Odborný lékař psychiatrie
Vratimovská, Ostrava

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Skvely clovek, kdyz od pi. doktorky odchazim, mam skutecne pocit,ze tam nechavam velkou cast svych strasti. Uzasny clovek a uzasny lekar. dochazim uz 14 let a nedovedu si predstavit, ze bych musel menit.

Umístění: Odborný lékař psychiatrie Jiný

Chodila jsem k paní doktorce dlouho, ale bohužel mi nevyhovovala jako člověk. Za 4 roky léčby jsem neviděla žádný posun. Paní doktorka nemá sestru, telefony vyřizuje sama, proto je téměř nemožné se dovolat, když něco potřebujete nebo máte akutní problém.

Vynikající lékařka,vždy dobře naladěná..člověk,z ní má pocit,že je tam "opravdu pro něj"neskutečně empatická,vstřícná..Z její ordinace,odcházím vždy s úsměvem a úlevou...

Paní doktorka Urbánková je svědomitá a milá chtěla bych ji touto cestou moc poděkovat ,děkuji moc vaše pacientka

Paní doktorka co mi v živtě moc pomohla málo lidí pomáhá ale ona nejen že pomůže ještě vás nikdy neopustí pokud jí neopustíte vy spolehlivá klidná a soucitná prostě bych jí přirovnal ke špičkám naší psichiatrie a ty mnohdy jsou zlí takže je lepší .Děkuji paní Doktorko .

moje hodnocení je velmi dobrý, nikoli neutrální

výborná lékařka,člověk na svém místě,empatie je její silnou stránkou,dostala mě z těžkých depresí, což se předchozí doktorce nepodařilo. oceňuji taky vstřícnost a ochotu sestry Jolany.

Chodím k ní už dlouho a její, hlavně lidský přístup velmi oceňuji. Dle mého, skvělá paní doktorka.

vždycky mi hodně pomohla ale ja jsem si toho někdy možna ani nevažil protože jsem si myslel že už jsem z toho venku ale šeredně jsem se zmylil jsem tam zas ale bojim se k ní přijít ale přijdu lepšího psychiatra v ostravě nenajdete tak ahojte lidi standa

bzla jsem u ní jednou, trochu se mi nelíbí, že mi hned psala léky, ktere zatím stejně neužívám, ale umí povzbudit, s usměvem říct když bude chtít dokažete všechno.známá se z ní rozplyva a tak mě k ní objednala, uvidíme.