Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husova 931, Jaroměř
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

S pani Markovou jsem spokojen,na to v jakem stavu jsem měl zuby(opravdu v katastrofickem stavu)tak je opravdu hodna,ochotna no prostě neni nic co bych vytkl.Od mala jsem mel obrovsky strach dochazet k zubaři as pani Markova me toho zbavila,jsem rad ze mohu dochazet pravě k ní.J.R.

jsem spokojený

L

Já tedy nevim, ale paní cykaska tady rozebírá kádrovost a doby totalitní. Musím říct, že ač jsem tu dobu z tohoto pohledu moc nezažila, tak vždy k paní doktorce Makrové chodili prominenti -protože tu byla nejkvalitnější zubní lékařka, která dělala dokonce chyrurgické zákroky. Mé zkušenosti jsou také velmi dobré - vždy se snažila mi zub zachránit a léčit, dokud se neumoudří. (ikdyž já si chtěla už bolestí nechat vytrhat třeba všechny zuby!) :-) Nikdy nemůžu říct, že by byla vzteklá, popudlivá nebo nepříjemná. Proto se - narozdíl od jiných zubařů - k ní nikdy nebojím chodit. Já jsem zkrátka spokojená. L.M.

C
Ověřeny pacient

Vzteklá, bezohledná a arogantní, co jsem jí řekla za své potíže ironicky kritizovala, třískala zubařkými nástroji o zem a ještě mi vynadla že sliním, když ji nefunguje savka. Zkuste hodinu neslinit! S takovou bezohledností jsem se ještě nesetkala. Typická ukázka toho, jak kvalitní studenti se dostali na lékařskou fakultu za socialismu.Hlavně ti s perfektním kádrovým profilem! Jana J.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti