Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vratimovská, Ostrava
Odborný lékař psychiatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Chodila jsem k paní doktorce dlouho, ale bohužel mi nevyhovovala jako člověk. Za 4 roky léčby jsem neviděla žádný posun. Paní doktorka nemá sestru, telefony vyřizuje sama, proto je téměř nemožné se dovolat, když něco potřebujete nebo máte akutní problém.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou...

Ověřeny pacient

Paní doktorka Urbánková je svědomitá a milá chtěla bych ji touto cestou moc poděkovat ,děkuji moc vaše pacientka

P
Ověřeny pacient

Paní doktorka co mi v živtě moc pomohla málo lidí pomáhá ale ona nejen že pomůže ještě vás nikdy neopustí pokud jí neopustíte vy spolehlivá klidná a soucitná prostě bych jí přirovnal ke špičkám naší psichiatrie a ty mnohdy jsou zlí takže je lepší .Děkuji paní Doktorko .

D
Ověřeny pacient

moje hodnocení je velmi dobrý, nikoli neutrální

D
Ověřeny pacient

výborná lékařka,člověk na svém místě,empatie je její silnou stránkou,dostala mě z těžkých depresí, což se předchozí doktorce nepodařilo. oceňuji taky vstřícnost a ochotu sestry Jolany.

Ověřeny pacient

Chodím k ní už dlouho a její, hlavně lidský přístup velmi oceňuji. Dle mého, skvělá paní doktorka.

vždycky mi hodně pomohla ale ja jsem si toho někdy možna ani nevažil protože jsem si myslel že už jsem z toho venku ale šeredně jsem se zmylil jsem tam zas ale bojim se k ní přijít ale přijdu lepšího psychiatra v ostravě nenajdete tak ahojte lidi standa

bzla jsem u ní jednou, trochu se mi nelíbí, že mi hned psala léky, ktere zatím stejně neužívám, ale umí povzbudit, s usměvem říct když bude chtít dokažete všechno.známá se z ní rozplyva a tak mě k ní objednala, uvidíme.

Ověřeny pacient

Paní doktorka mi pomohla z nejhoršího, kdy jsem byla na úplném dně, pomohla mi postavit se aspoň na nohy a bojovat s depresemi a dalšími problémy, které jsem měla. Je velice empatická, taktní, dokáže pomoci dobrou radou, ví, jaké léky nasadit. Oceňuji ji také pro její lidský a osobní přístup k pacientovi. Dokáže v pacientovi vyvolat důvěru, která je tolik potřebná ve vztahu pacient - psychiatr. I když se naše běžné sezení třeba protáhlo nad standartních 15 minut, prostě nedala mi pocítit to, že bych jí zdržovala. Je trpělivá a chápající.Nikdy jsem nezažila pocit, že bych byla jen jedna v řadě. Ať už k ní přijdu na konci ordinačních hodin nebo na začátku, pokaždé je plně připravena mě vyslechnout. Je vidět, že ji pacienti opravdu zajímají. Velmi si jí vážím a za vše jí děkuji.Kéž by bylo takových lékařů co nejvíc. Je to prostě PANÍ DOKTORKA.

Ještě bych chtěla napsat, že má velice temperamentní a schopnou paní sestřičku. Rozhodně nesouhlasím s názorem, který tady někdo napsal, že by byla arogantní a nepříjemná. Má dobře zorganizovanou svoji práci a odvádí ji, dle mého soudu, na výbornou.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti