Purkyňova 2855 / 97 a, Brno-Královo Pole , Brno
Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

Dentální hygiena - 1 návštěva • od 850 kč

Zobrazit ostatní dentálních hygenistů v okolí

• Gingivitida-zánět dásně
  • Krvácení z dásní
  • Citlivost zubů

Dentální hygiena - 1 návštěva

Purkyňova 2855 / 97 a, Brno

od 850 kč

Markéta Šuráňová, dentální hygienistka

Velmi sympatická, vstřícná a milá, vše vysvětlí, předem řekne, co se bude dít. Odpoví na všechny dotazy. Oceňuji nejen profesionální a lidské chování v rámci ordinace, které mi přineslo znatelné zlepšení (pocitové i vizuální) chrupu, ale též pomoc, díky níž zvládám i domácí čištění mnohem efektivněji, s větším nadšením a hlavně viditelnou změnou. Díky a rozhodně doporučuji. A budu se těšit na další návštěvu.

Slecna Suranova je velice sikovna, cela navsteva i procedura samotna byla prijemna. Mily a profesionalni pristup, vyborny vysledek. Mohu s cistym svedomim doporucit :)

Velmi dobrý a profesionální přístup. Během zákroku paní Šuráňová vše vysvětlovala. Plánuji navštěvovat pravidelně.

S přístupem a ošetřením paní Šuráňové jsem byla velmi spokojena a pravidelně ji navštěvuji každého půl roku. Manžel si ji také nemůže vynachválit. Plánujeme přihlásit i děti.

U slečny Šuráňové jsem byla poprvé a lepší přístup jsem nikde nezažila. Příjemná, usměvavá, vše vysvětlila a ošetření zubů bylo perfekrní. Vřele doporučuji.

Z ošetření jsem byla lehce v rozpacích. Sice perfektní vysvětlování ukázka čistění krásný model zubu.....Jenže já už toto vse absolvovala a slyšela to zase jen znova dokola. Ocenila bych více čistění a méně mluveni, chápu ze i to je dulezite, Jenže jsem se teď pekne nastvala když mi můj zubař udělal rentgen a musím na hygienu znovu, našel totiž nevycisteny zubní kamen...Půjdu tedy raději jinam

Se slečnou dentalní hygienistkou Šuráňovou jsem byla velice spokojená! Nejprve jsem byla na běžném odstranění zubního kamene, kde mi byla podrobně vysvětlena i správná technika čištění zubů. Také jsme vybraly mezizubní kartáčky, které jsem do té doby nepoužívala a proto se u mě vyskytlo několik mezizubních kazů.
Po té jsem absolvovala jak ordinační, tak i domácí bělení zubů. Domácí bělení probíhá pod dohledem,
kdy docházím na konzultace po jednotlivých úsecích bělení. Proto jsem spokojena se zájmem o pacienta a nemohu jinak než vychválit práci i přístup slečny hygienistky do nebes! Již chápu tvrzení, že dentální hygienistka je andělem strážným našeho úsměvu.

S prací slečny Šuráňové jsem byla 100 % spokojená. Výborná motivace, velmi příjemné jednání, žádný stres. Vše mi vysvětlila a názorně ukázala. Těším se na další návštěvu.

U slečny Šuráňové jsem absolvoval jak odstranění zubního kamene, tak ošetření dásní a pří dalších návštěvách také bělení zubů na profesionální úrovni. Pri ošetření jsem se dozvěděl spousty informací které mi otevřeli oči, změníly přístup k péči o chrup, a stále se jimy řídím. Oceňuji také příjemné vystupování stále usměvavé slečny, při jejímž úsměvu odpadá jakakoliv nejistota z následného ošetření které mně nikdy nebolelo. Co také nesmím opomenout je určitě nadstandartní přístup sl. Šuráňové k osvětě týkající se techniky čištění zubů. Pokud se zeptáte, dozvíte se jak (a hlavně čím ) máte o své zoubky pečovat. Dnes o žádných problémech se začínající paradentozou nevím a i muj zubní lékař si těch změn okamžitě všiml a chválil preciznost dentální hygienistky. Návševu všem vřele doporučuji.

Vyzkoušel jsem několik zubních hygienistek a tahle je to nejlepší, co jsem si mohl přát. Nová ordinace, ochota, pečlivost - slečna si se mnou hrála, dokud to nebylo na sto procent, nebylo to jako předtím, kdy to valilo jedno za druhým a za dveřmi už klepal jiný pacient. Všechno vysvětleno, ukázáno. Absolutně není co vytknout, palec nahoru a doporučuji!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    delam jeden velmi dulezity projekt do skoly do hodiny biologie o lidskem traveni. Tento projekt rozhodne ze 45% o me vysledne znamce, rada bych se tedy zeptala Vas, specialistu, na otazku, kterou bych rada uvedla mezi zajimavosti.
    Kolik % kalorii se vstrebava v ustech? Slysela jsem od neoverenych zdroju, ze jista cast to je, ovsem mela jsem zato, ze k absorbovani kalorii dochazi az dal v travicim traktu.
    Dekuji a omlouvam se, pokud jsem rusila

Dobrý den, obrtte s ena výživou terapeutku...já s ezajímám o jiné věci v ústech, než kaloriema...pěkné Vánoce!

Bc. Markéta Šuráňová

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, určitě není vhodné vypalchovat přímo po extrakci a radši bych i pote propolis zkonzultovala s dr., který extrakci delal. nevíme hojení a reakci, takze radši se poptat tam. Ať se dobře hojí!

Bc. Markéta Šuráňová

• Gingivitida-zánět dásně