Marta Látalová, psycholog Olomouc

PhDr. Marta Látalová

Uložit

Psycholog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Kapucínská 162/7, Olomouc
Ordinace klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie Jiný

Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinické psychologie Partner a zdravotni duvody

Pani doktorka je uzasna dlouhe roky jsem verila klasicke medicine a branila se pochopeni alternativni mediciny a duse.Behem pul roku me pani doktorka pripravovala na zmenu ve vnimani sveta.Kdo opravdu na sobe chce neco zmenit a pujde si za tim zacne naslouchat a jednat tak jak duse citi zacne se jeho zivot ubirat uzasnym smerem :-) najit rovnovahu ve sve dusi.Svet je jaky si ho mi sami udelame :-) kazdy mame svou volbu a sve rozhodnuti :-) rovnovaha mezi prijimanim a davanim :-) uzasna je i jeji dcera muze clovek porovnat ruzna nazory na jednu a tu samou vec. Mam je obe dve moc rada :-D s laskou Martinka


M
Ověřeny pacient

Ráda bych tu pochválila paní doktorku a vlastně ji takto poděkovala za její vytrvalou péči. Ona opravdu chce člověku pomoci! Již dříve jsem chodila k jiným psycholožkám, ale u ní se cítím poprvé bezpečně a přijatá. Nevím, kde bere na své pacienty tu stálou laskavost a trpělivost. Na člověka u ní dýchne klid a lidskost. Jednomu je brzo jasné, že svou profesi nebere jako zaměstnání, ale jako povolání, poslání - toho si u ní vážím nejvíc. Myslím, že takových citlivých, vnímavých odborníků se srdcem na dlani je už hodně málo...Souhlasím též s tvrzením, že je skvělá diagnostička, u mě se tedy bezchybně trefila.


K
Ověřeny pacient

Velmi děkuji paní doktorce za její laskavý a lidský přistup, kterým umí nenásilně léčit duši i související somatické problémy. Pomohla již nejen mně, ale také několika mým blízkým lidem. Jsem ráda, že jsem ji neminula...


W

Paní doktorka je skvělá, velmi mi pomohla. Vyslechne, poradí, je vidět zájem o každého ze svých pacientů.


Paní doktorka Látalová je velmi příjemná. Její přístup je pro mne uklidňující. Zbavila mě dlouholetého strachu z vody a nejen to, pomohla mi vyřešit spoustu jiných věcí, které s vodou nesouvisely. Její metody mi velmi pomohly a pomáhají. Moc ji děkuji.


Rád bych paní doktorce za všechno poděkoval, prostě na jedničku. Paní doktorka Látalová je příjemná a je vynikající psycholog :o) DOPORUČUJI!


K paní doktorce jsem chodila asi rok a půl po tom, co jsem začala mít problémy s depresemi a panickou poruchou. Určitě mi pomohla minimálně to, že jsem s ní mohla o všem mluvit, ona mě vyslechla a na spoustu věcí řekla svůj názor. Je velice příjemná a musím souhlasit, že její metody jsou hlavně ty z alternativní medicíny, ale do ničeho mě nenutila. Myslím tedy, že sedne hlavně lidem, kteří více věří těmto přírodním cestám v medicíně.


H

Myslím, že paní doktorka je skvělá. Pracuje ne zrovna klasickou metodou, ale myslím si, že pravdivou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den p. Látalová, mohu se zeptat zda máte volný termín. Ráda bych si v sobě vyřešila svůj blok z dětství, jakmile cítím z něčí strany lítost tak brečím. Chci s tím zatočit. Kromě toho mám i osobní a zdravotní problémy. Děkuji moc

Dobry den,zavolejte zitra dopoledne na cislo do nasi ordinace (ktere sem bohuzel nemohu vlozit) a rekneme si vice k moznemu terminu.
S pozdravem Kristyna Latalova

PhDr. Marta Látalová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti