Nesouhlasím se spousty názorů. Pan doktor byl ke mě vždy hodný a příjemný, kdykoliv jsem měla problém,hledali jsme řešení spolu, vždy mi vše vysvětlil a zodpověděl všechny mé dotazy. Pokaždé udělá ultrazvuk. Chodí k němu spoustu mých kamarádek a žádná si nestěžuje. Vystřídala jsem plno gynekologů a s tímto jsem moc spokojená:-)

Pan doktor byl pred letmi, na zacatku jeho soukromne praxi velmi hodny a ochotny. Dokonce jsem za nim dochazela i z Prahy (po te co jsem se z Kladna odstehovala). Bohuzel, ted od neho odchazim, protoze posledne dva roky je neznesitelny az natolik, ze jsem jednou odchazela s brecem. Jeho aroganci a nafoukanosti mne urazil takovym spusobem, ze jsem nanho chtela zavolat kontrolu. Je to neuveritelne, jak se takhle clovek muze zmenit! Urcite nedoporucuji.

Pokud se chcete cítit ve 21.století, jak žebráci, choďte k dr.M.Janďourkovi.Pokud máte akutní problém a přijdete v 7h ráno do prázdné čekárny,tak si 40 min počkáte /klepat se nesmi,sestra pravidelně vychází :-( /, vyslechnete si rozhovor sestry a lékaře na téma vánoční svátky, poté se otevřou dveře a neskutečně nepříjemná sestra vám oznámí,že vás nevezmou,že nejste objednaná...na argument a prosby, že je prázdná čekárna, že již 40 minut čekáte a že máte akutní obtíže, vám striktně sdělí,že vás prostě bez objednání nevezmou. V této ordinaci nefunguje ani slušnost ani prosby.Nejedná se o mou první negativní zkušenost s touto sestrou u tohoto lékaře,ale rozhodně je tou POSLEDNÍ.Již jsem zaregistrována u jiného lékaře a připadám si jak v jiném, lepším světě.Diametrálně odlišný přístup k pacientovi než jsem zažila u "Janďourka".O metodách vyšetření a pod. ani nehovořím.

Je tu plno negativních reakcí,ale já musím říci,že se ke mě pan doktor choval vždy krásně. Než jsem k němu přešla,tak mě léčila jiná paní doktorka a musím říci,že to byla tedy zkušenost. Nikdy ke mě nepřistupovala jako k ženě,která nemůže mít děti. Nezapomenu na její odpověď,že jenou budu ráda,že děti nemám.
Pan doktor mi hned udělat všechna vyšetření( i laparoskopii) a za nějaký čas se vše vyřešilo a dnes mám dvě krásné děti. PANE DOKTORE MOC VÁM DĚKUJI :-)

Souhlasím s názory. Pan doktor je velice arogantní a pokaždé když od něj odcházím připadám si jako že jsem jeho i sestry velmi obtěžovala. Nyní sem těhotná a od tohoto doktora utíkám protože docházet tam každý měsíc je vážně nápor na psychiku.

Opovržlivý způsob jednání se ženami je v této ordinaci opravdu do nebe volající.
Kdybych odtud odešla dříve, mohla jsem si ušetřit doživotní chronické potíže.
Budiž to varováním pro ostatní pacientky. Znechucení tímto lékařem a sestrou
mi brání rozepisovat se více. Odejděte dokud není pozdě!

S panem doktorem mám pouze nárazovou zkušenost, ale ráda bych jí tady zmínila. Dá se říci, že mě "zachránil" u porodu...kdy mě jiný lékař nechal trpět 22 hodin u nepostupujícího porodu..pan Dr. Jandourek jakmile přišel na směnu a prohlédl mě, po několika minutách okamžitě rozhodl o akutním císaři (který měl být již dávno proveden) a sdělil mi, že z mé karty vyplývá, že bych dítě ani normálně neodrodila (nechápu že lékař před ním si toho nevšiml)..takže díky.

Neverim negativnim nazorum typu, ze je tento lekar necitlivy a arogantni, je to velmi jemny a citlivy clovek a odbornik. h.

Jak tak koukám,hodnotí ho především ženy,které u něj byli,jednou dvakrát,maximálně třikrát (neg.hodnocení). Já k němu chodím již 5-tým rokem,porodil mi syna a i druhé těhotenství jsem chodila k němu.Je pravda,že má občas blbou náladu,ale to asi každý ne? Víc zkušeností mám s naprosto profesionálním panem doktorem,vtipným,vždycky mi všechno vysvětlil,stačilo se zeptat,vždycky mi udělal všechna vyšetření bezbolestivě (pokud zrovna nemyslíte Hamiltona).Vyzkoušela jsem hodně gynekologů na Kladně a můžu říct,že se tohohle budu držet zuby nehty :o))

Jsem spokojena!!Těhotná jsem byla a docházela jsem předtím k jiné -tentokrát-pani doktorce!!Způsobila mi svou "jemnou a přívětivou povahou a taktem "takové problémy,jaké jsem si nedokázala představit ani v těch nejhorších snech!!Málem sem o děťátko přišla!Po porodu jsem přešla jinam a pak znovu jinam ,opravdu přístupy lékařů bez výjimky laxní..a teď jsem konečně našla lékaře,s kterým mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti!!Doporučuji!!