Ord. praktického lékaře stomatologa
Heydukova 463, Chomutov, Kadaň

+420 474 332 143

Umístění: jiné místo extrakce zubu

Před pár hodinami jsem u MUDr. Georgieva v Chomutově podstoupila zákrok v analgosedaci. Jednalo se o extrakci 5 zubů a jedno čištění kanálků. Jelikož se jednalo o rozsáhlý výkon a nejméně 2 zuby byly i pod celkem velkým zánětem (jeden hnisal), rozhodla jsem se pro analgosedaci, i když mi to pan doktor na vstupní prohlídce rozmlouval. Přítomna byla i anestezioložka, která zavedla kapačku po celou dobu výkonu + bylo provedeno i lokální umrtvení injekcí. Nástup sedace byl pomalý, museli jsme trochu čekat, stále jsem to bolestivě cítila. Nakonec i tak k zákroku došlo. Ničeméně toto trvalo tak u 1/2 času u 1. zubu. Poté už nic nevím, pouze u jednoho si pamatuji ještě tahání za něj. A u posledního ani nevím, že se trhal, musela jsem se pak i ptát, jestli je venku :) Zhruba hodinu poté jste malátní, neovládáte stabilní chůzi a mluvení. Proto je potřeba doprovod. 3 h od zákroku jsem plně funkční, až na stále zčásti umrtvenou pusu. Pan doktor, sestřička i anestezioložka odvedli skvělou práci. Mohu jen doporučit. Cena sedace je 5 000 Kč a bolest je opravdu a pouze jen chvilku na začátku.

Po troufám si říci totálně zpackané práci z pohotovosti u nejmenované lékařky:
rozříznutá dáseň
rozříznutý zub
povytažená půlka zubu
v kanálku ulomený nástroj
od zubu pořezaný jazyk

a po obří bolesti na pohotovosti, způsobenou paní doktorkou, obrovský strach vůbec otevřít pusu,
mě pan doktor doslova zachránil.
Vytrhl výše zmiňovaný rozříznutý zub, se kterým se nedalo nic dělat, zároveň vytáhl i osmičku a nahradil jím výše zmiňovaný znetvořený zub.
Většího profesionála neznám. Je milý, je perfektní a umí uklidnit. Je empatický a ze všech zubařů nejlepší

Trhal mi přes dvě hodiny osmičku, byla to pěkná makačka, musela se u toho rozříznout dáseň a zub se řezal asi na čtyři kusy. Pan zubař odvedl perfektní práci, naprostá spokojenost. I když výkon sám o sobě příjemný nebyl, moc jsem toho díky anestezii necítil.