PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka
Mánesova 1915/80, Plzeň 3, Plzeň

Umístění: PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka Jiný

Dobrý den,vyhovuje nám /jsme tam evidovaní téměř celá rodina/objednávkový systém,nečekáme v plné čekárně nemocných,v akutním případě i když se samozřejmě nemůžeme
objednat,jsme po telef.domluvě ošetřeni.p.doktorka Baxová je velmi pečlivá s velkou snahou pomoci,odborník na svém místě.Sestřička je též příjemná a návštěvy v ordinaci jsou nestresující, uklidňující.Děkuji oběma za hezký lidský přístup.

Umístění: PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka Jiný

Velmi milá, hodná, vstřícná paní doktorka. . Lepší praktickou lékařku jsem neměl. Pokud nastane zdravotní problém je ochotná na maximum a s elánem pomoci.
Telefonické objednání před vyšetřením je naprosto SUPER... Žádné narvané čekárny
Sestřička taky velmi milá a ochotná ráda se vším pomůže.
SUPER

Umístění: PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka Preventivní prohlídka a nemoc.

S paní doktorkou jsem velmi spokojený je je velmi pečlivá ,ochotná,příjemná i sestřička je moc ochotná usměvavá a pečlivá,rád tam chodím Ženíšek M.

Umístění: PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka

S paní doktorkou jsme celá rodina velmi spokojeni. Je milá, ochotná a pečlivá. Systém objednaných pacientů nám vyhovuje. Kdykoli je něco akutního a zavolám, ochotně nás zařadí ještě týž den.

Umístění: PRACTIMED, s.r.o., praktická lékařka

Paní doktorka má sice objednávkový systém (pouze telefonický!), kdykoli ale přijdu, čekárna je plná lidí. Když jsem onemocněla, volala jsem na termín, kdy budu moci přijít. Nestačila jsem se ale divit. Paní doktorka nemá čas, protože má objednané pacienty. Pokud ale trvám na ošetření, mám jít na ORL, nebo na pohotovost! K ČEMU MÁM TEDY PRAKTICKOU LÉKAŘKU? Nebo se snad předpokládá, že budu vědět, že za měsíc dostanu chřipku a objednám se předem?