Praktický lékař pro dospělé
PAVLOVOVA 1625/65, Ostrava

velmi pozitivní lékařka,poradí a nehoní zbytečně lidi k specialistům jen opravdu když je to nutné.
kdyby ve zdravotnictví měli všichni takový přístup k pacientům jako paní Zajíčková to bychom se měli.
Tanzyna

jj... kdyby všichni lékaři byli jako paní doktorka, tak by naše zdravotnictví nemělo chybu

Nejen jako člověk, ale zejména jako lékařka je pro mne nenahraditelná. Nevyměnila bych ji za nikoho jiného, ten lidský přístup, a profesionalita, to je něco neskutečného. Děkuji za vše, paní doktorko.

Skvělá lékařka,kterou znám již mnoho let.Spolu se svojí zdravotní sestřičkou Evou tvoří super tým.

paní doktorka je ukázkovým příkladem toho, že i mladí lidé mohou být zkušenými lékaři s osobním přístupem k jednotlivým pacientům. Zatímco v mnohých nemocnicích je pacient pouze držitelem zaplaceného poplatku u paní doktorky Z. je pacientem se jménem a osobním přístupem z její strany. Nic jiného než poděkovat není na místě. I.37

Lékař s duší.

Paní doktorka je skvělý lékář a úžasný člověk. Ještě se mi nikdy nestalo, že bych k ní přišel a ona byla protivná nebo mi s něčím nepomohla to samé můžu říct i o její sestřičce...děkuji za vše paní doktorko.

Souhlasím s předchozími názory. Mám s paní doktorkou mnohaleté zkušenosti a to jen ty nejlepší. Za žádnou cenu bych ji nevyměnil. Ivan V.

Nejlepší lékařka, s jakou jsem se doposud setkala. Chodím k ní už spoustu let a jsem velmi spokojená.
Hana K.

Osobní empatický a profesionální přístup paní doktorky i sestřičky. Jsem spokojený pacient.
Markéta K.