Praktický lékař pro dospělé
Tylova 39, Plzeň

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor i sestricka super. Oba vstricni, radi poradi. Jedine co bych mohl vytknout je ze si moc nerozumi s pocitacem. Ale i tak dam 5 z 5ti.

Nejlepší praktický lékař jakého jsem kdy měl, velmi slušný, empatický, ochotný, vyslechne, vysvětlí, velmi lidský a sestřička je taky úžasná.

Velké díky patří vždy panu Mudr. Markovi i sesřičce...když zavítám s problémem do ordinace...Starostlivá péče, ochota a hlavně zkušenosti s pacienty a odborná pomoc vždy na místě!! Jsem ráda že můj praktický lékař je právě pan Mudr. Marko... Děkuji Vám za Váš laskavý přístup

Nejlepší praktický lékař jakého jsem kdy v Plzni měla.
Umí ihned určit diagnozu a je pohotový,je vstřícný,dobrý specialista s hodně lidským přístupem,sestřička je také milá. Jsem opravdu moc ráda,že je to můj pán doktoř...

můj pan doktor MARKO je velice pečlivý a starostlivý. vždy nemoc určí přesně a pro kontrolu mě pošle ke specialistovi, ale léčbu vždy má správnou a účinnou.sestřička velmi milá a rychlá a nedělá rozdíly mezi pacienty.naprostá spokojenost.

Velmi dobrý, pečlivý, ochotný a příjemný doktor. Jeho sestřička je taky super. Proto ráda počkám chvíli v čekárně. Zatím jsem nikdy nečekala více než hodinu. Mohu jen doporučit. S.S.

Pan doktor je vynikající lékař s úžasným přístupem k pacientovi Chodím k němu přes 20 let a vždy byl příjemný a vstřícný. Sestřička také milá.
Doporučuji a děkuji za vše. Komín Antonín

Doktor jak má být !!!!

Pan doktor je zatím nejvstřícnější a nejkompetentnější lékař,s,jakým jsem se setkala,s velkou trpělivostí a pozorností vás vyslechne a jeho rady jsou vždy na místě.Je to člověk na svém místě.Totéž se týká sestřičky,která s panem doktorem slouží.Jsem velice rádá,že jsem pacientkou pana doktora Marka.Děkuji mu zároveň za příkladnou péči-šťastná

Je sice velmi milý a zdá se být pečlivý, ale pracuje bez PC, se starými přístroji, a v čekárně můžete sedět i přez 2 hodiny naprosto běžně. Opravdu dlouhou dobu váhá než vás pošle ke specialistovi a spíše zkouší jiná antibiotika. Jinak opravdu milý a ochotný, přístup k pacientům vstřícný, v tom mu jistě není možné nic vytknout. Sestra je také velice ochotná.