Markéta Janíčková, dermatolog Brno

MUDr. Markéta Janíčková

Dermatolog

Matlachova 39, Brno
Kožní lékařka

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní lékařka Jiný

Bohužel jsem se přesvědčil, že negativní recenze jsou po mé zkušenosti pravdivé a doporučuji jiného dermatologa, pokud chcete najít příčinu vašich nemocí a problémů či alespoň vyloučit věci, které problém můžou vyvolávat či zhoršovat (v tomto případě atopický exém).
Paní doktorka nám odmítla napsat žádanku na jiné odborné vyšetření, které se v současné době standardně dělají (praktický lékař sám řekl, že bude potřeba a že ho paní doktorka předepíše - vyšetření na alergologii).
K problému nám neřekla žádné podrobnější informace, předepsala hormonální mastičku. Poté, co jsem ji slušně požádal jestli nám může vystavit žádanku na alergologii a dovolil jsem se zeptat na více informací o problému - co jíst, co nejíst a co může být příčina exému mě paní doktorka osočila, že se ji nelíbí mé chování, což jsem opravdu nechápal (choval jsem se slušně).
No nic, stejně slušně jsem se i rozloučil a už k ní rozhodně nepůjdu. Jen škoda času, proto píšu tuto zkušenost.
Abych nehodnotil jen negativně, líbilo se mi objednání - žádné dlouhé čekání v čekárně. Nicméně to nemocnému moc nepomůže.

Umístění: Kožní lékařka Odstranění znaménka

Každý správný doktor, kterému na vašem zdraví doopravdy záleží, vás automaticky po zákroku bude informovat o léčbě a datech, kdy máte přijít na kontrolu. U paní doktorky jsem byla před třemi lety, a mé jizvy jsou pořád nezahojené z důvodu zanedbaného ošetření po zákroku. Ihned po operaci mi zasažené místo bylo pouze zalepeno náplastí (bez aplikace žádné hojící masti) a o kontrole po zákroku nebyla ani řeč. Jediné, co jsem dostala byla brožurka o hojícím gelu, který si mám koupit. Samozřejmě jsem si gel pořídila a pečlivě se o zasažená místa starala, nicméně jizvy se nikdy nezahojily. Jedna hvězdička je pro paní doktorku z mé strany bohužel zasloužená... myslím si, že pokud se chcete živit léčením kožních problémů, mělo by vám především záležet na vašem pacientovi, jeho zdraví a léčbě, spíše jak na tom, že už to máte za sebou, a že jste z toho vytěžila zisk...

Jsem velmi spokojená, paní doktorka mi pomohla se složitějším ekzémem a setkala jsem se s celkově dobrým přístupem po všech stránkách. Doporučuji.

G

Ani dobra ani spatna, musim priznat, ze oproti moji predchozi kozni je velmi mila a ochotna, ale co se tyka pece samotne, doufala jsem ve vetsi snahu zjistit puvod mych problemu, odmitla me kamkoliv poslat na dalsi vysetreni. Lecim se u ni s atopickym ekzemem a mam pocit, ze kdybych si nenechala napsat co jsem si vygooglila a nepridala k tomu pripravky co jsem zkoupila v lekarne, asi by mi sama nepomohla. Vybirani poplatku je neskutecne neprofesionalni, trikrat behem navstevy se zepta, jestli jsem zaplatila a hlavne aby jsme nezapomeli. Mam pocit, ze je to to hlavni, kvuli cemu tam chodim. Objednala me jen na kontrolu, vybrala ode me 30,- mezi dverma se zeptala, jestli je vsechno ok, a bylo, takze jsem se otocila a zase sla, ptala jsem se jestli nestaci zavolat a pry je vzdycky lepsi, prijit osobne, takze je mi celkem jasny proc.. Dela to na me hrozne spatny dojem, ale jak jsem psala, vim, ze muze byt i mnohem mnohem hur a mam ji blizko, takze zatim neresim a doufam, ze se muj ekzem nezhorsi.

Dobrý den, u paní doktorky jsem byla já i manžel několikrát s různými potížemi a vždy pomohla. Myslím, že se zapomíná na to, že kožná lékaři musí "zkoušet", co u kterého pacienta zabere. Proto se jim říká "mastičkáři", každý člověk je individualita a nefunguje nic univerzálně. Silvie Hnízdová.

U paní doktorky jsem byla v průběhu let několikrát s různými problémy a vždy mi poradila dobře, jsem s ní proto spokojená po odborné i lidské stránce.

Rychle a dobře mi pomohla s drobným problémem před cestou do Chorvatska.

F

No tak tahle doktorka je sam o sobě katastrofa, přišla jsem k ní s vyrážkou s tím že si myslím že ji mám z chloru a nepoznala to, napsala mi mas locoid a zklidnující mléko Excipial, říkala mi jak to rychle zabere a nic, bylo to ještě horší!!! vyrážka svěděla ještě víc, tak jsem další týden šla do fakultní nemocnice v Brně do Bohunic a tam mi zjistili SVRAB a navíc mi to zjistila mladá doktorka, což u téhle jsem si myslela že když je starší tak bude i zkušenejsí, ale nebyla. Navíc jsem tehle paní doktorce řekla, že máme objednany zájezd do termálních lázní, jestli tam vůbec můžu a klidně mi řekla že proč by ne. A v Bohunicích mi řekli, že bylo jedině dobře, že jsem ten zájezd neabsovovala. Prostě k tehle doktorce už NIKDY!! JE NESCHOPNÁ

Radeji bych psala pozitivni zkusenost,nez tu o kterou se zde podelim. Dr. Janickova me leci od roku 2008 s jednim koznim exemem. Celkovy dojem pusobi tak,ze nejdulezitejsi veci je zaplaceny registracni poplatek u sestry. Doposud nebyla schopna muj kozni problem vyresit a to uz mi predepisuje leky 4 roky,zkousi pokazde novou mast,tak nevim co si mam myslet o jeji odbornosti. Jsem rada,ze existuji tyto stranky, diky ktery jsem sebe ubespecila,ze muj kozni problem musim zajit vyresit jinde.

To co tady pročítám mě šokuje,protože to na paní doktorku nesedí Já k paní doktorce chodím od roku 1998 a vždy když jsem měla problém mě vyléčila a nikdy se mi to nevrátilo. Měla jsem ekzém u oka za pár dnů jsem měla pokoj,v těhotenství se mi udělal ekzém všude po těle,doktorka mě vyléčila už ho nemám. V těhotenství se mi udělala bradavice na noze ,doktorka mě z toho dostala,už se mi žádná jiná bradavice neudělala a ta se mi stratila tu mi doktorka vypálila. Dcerce se udělali po obličeji a zádech uhry a obličej má krásný než ho měla a záda dál léčíme lékama od doktorky. Dneska jedeme k paní doktorce zase,protože náš 6 měsíční syn má podle všeho ekzém kolem očí a tvářičkách a ještě budeme brát pro dcerku mast na záda na uhry,protože ji dochází. Sestřička je moc hodná a vždy nám vyšla vstříc a také doktorka,když jsme nebyli objednáni tak nás vždy vzala,tak jako dneska nejsem objednáni a jedeme tam po domluvě se sestřičkou. Jinak mojí rodiče nebyli spokojení s jednou doktorkou kožní co ordinuje ve Šlapanicích a také od máti sestra (teta) a všichni přestoupili k paní doktorce Janíčkové a jsou všichni spokojeni.Ono taky záleží jak se člověk chová a podle toho doktorka jedná!!! Jde vidět,že špínu házet umí každý,ale když tak na paní doktorku nadáváte,že je špatná tak proč jste se dole nepodepsaly.Dole je podpis !!! Schovávat se umí každý,aby nebylo vidět kdo to psal,podpis už raději nééé !!! Já i kdybych nebyla spokojená tak by mi to nedělalo problémy se podepsat!!! Nemám se za co stydět,když nejsem spokojená s někým a píši pravdu!!!