Vratimovská, Ostrava
Odborný lékař psychiatrie (mapa)

Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou...

Paní doktorka Urbánková je svědomitá a milá chtěla bych ji touto cestou moc poděkovat ,děkuji moc vaše pacientka

Paní doktorka co mi v živtě moc pomohla málo lidí pomáhá ale ona nejen že pomůže ještě vás nikdy neopustí pokud jí neopustíte vy spolehlivá klidná a soucitná prostě bych jí přirovnal ke špičkám naší psichiatrie a ty mnohdy jsou zlí takže je lepší .Děkuji paní Doktorko .

moje hodnocení je velmi dobrý, nikoli neutrální

výborná lékařka,člověk na svém místě,empatie je její silnou stránkou,dostala mě z těžkých depresí, což se předchozí doktorce nepodařilo. oceňuji taky vstřícnost a ochotu sestry Jolany.

Chodím k ní už dlouho a její, hlavně lidský přístup velmi oceňuji. Dle mého, skvělá paní doktorka.

vždycky mi hodně pomohla ale ja jsem si toho někdy možna ani nevažil protože jsem si myslel že už jsem z toho venku ale šeredně jsem se zmylil jsem tam zas ale bojim se k ní přijít ale přijdu lepšího psychiatra v ostravě nenajdete tak ahojte lidi standa

bzla jsem u ní jednou, trochu se mi nelíbí, že mi hned psala léky, ktere zatím stejně neužívám, ale umí povzbudit, s usměvem říct když bude chtít dokažete všechno.známá se z ní rozplyva a tak mě k ní objednala, uvidíme.

Paní doktorka mi pomohla z nejhoršího, kdy jsem byla na úplném dně, pomohla mi postavit se aspoň na nohy a bojovat s depresemi a dalšími problémy, které jsem měla. Je velice empatická, taktní, dokáže pomoci dobrou radou, ví, jaké léky nasadit. Oceňuji ji také pro její lidský a osobní přístup k pacientovi. Dokáže v pacientovi vyvolat důvěru, která je tolik potřebná ve vztahu pacient - psychiatr. I když se naše běžné sezení třeba protáhlo nad standartních 15 minut, prostě nedala mi pocítit to, že bych jí zdržovala. Je trpělivá a chápající.Nikdy jsem nezažila pocit, že bych byla jen jedna v řadě. Ať už k ní přijdu na konci ordinačních hodin nebo na začátku, pokaždé je plně připravena mě vyslechnout. Je vidět, že ji pacienti opravdu zajímají. Velmi si jí vážím a za vše jí děkuji.Kéž by bylo takových lékařů co nejvíc. Je to prostě PANÍ DOKTORKA.

Ještě bych chtěla napsat, že má velice temperamentní a schopnou paní sestřičku. Rozhodně nesouhlasím s názorem, který tady někdo napsal, že by byla arogantní a nepříjemná. Má dobře zorganizovanou svoji práci a odvádí ji, dle mého soudu, na výbornou.

Souhlasím, opravdu dobrá milá paní doktorka, škoda je, že její sestra je arogantní a nepříjemná osoba