Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Školní 5/455, Lovosice
InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient
Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Úžasná paní doktorka a sestřička. Velmi příjemné a profesionální jednání.Pečlivost, starostlivost, vstřícnost.

J
Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Úžasná doktorka i sestřička...jsou to profesionálové na svém místě.Každému bych přála mít takového doktora a sestřičku...

Ověřeny pacient
Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé

Velmi příjemné a profesionální jednání. Když jdu ordinace paní doktorky, vždy vím, že se mi bude pani doktorka i sestřička věnovat naplno. Větší péče se mi zatím nikde jinde nedostalo. Jsem maximálně spokojená!

H
Ověřeny pacient

Vynikající péče o svoje pacienty, příjemné jednání. Prostě profesionální jednání tak, jak by mělo být. A to jak od paní doktorky, tak i od sestřičky. Přechod k paní doktorce bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat.

L
Ověřeny pacient

Lépe bych to napsat ani nemohla. Jsem maximálně spokojená, paní doktorka i sestřička Monika jsou sehraná dvojka. Kudy chodí, tudy léčí, v dnešní době hotový zázrak.

M
Ověřeny pacient

I mě paní doktorka před koncem roku pomohla i když k ní nepatřím a můj lékař se nenamáhal za sebe sehnat náhradu.Děkuji :-). Jen škoda, že už nepřijímá pacienty, moc bych ji potřebovala.

L
Ověřeny pacient

Na paní doktorku a její sestru nedám dopustit.Jsou to opravdu mistři svého oboru.O své pacienty se starají s velkou péčí a láskou a nikdy nic neponechají náhodě.Škoda,že takových doktorů a sester není mezi námi více.Hned by se lidem lépe dýchalo..

J
Ověřeny pacient

pečlivost a starostlivost

J
Ověřeny pacient

Mudr.Švábová je to nejlepší co mě při mém zdravotním stavu v posledních letech mohlo potkat.O pacienty se stará snad i nad své možnosti.Je pečlivá,má zájem.Její sestra je nad sestry,Spolu tvoří dokonalý tým.Škoda,že takových není víc!!

H

Naprostá spokojenost. Paní doktorka i sestřička jednají s obrovskou vlídností a jistou profesionalitou (nestřílí jen tak od boku).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti