Adresa

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka
Purkyňova 2855 / 97 a, Brno-Královo Pole, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Dentální hygiena - 1 návštěva • Od 850 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Purkyňova 2855 / 97 a, Brno

Od 850 Kč

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Gingivitida-zánět dásně
  • Krvácení z dásní
  • Citlivost zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • dentální hygiena

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Markéta Šuráňová, dentální hygienistka Jiný

K paní Šuráňové chodím již cca 10 let, vždy naprostá spokojenost a precizní práce. Jsem u ní velmi spokojená a doporučuji.

D
Ověřený profil

Velmi sympatická, vstřícná a milá, vše vysvětlí, předem řekne, co se bude dít. Odpoví na všechny dotazy. Oceňuji nejen profesionální a lidské chování v rámci ordinace, které mi přineslo znatelné zlepšení (pocitové i vizuální) chrupu, ale též pomoc, díky níž zvládám i domácí čištění mnohem efektivněji, s větším nadšením a hlavně viditelnou změnou. Díky a rozhodně doporučuji. A budu se těšit na další návštěvu.

P
Ověřený profil

Slecna Suranova je velice sikovna, cela navsteva i procedura samotna byla prijemna. Mily a profesionalni pristup, vyborny vysledek. Mohu s cistym svedomim doporucit :)


T
Ověřený profil

Velmi dobrý a profesionální přístup. Během zákroku paní Šuráňová vše vysvětlovala. Plánuji navštěvovat pravidelně.


S
Ověřený profil

S přístupem a ošetřením paní Šuráňové jsem byla velmi spokojena a pravidelně ji navštěvuji každého půl roku. Manžel si ji také nemůže vynachválit. Plánujeme přihlásit i děti.


L
Ověřený profil

U slečny Šuráňové jsem byla poprvé a lepší přístup jsem nikde nezažila. Příjemná, usměvavá, vše vysvětlila a ošetření zubů bylo perfekrní. Vřele doporučuji.


S
Ověřený profil

Z ošetření jsem byla lehce v rozpacích. Sice perfektní vysvětlování ukázka čistění krásný model zubu.....Jenže já už toto vse absolvovala a slyšela to zase jen znova dokola. Ocenila bych více čistění a méně mluveni, chápu ze i to je dulezite, Jenže jsem se teď pekne nastvala když mi můj zubař udělal rentgen a musím na hygienu znovu, našel totiž nevycisteny zubní kamen...Půjdu tedy raději jinam


T
Ověřený profil

Se slečnou dentalní hygienistkou Šuráňovou jsem byla velice spokojená! Nejprve jsem byla na běžném odstranění zubního kamene, kde mi byla podrobně vysvětlena i správná technika čištění zubů. Také jsme vybraly mezizubní kartáčky, které jsem do té doby nepoužívala a proto se u mě vyskytlo několik mezizubních kazů.
Po té jsem absolvovala jak ordinační, tak i domácí bělení zubů. Domácí bělení probíhá pod dohledem,
kdy docházím na konzultace po jednotlivých úsecích bělení. Proto jsem spokojena se zájmem o pacienta a nemohu jinak než vychválit práci i přístup slečny hygienistky do nebes! Již chápu tvrzení, že dentální hygienistka je andělem strážným našeho úsměvu.


M

S prací slečny Šuráňové jsem byla 100 % spokojená. Výborná motivace, velmi příjemné jednání, žádný stres. Vše mi vysvětlila a názorně ukázala. Těším se na další návštěvu.


P
Ověřený profil

U slečny Šuráňové jsem absolvoval jak odstranění zubního kamene, tak ošetření dásní a pří dalších návštěvách také bělení zubů na profesionální úrovni. Pri ošetření jsem se dozvěděl spousty informací které mi otevřeli oči, změníly přístup k péči o chrup, a stále se jimy řídím. Oceňuji také příjemné vystupování stále usměvavé slečny, při jejímž úsměvu odpadá jakakoliv nejistota z následného ošetření které mně nikdy nebolelo. Co také nesmím opomenout je určitě nadstandartní přístup sl. Šuráňové k osvětě týkající se techniky čištění zubů. Pokud se zeptáte, dozvíte se jak (a hlavně čím ) máte o své zoubky pečovat. Dnes o žádných problémech se začínající paradentozou nevím a i muj zubní lékař si těch změn okamžitě všiml a chválil preciznost dentální hygienistky. Návševu všem vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, obrtte s ena výživou terapeutku...já s ezajímám o jiné věci v ústech, než kaloriema...pěkné Vánoce!

Bc. Markéta Šuráňová

Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, určitě není vhodné vypalchovat přímo po extrakci a radši bych i pote propolis zkonzultovala s dr., který extrakci delal. nevíme hojení a reakci, takze radši se poptat tam. Ať se dobře hojí!

Bc. Markéta Šuráňová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.