Marketa Marešová, praktický lékař Pardubice

MUDr. Marketa Marešová

Praktický lékař

Sukova třída 1556, Pardubice

Velká spokojenost s léčbou. Oceňuji nejen odborné kvality paní doktorky, ale i její lidský přístup. Měl jsem možnost se objednat a čekal jsem maximálně 10 minut, což je vynikající.

Otřesný. Chodila jsem k pani doktorce několik let, převážně jsem se léčila sama, jelikož čekat 3 hodiny v čekárně a potom snášet nepříjemnou sestru a doktorku, kterou viditelně obtěžuje ordinovat, to je moc i na mě. Jsem velice ráda, že jsem změnila lékaře a moje celá rodina mění doktora. Ona opravdu ne!

Naprostá hrůza a nespokojenost! Za 2 týdny mi ani nestanovila diagnózu (tu jsem si nakonec stanovila sama a ona ji odkývala a že se mám ještě kouknout na net,jestli se nepletu-nepletla jsem se!),neměla jsem ani pocit,že by jí zajímalo,že tam sedím a mám problém! Celou říkala ,že mi nic není,i když mi bylo příšerně zle.Připadala jsem si jako simulant co obtěžuje!Prý se nemám tolik hlídat!!! (U mého stávajícího lékaře konečně správná diagnostika,léčba 4měsíce a jsem fit) Sestra arogantní,nepříjemná.Dámy by si spíše měli zvolit povolání,které je bude bavit. Jediné plus,že jim to celkem šlo od ruky a nečekala jsem dlouho.

G

Dobry den,

zkusenost s ordinaci Mudr Maresove je primo neskutecna. Sestra se chovala vulgarne, arogantne a podavala lzive informace. Jeji chovani nepatri do demokraticke spolecnosti, ale spise do komunisticke ery. Mudr Maresova se nechovala jako profesional a jeji sestra opravdu nepatri do sfery, kde se pracuje s lidmy. Tuto ordinaci v zadnem pripade nedoporucuji a jsem rada, ze mame moznost vybrat si lekare se sestrou, kteri maji cit pro praci s lidmi.

Výborná diagnostička, milá, vtřícná. Doporučuji. Dříve jsem byl registrován na Dubině a hrůza.

pohotová,dobrá diagnostička,doporučuji.

velmi dobrá lékařka,která přinesla nový vítr a nové metody.vřele doporučuji.Michková Eva