Markéta Mládková, praktický lékař Mladá Boleslav

MUDr. Markéta Mládková

Praktický lékař

17 názorů

Uložit


Adresa

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
17 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře nemoc

Nemám co vytknout. Paní doktorka je velmi milá a na rozdíl od jiných lékařů rozpoznala hned problém, který mě trápil delší dobu.


-
Ověřeny pacient

Čekací doba je opravdu nesnesitelná (zvlášť, když je vám špatně) a to dokonce i v případě, že jste objednaní (1-3 hod., z vlastní zkušenosti většinou přes 2 hod.). Když se konečně dostanete na řadu, lékařka vám nevěnuje moc času a zdá se, že vás nebere ani moc vážně a její rady jsou velice nedostatečné (poradí vám někdy více i internet).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojená, nemám absolutně důvod jít jinam. Paní doktorka mi velmi pomohla a to silně nad rámec poviností.


L
Ověřeny pacient

Právě čtu hodnocení Dr.Mládkové a proto připojuji i svůj názor. K lékařce jsem přešel ještě za působení Dr.Tobkové,kde jsem spokojen nebyl. Co se týká čekací doby v čekárně,je to logické - pokud lékařka vyšetřuje pacienta,nemůže se řídit časem,který potřebuje na vyšetření. Některý pacient potřebuje více času,jiný méně - dle diagnózy. Každopádně za min.10 let,co jsem u MUDr. Mládkové,jsem velmi spokojen. Názor - čekání na recept celé dopoledne,jal se píše v jiném hodnocení,také není pravda. Pokud chci recept,den předem si zavolám a pokud je možné ho napsat bez vyšetření,druhý den po zaťukání na ordinaci ho sestřička vydá. Pokud se jedná o recept na léky,které doktorka nenapíše bez vyšetření,nedá se nic dělat,ale musím počkat,až půjdu na řadu. Má spokojenost je téměř 100%.


Ověřeny pacient

Tato paní "doktorka",je po lidské stránce určitě hodná,ale léčit moc neumí.Když paní doktorce povím,co mě trápí,tak na mě kouká a tak divně se culí,nevím,jestli si říká,že si asi vymýšlím?Diagnózu neurčí,neřekne,co to může způsobovat,jen mi napíše nějaké léky.Zeptá se mě např.jestli jsem měla teplotu.Po mé odpovědi se zeptá na totéž ještě 2x v rozmezí asi 30.sek.Ne jednou se mi stalo,že jsem přišla s obyč.virozou.Říkám paní doktorce,že už jsem brala to a to,ale že to stejně nepomáhá a ona,než by mi doporučila něco,co by pomohlo,nebo poradila co mám dělat,tak mi napsala antibiotika,která,jak známo,na virozu nezabírají.Takže jsem se pokaždé cpala 10 dní antibiotiky,která samozřejmě stejně nezabrala.Nakonec jsem se z toho musela dostat jinak a sama.Také dlouhá čekací doba u ní není příjemná.2 hod.je normál.Asi 2x jsem přišla do čekárny,kde byli přede mnou jen 3 lidé a stejně jsem tam strávila hodinu,než jsem šla na řadu.Nevyhovující ordin.hodiny.Objednává se pouze v úterý,kdy jsou odpol.ordin.hodiny,jinak bez objednání.Jedinou výhodou je to,že kdykoli tam přijdete s čímkoli,tak vás paní doktorka vezme.Sice si počkáte třeba pár hodin,ale vezme vás ještě ten den.Máme zkušenosti z MOJE AMBULANCE,kdy přítel potřeboval do 2 dnů jisté potvrzení a tam mu ho nevystavili,poněvadž nebyl objednán a nejbližší termín měli až za měsíc.Tak to je vše.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K doktorce zatím chodím, protože nemám žádné problémy, jinak celkem vážně uvažuji o změně. Velmi dlouho se čeká, jednou jsem čekala 2hodiny jenom na vypsání receptu, pro který mě samy poslaly.
V celé rodině máme anamnézu špatně fungující štítně žlázy, ale vyšetření jsem si musela vydupat sama, pak se samozřejmě přišlo na sníženou funkci štítné žl.
Když tam člověk přijde s problémem, tváří se jako, že vyrušuji nebo si vymýšlím. Opravdu nemá dopbrý přístup, nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejsvědomitější lékařka ke které jsem kdy chodil, zachránila mi život.


Rovněž nemám dobré zkušenosti, radši jsem od p.Mládové odešla. Poté co jsem ji navštívila se 40 horečkou, dráždivým kašlem a bolestí na plicích mě poslala domu s paralenem, ať to vyležím. Večer jsem se dusila tak, že jsem zavolala záchranku, ta mě odvezla do nemocnice. Tam mi po vyšetření zjistili oboustranný zápal plic. Díky okamžitému nasazení léčby ještě žiju. S plícema jsem marodila půl roku. Varuji každého před touto doktorkou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nesouhlasím s většinovým hodnocením.Moje zkušenosti jsou jiné.
Je pravda,že čekání je mnohdy dlouhé,ale vždy se dočkáte.
Pokud jste opravdu nemocní vážně,paní doktorka se o Vás vždy postará
a opravdu jí není jedno jak to s Vámi dopadne.Marie Sl.


D

K paní doktorce už naštěstí nepatřím.Ona i její sestřička jsou možná hodné ale v ordinaci naprosto neschopné.Neexistuje tady žádný systém v objednávání,pacienti čekají na chodbě,kde se dohadují nebo hádají kdo jde po kom.No děs.A co je fakt super nejlepší,lékařka a sestřička sedí v jedné místnosti proti sobě(aby se asi nebály).Takže chudák pacient je nucen i sebeožehavější problém probírat nejen s doktorkou ale i sestrou.Této ordinaci se každý vyhněte velkým obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti