Adresa

REHABILITACE MRŇOUSOVÁ
Vránova 116, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil

K paní Mrňousové jsme začali chodit nedávno se synem (8m) a jsem nadšená. Skvělý přístup, dostatek času, vše vysvětlí, je ochotná, umí pracovat i s malými dětmi. Mně ve cvičení povzbudí a dodá energii. Neměnila bych.

Chodím s dcerou k paní Mrňousové už rok a půl. Vždy je velice ochotná, poradí, pomůže a hlavně upozorní na případné chyby při cvičení. Navíc pro každého klienta má vyhrazený čas a individuálně se mu věnuje. Nikdy nebyl ani problém když jsem tam byla několikrát se starším synem (3 roky).

Paní Mrňousová,je odborník na svém místě. Díky její péči,povzbuzování,pochvalám, jsme dokázali zvládnout synovi problémy. Děkuji jí za zdárný motorický vývoj našeho syna.


I

K paní Mrňousové jsme s dcerou Aničkou chodili necelé 2 roky. Jsem šťastná za to, že jsme k ní přešli z nemocnice, kde vše jelo jak na běžícím páse a kontroly byly málo časté a pokaždé s jinou sestrou. K paní Mrňousové jsme chodili každý týden, vždy se nám maximálně věnovala a jsem přesvědčená o tom, že to, kdy a jak a že vůbec začala chodit je její zásluha a jsem jí za to vděčná.


J

Nepolevi :o)


J

Paní Mrnousová je velice příjemná a kdykoliv nám vyšla vstříc, chodíme k ní ze synem už delší dobu a je to super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu