MUDr. Martin Dzivjak

Ortopedická ambulance
Beneše z Loun 185, Louny

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Má dobré chování, ještě se mi nestalo, aby mi lékař podal ruku a představil se...Po stanovení diagnozy mi řekl, jaké mám možnosti a navrhl několik možností léčby, ke kterým dodal názor a velice mi pomohl.
Jedině DOPORUČUJI.

Chodíte k doktoru Dzivjakovi? NEPŘECHÁZEJTE k jinému ! Proč ?
Vrátíte se- a budete dál velmi spokojeni.
Že je méně hovorný ? Hlavně vzorný odborník. Co s takovým , který mnoho mluví ,ale "léčí" bez výsledkú.
Moc chválíme !

Když je člověku okolo šedesáti, stává se pro pana doktora nezajímavý, odbývá vyšetření, sestra je arogantní.
Již jej opustilo více pacientů, lékař je zhodnotil zdravými a oni do pár týdnů s vážnými problémy skončili na operacích většinou u pražských lékařů. Je to škoda.

P. doktor Dzivjak je nepochybně vynikající odborník, pravidelně ho navštěvuji, mohl by jen trochu změnit přístup k pacietovi, občas působí odměřeně, jako by ho problém pacienta moc nezajímal, ale to je jen můj subjektivní názor....velice nepříjemné je dlouhé čekání v čekárně, přesto, že jste objednáni na danou dobu-někdy i hodinu a více...to je ale asi dáno dnešním "výdělečným" systémem našeho zdravotnictí, kdy jsou lékaři ve snaze "urvat" co nejvíce, naberou takové množství pacientů, které nemůžou absolutně zvládnout..Jinak ale můžu vřele doporučit!!!

Jsem velice spokojená s panem doktorem Dzivjakem,skvělý přístup.

Pan doktor je vstřícný a dobrý doktor. Byl jsem předtím u několik jiných ,kteří
ordinují v Lounech,ale mě uvedly vždy v omyl s touhou po penězích a výsledek špatný.
Jediné co mohu panu doktorovi vytknout je dlouhá čekací doba než se dostanete do jeho ambulance,což asi diriguje sestra. Jinak takových doktorů by mělo být více.

Vynikající doktor.. Poradí, vysvětlí, pomůže.. Věci dotahuje do konce a nic nezanedbává.. Přístup k pacientům na velice dobré úrovni.. Mohu doporučit..

jeden z nej. lékařů které znám jsem ráda že mám takovou lékařku p. dr. novákovou která mě ho doporučila .nebyt pana doktora nevím kde by syn skončil ,dnes je po operaci má 7 šroubů a kovovou dlahu.tady je vidět že mu opravdu nejsou pacienti lhostejní.syn si zlomil nohu a šli jsme k jinému panu dr. ale ten indikoval zánět ale bohudík jsme šli na ort. k p. dzivjakovi a ejhle byla to zlomenina a pan doktor ihned dal sádru a poslal pak kluka do nemocnice a díky mu moc.

Sice to u pana doktora jede jak na provázku, je tam většinou hodně lidí, ale jinak je to velice profesionální a příjemný lékař. Jsem s ním spokojená.

pan doktor Dzivjak je pro mě nejlepším lékařem, kterého jsem mohla najít a ještě ve městě mého bydliště. spravil mi obě ruce a koleno, snad nebude ale už muset na to druhé :) má snahu vyřešit potíže az do samého konce, nic neodbývá... jel až do Vysokého nad Jizerou, kde mě operovali, aby u toho byl. skvělý lékař!