Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Pražská 1144, Úvaly
GYNE, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Š
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

S panem doktorem mám jen ty nejlepší zkušenosti! Vždy přivítá pacientku, dopodrobna vysvětlí, co bude dělat teď a případně co při dalších vyšetřeních, narozdíl od jiných lékařů se snaží najít příčinu obtíží, problémy bere vážně a hledá co nejšetrnější léčbu. Je skutečný profesionál a konečně mám pocit, že jsem našla doktora se zájmem o pacientku a její zdraví.
A jako další plus je velmi milá a moc šikovná sestřička!
Děkuji!

B
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

Pan doktor je vcelku milý, nicméně, když jsem se mu svěřovala se svými problémy, bolestivou menstruací aj., zapomněl na možnost endometriozy. Při změně gynekologa byla rozpoznána hned při první návštěvě. Tou dobou mi už, bohužel, nefungovala ledvina, díky útlaku endometriozou. Já jsem o této nemoci do té doby neslyšela, což je chyba. Bohužel ani odborná veřejnost, zdá se, s touto nemoci nepočíta.

M
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

Naprosto necitlive sdeleni o pripadne moznosti downova syndromu po prvnim screeningu, nebylo mi vysvetleno skoro nic i kdyz videl v jakem stavu se po jeho sdeleni nachazim. Nakonec pro nekolika probdelych nocich mi jiny lekar rekl, ze nevidi duvod proc se tolik desit. Dale velmi necitlivy ptistup, v pripade uvahy o potratu, takovy gynekolog v dnesni dobe nema co delat. Budu jiste menit doktora.

Ú
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

Upřímně - dobrý průměr.
Má sice své mouchy (př. asi pozapomněl mi říct - jako prvorodičce - při potvrzení těhotenství, že bych měla brát kyselinu listovou....jj, vím, že to ví asi každý druhý, ale ne člověk, který tak rychlé otěhotnění nečekal a nesleduje modrého koníka). Ale zároveň se snaží vysvětlit (když se ho člověk zeptá), odborně je kvalitní. Před léty měl docela mastičkářské názory (lepší bylinky než lék, což někomu může vyhovovat), po letech spíš vidím, že nedělá z komára velblouda (tj. těhotná zvyklá na běhání, ať si dál - dle pocitu a opatrně - běhá). Zároveň hned řeší, když se mu něco nezdá.

Bývala u něj sestřička, kterou evidentně práce nebavila. Tak současná je sice lehce roztržitá (do těhotenské průkazky zapsala chybně Rh faktor, jindy zas datum...), ale milá a vysvětlí, co je potřeba.

Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

S přístupem pana doktora jsem nebyla spokojená a rozhodla se z jeho péče odejít. Mimo jiné mi hned na první návštěvě sdělil, že je mi už přes 30 a už jsem měla mít první dítě. Velmi se mě to dotklo, zejména protože pan doktor ještě ani neznal můj zdravotní stav a životní situaci. Vyšetření mi bylo trochu nepřijemné a následující den jsem měla menší bolesti. Za novým lékařem dojíždím (jediná nevýhoda oproti panu Šmehilovi), ale stojí to za to.

M
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o.

K panu doktorovi jsem přešla po tom,co jsem byla nespokojená s předešlým gynekologem a po přestěhování. Takže už hned na začátku jsem byla šťastná,že bere nové pacientky,jinak kolem Prahy je to celkem bez šance a ikdyz máte problém,tak nezájem. Už při prvním kontaktu jsem z něj měla moc dobrý pocit,je milý,ochotný a velmi příjemný člověk. Vyšetření naprosto bezbolestné,odpovědi na všechny otázky bez problému. Nyní jsem těhotná,péče stále naprosto skvělá,při screeningu byl se mnou i taťka prďolky a byl taky nadšený,jak nám pan doktor všechno krásně popsal,ukázal,vysvětlil. Za mě jedině 5 hvězdiček,protože lepšího gynekologa jsem si nemohla přát.

Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o.

Pan doktor je velmi respektující a přistupuje ke svým klientkám individuálně, čehož si moc cením. Během mého těhotenství mi různá vyšetření pouze nabízel a poskytoval informace o důvodech proč je podstoupit, ale nic mi nevnucoval. Pokud jsem vyšetření odmítla, nijak to slovně nehodnotil ani mě nezavalil přívalem strachu co vše se mi kvůli tomu přihodí, pouze zapsal do karty mé odmítnutí a víc to nekomentoval. Vždy jsem k němu přicházela klidná, protože jsem se nemusela o ničem dohadovat a ničeho dožadovat. Vše funguje na klidné domluvě. Vždy jsem byla do 15 minut od času objednání v ordinaci. Pokud bylo větší zpoždění, pan doktor se vždy omluvil a řekl důvod zpoždění. Klientce se věnuje, není pro něj jen seznam čísel a diagnóz. Sestřička je též milá a šikovná. Vřele doporučuji a přeji nám všem více takových lékařů.

P
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. preventivni prohlidka

Pan doktor je sice milý člověk, ale bohužel s ním mám špatnou zkušenost z preventivní prohlídky. Chodím na gyn. většinou opravdu jen jednou v roce na prevenci, jinak problémy nemívám, nanejvýš kvasinky po antibiotikách. Tentokráte jsem však za pět dní po prevenci měla žlutý výtok. Evidentně to bylo z té prohlídky, jelikož jsem nikdy nic takového neměla, styk jsem také těch 5 dní neměla a výtěr mi pak vyšel pozitivně na bakterie. Bohužel za toto musím udělit mínus, ještě z toho důvodu, že se domnívám, že laboratoř, která zpracovává výsledky není spolehlivá, jelikož zde mi na výtěru nevyšlo nic, ale protože příznaky přetrvávaly, tak jsem šla jinam, kde jim to vyšlo pozitivně. Podobná věc se mi přihodila před dvěma lety, kdy jsem měla kvasinky po atb., ale na výtěru nevyšlo nic, tak jsem nic nebrala a za pár dnů jsem měla kvasinky rozlezlé po celém těle (i v puse), tedy zcela evidentní, ale i tak na kontrolním výtěru vše vyšlo negativně, přičemž příznaky byly více než jasné (a to svědění se opravdu nedalo vydržet). Nakonec jsem musela dostat celková antimykotika. Takže z těchto důvodů jsem přešla k jinému lékaři. Pan doktor je sice milý a jemný (v zavádění zrcadel), ale tato pochybení (ať už laboratoře, kam posílá nebo hygieny?) opravdu nelze nechat bez komentáře.

D
Ověřeny pacient

Celé roky jsem měla hrůzu z gyn. vyšetření, které jsem tímto zanedbávala. Tyto pocity ve mě vypěstovali mí předešlí lékaři svým neurvalým přístupem a chováním vůbec. K tomuto panu doktorovi jdu sice se strachem, aby nic nenašel, ale s absolutní důvěrou. Vypadá to, že se budu stěhovat, ale i přes vzdálenost sta kilometrů lékaře měnit nebudu.

L
Ověřeny pacient

Pan doktor patří mezi nejlepší lékaře vůbec. Kdyby jsme takových doktorů měli více v každém oboru, bylo by české zdravotnictví jedno z nejlepších. Máme ho s manželem oba moc rádi. Četla jsem v negativních recenzích o nemotorné sestřičce. Každý se musí zaučit a srovnat s prací pana doktora. Sestřička je hodná, vše zařídí, je diskrétní a šikovná. Když jsme nemohli počít, byla jsem v ordinaci skoro co dní a jak sestřička, tak pan doktor byli velmi ochotní. Za nadstandartní péči neplatíte nic, pouze co je nutné. Má své katolické přesvědčení a mě to vyhovuje. Kvůli tomu jsem nemusela na umělé oplodnění, které by nás s manželem stálo majlant. Zde vše bylo na pojišťovnu. Pana doktora doporučuji. Je i porodník, škoda jen že ještě dál od nás. Jinak bych neváhala.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti