mi nabídla za týden. Co se týče sester, tak ta stará paní je zlatá, ale ta mladší, ta je jak doktor, arogantní a neochotná

Se všemi souhlasím!!
Byla jsem ve 22.týdnu těhotenství a měla jsem zánět močových cest.
V nemocnic jsem byla 5dní s tím,že jsem dostávala globule.
Pátý den jsem již chtěla jít domů(tak jak mi to bylo slíbeno)
Ale pan doktor mi řekl,že domu nejdu,protože mi miminko umírá.
Je to ten nejhoršíí doktor,který mohl být.!!!NEDOPORUČUJI!!!
Dítě jsem porodila zdravé a krásné!!Již mu jsou tři měsíce.
Divím se,že jsem ho nezažalovala!