InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé
Školní 5/455, Lovosice

Paní doktorka není mou PL ,měla jsem ji možnost poznat na pohotovosti v nemocnici ,slyšela jsem že je moc hodná opravdu je milá chápavá ,přeji všem pacientům brzké uzdravení a ať si ji moc váží já to štěstí neměla jelikož má plný stav,tím že vše vysvětlí léčí i psychiku uleví se,nikdy na ni nezapomenu jak byla milá ...p.Vrabcova

Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Úžasná paní doktorka a sestřička. Velmi příjemné a profesionální jednání.Pečlivost, starostlivost, vstřícnost.

Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé Jiný

Úžasná doktorka i sestřička...jsou to profesionálové na svém místě.Každému bych přála mít takového doktora a sestřičku...

Umístění: InMed-SV s.r.o., PL pro dospělé

Velmi příjemné a profesionální jednání. Když jdu ordinace paní doktorky, vždy vím, že se mi bude pani doktorka i sestřička věnovat naplno. Větší péče se mi zatím nikde jinde nedostalo. Jsem maximálně spokojená!

Vynikající péče o svoje pacienty, příjemné jednání. Prostě profesionální jednání tak, jak by mělo být. A to jak od paní doktorky, tak i od sestřičky. Přechod k paní doktorce bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat.

Lépe bych to napsat ani nemohla. Jsem maximálně spokojená, paní doktorka i sestřička Monika jsou sehraná dvojka. Kudy chodí, tudy léčí, v dnešní době hotový zázrak.

I mě paní doktorka před koncem roku pomohla i když k ní nepatřím a můj lékař se nenamáhal za sebe sehnat náhradu.Děkuji :-). Jen škoda, že už nepřijímá pacienty, moc bych ji potřebovala.

Na paní doktorku a její sestru nedám dopustit.Jsou to opravdu mistři svého oboru.O své pacienty se starají s velkou péčí a láskou a nikdy nic neponechají náhodě.Škoda,že takových doktorů a sester není mezi námi více.Hned by se lidem lépe dýchalo..

pečlivost a starostlivost

Mudr.Švábová je to nejlepší co mě při mém zdravotním stavu v posledních letech mohlo potkat.O pacienty se stará snad i nad své možnosti.Je pečlivá,má zájem.Její sestra je nad sestry,Spolu tvoří dokonalý tým.Škoda,že takových není víc!!