Markéta Trojanová, zubař Hradec Králové

MDDr. Markéta Trojanová

Uložit

Zubař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

MDDr. Jan Tomáš

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Hradec Králové, Hradec Králové

Ordinace DentliveHradec Králové, Hradec Králové

Ordinace DentliveHradec Králové, Hradec Králové

Ordinace DentliveHradec Králové, Hradec Králové

Ordinace DentliveHradec Králové, Hradec Králové

Ordinace Dentlive

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Dentlive ošetření zubního kazu

K paní doktorce chodíme celá rodina jsme moc spokojeni. Je velmi pečlivá, vždy jdeme na objednaný čas, vysvětluje, je empatická, našim malým dětem hezky vysvětluje. Domluva se sestřičkou je také příjemná, telefonické ověřování domluveného termínu den předem je velmi efektivní.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Dentlive ošetření zubního kazu

Paní doktorka, sestřička i dentální hygienistka jsou velmi milé. Vždy se k nim do ordinace těším, je to radost. Práci dělají dobře a poctivě, vše hezky vysvětlí. Nikdy v ordinaci nemusím dlouho čekat.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Dentlive

K paní doktorce Trojanové pravidelně docházím již delší dobu a musím říci, že je profesionál jak po odborné tak lidské stránce. Její péče o zuby je komplexní a pokud pacient zodpovědně spolupracuje, dochází na prohlídky a dentální hygienu dle doporučení odměnou bude mít zdravý a udržovaný chrup. Ošetřovala kaz i mé sedmileté dceři, a díky přístupu paní doktorky si dcera neodnesla žádnou nepříjemnou zkušenost, byla z vrtání zubu skoro až nadšená :) Jsem velmi spokojená a paní doktorce moc děkuji za její péči.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice příjemná, milá a trpělivá. Na vstupní prohlídce mě o následujícím léčebném plánu podrobně informovala a zároveň mě nezahltila informacemi. Veškeré moje obavy, strach a nervozita ze mě opadly během druhé návštěvy, kdy byl zákrok NAPROSTO bezbolestný. Paní doktorka mne průběžně informovala co a jak bude dělat a díky tomu jsem se dokázala v její péči uvolnit a získala si moji důvěru. Jsem maximálně spokojená a ostatním doporučuji!


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi milá a hodná ale bohužial neskúsená. Vyvrtala mi zub a spravila novú blombu, ktorá bola pomerne finančne náročná, zub ma bolel rok a nemohla som vôbec kusať a jesť na tej strane (kde som mala aj iné blomby od pani doktorky - taktiež sa na nich nedalo vôbec jesť), navštívila som ju niekoľko krát a hovorila som jej, že ma ten zub bolý načo mi vždy povedala že je to normálne kým sa zahojí. Kedže sa mi žiaden zo zubov ,,nezahojil,, tak som zmenila zubára. Následne som sa domáhala nejakého stanoviska a bolo mi povedané že som mala prísť a povedať jej že ma zuby bolia - čo som spravila ale bezvýsledne a že sa na tom zube mali vyčistiť kanálky - o čom som ale ja nikdy od pani doktorky nepočula a nechápem prečo mi potom robila bielu blombu keď pri ďalšej návšteve by mi ju musela rozvrtať a vyčistiť kanálky a spraviť novú blombu zase čo by finančne znamenalo 2 x nová blomba + čistenie kanálkou cca 6-7 tisíc. Nemôžem si pomôcť ale zmysel mi to nedáva žiaden, vyhodených plno peňazí a zničené zuby čo ma hnevá najviac lebo môžem jesť, už len na druhej strane kde mám nové blomby od môjho nového zubára.

MDDr. Markéta Trojanová

Dobrý den, je normálním postupem, že kaz, který je blízko dřeni zubu a nevykazuje známky nevratného zánětu, se ošetří výplní. Dále je nutno zub sledovat a opakovaně vyšetřovat. Pokud se u takto ošetřeného zubu objeví známky zánětu dřeně, je třeba vyčistit a zaplnit i kanálky. Přičemž při vstupu do kanálků se již celá výplň neodstraňuje - pouze menší část. Na vstupní prohlídce jsem Vás informovala o větším počtu zubů s hlubokými kazy a o velké pravděpodobnosti nutného ošetření kanálků. Vy jste mě po vstupní prohlídce navštívila dvakrát - kde jsme v obou případech ošetřily hluboké kazy. Další návštěvu jste zrušila a dostavila jste se až následně s akutním zánětem osmičky, který jsme spolu řešily. A poté jste opět rušila termín. Samozřejmě se může stát, že si v ordinaci někdy neporozumíme, ale pochopte, že pokud se ani nedostavíte na svůj normální termín mimo jiné akutní záležitosti, nemám jak Vás důkladně a správně ošetřit. Odmítla jste i nabídnutou konzultaci dalšího postupu, ani neproběhla komunikace mezi Vaším novým ošetřujícím lékařem a mnou. Nejlepší možností je tyto záležitosti řešit osobně, což pacientovi naše pracoviště nikdy neodmítne. Děkuji S pozdravem MDDr. Trojanová


K
Ověřeny pacient

S hodnocením paní doktorky jsem schválně pár měsíců čekala, až budu několik vyšetření a zákroků za sebou. A můžu říct, že paní doktorka opravdu zaslouží všech pěti hvězdiček. Nejen pro své odborné znalosti a profesionalitu, ale také pro empatický přístup k pacientům. Oceňuji, že mi trpělivě vysvětlila postup léčby a že se opravdu držíme toho, na čem jsme se domluvily. Všechny zákroky proběhly naprosto bez problémů.

Velmi, velmi doporučuji. Karolína P.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je super. Vše vysvětlí, po celou dobu komunikuje s pacientem, snaží se vyjít vstříc všem přáním a najít nejschůdnější řešení. Po celou dobu zákroku se ptá, jestli něco nebolí a když ano, tak hned připíchne anestetikum. Takže je zákrok bezbolestný. Naprosto nesrovnatelné s mojí předchozí zubařkou, díky niž jsem si vypěstovala strach ze zubařů. Teď to konečně vypadá, že se přestanu návštěv u zubaře bát.


Ověřeny pacient

Pripájam sa k predchádzajúcim hodnoteniam.
Milý a priateľský prístup a ochota vyjsť v ústrety pacientovi.
Ďakujem.


Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, šikovná. Po první návštěvě vřele doporučuji! Maximální spokojenost! Moc děkuji!


Ověřeny pacient

Odporúčam! Som maximálne spokojný. Priatelsky prístup sklbený s profesionalitou a starostlivosťou s akou pristupuje pani doktorka k pacientom je ukážkový. Po mnohých rokoch sa nemusím obávať návštevy zubára. Ďakujem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti