Adresy (2)

Pražská 1144, Úvaly
GYNE, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
40 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. Jiný

S přístupem pana doktora jsem nebyla spokojená a rozhodla se z jeho péče odejít. Mimo jiné mi hned na první návštěvě sdělil, že je mi už přes 30 a už jsem měla mít první dítě. Velmi se mě to dotklo, zejména protože pan doktor ještě ani neznal můj zdravotní stav a životní situaci. Vyšetření mi bylo trochu nepřijemné a následující den jsem měla menší bolesti. Za novým lékařem dojíždím (jediná nevýhoda oproti panu Šmehilovi), ale stojí to za to.


M
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o.

K panu doktorovi jsem přešla po tom,co jsem byla nespokojená s předešlým gynekologem a po přestěhování. Takže už hned na začátku jsem byla šťastná,že bere nové pacientky,jinak kolem Prahy je to celkem bez šance a ikdyz máte problém,tak nezájem. Už při prvním kontaktu jsem z něj měla moc dobrý pocit,je milý,ochotný a velmi příjemný člověk. Vyšetření naprosto bezbolestné,odpovědi na všechny otázky bez problému. Nyní jsem těhotná,péče stále naprosto skvělá,při screeningu byl se mnou i taťka prďolky a byl taky nadšený,jak nám pan doktor všechno krásně popsal,ukázal,vysvětlil. Za mě jedině 5 hvězdiček,protože lepšího gynekologa jsem si nemohla přát.


Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o.

Pan doktor je velmi respektující a přistupuje ke svým klientkám individuálně, čehož si moc cením. Během mého těhotenství mi různá vyšetření pouze nabízel a poskytoval informace o důvodech proč je podstoupit, ale nic mi nevnucoval. Pokud jsem vyšetření odmítla, nijak to slovně nehodnotil ani mě nezavalil přívalem strachu co vše se mi kvůli tomu přihodí, pouze zapsal do karty mé odmítnutí a víc to nekomentoval. Vždy jsem k němu přicházela klidná, protože jsem se nemusela o ničem dohadovat a ničeho dožadovat. Vše funguje na klidné domluvě. Vždy jsem byla do 15 minut od času objednání v ordinaci. Pokud bylo větší zpoždění, pan doktor se vždy omluvil a řekl důvod zpoždění. Klientce se věnuje, není pro něj jen seznam čísel a diagnóz. Sestřička je též milá a šikovná. Vřele doporučuji a přeji nám všem více takových lékařů.


P
Ověřeny pacient
Umístění: GYNE, s.r.o. preventivni prohlidka

Pan doktor je sice milý člověk, ale bohužel s ním mám špatnou zkušenost z preventivní prohlídky. Chodím na gyn. většinou opravdu jen jednou v roce na prevenci, jinak problémy nemívám, nanejvýš kvasinky po antibiotikách. Tentokráte jsem však za pět dní po prevenci měla žlutý výtok. Evidentně to bylo z té prohlídky, jelikož jsem nikdy nic takového neměla, styk jsem také těch 5 dní neměla a výtěr mi pak vyšel pozitivně na bakterie. Bohužel za toto musím udělit mínus, ještě z toho důvodu, že se domnívám, že laboratoř, která zpracovává výsledky není spolehlivá, jelikož zde mi na výtěru nevyšlo nic, ale protože příznaky přetrvávaly, tak jsem šla jinam, kde jim to vyšlo pozitivně. Podobná věc se mi přihodila před dvěma lety, kdy jsem měla kvasinky po atb., ale na výtěru nevyšlo nic, tak jsem nic nebrala a za pár dnů jsem měla kvasinky rozlezlé po celém těle (i v puse), tedy zcela evidentní, ale i tak na kontrolním výtěru vše vyšlo negativně, přičemž příznaky byly více než jasné (a to svědění se opravdu nedalo vydržet). Nakonec jsem musela dostat celková antimykotika. Takže z těchto důvodů jsem přešla k jinému lékaři. Pan doktor je sice milý a jemný (v zavádění zrcadel), ale tato pochybení (ať už laboratoře, kam posílá nebo hygieny?) opravdu nelze nechat bez komentáře.


D
Ověřeny pacient

Celé roky jsem měla hrůzu z gyn. vyšetření, které jsem tímto zanedbávala. Tyto pocity ve mě vypěstovali mí předešlí lékaři svým neurvalým přístupem a chováním vůbec. K tomuto panu doktorovi jdu sice se strachem, aby nic nenašel, ale s absolutní důvěrou. Vypadá to, že se budu stěhovat, ale i přes vzdálenost sta kilometrů lékaře měnit nebudu.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor patří mezi nejlepší lékaře vůbec. Kdyby jsme takových doktorů měli více v každém oboru, bylo by české zdravotnictví jedno z nejlepších. Máme ho s manželem oba moc rádi. Četla jsem v negativních recenzích o nemotorné sestřičce. Každý se musí zaučit a srovnat s prací pana doktora. Sestřička je hodná, vše zařídí, je diskrétní a šikovná. Když jsme nemohli počít, byla jsem v ordinaci skoro co dní a jak sestřička, tak pan doktor byli velmi ochotní. Za nadstandartní péči neplatíte nic, pouze co je nutné. Má své katolické přesvědčení a mě to vyhovuje. Kvůli tomu jsem nemusela na umělé oplodnění, které by nás s manželem stálo majlant. Zde vše bylo na pojišťovnu. Pana doktora doporučuji. Je i porodník, škoda jen že ještě dál od nás. Jinak bych neváhala.


Ověřeny pacient

Rozhodně 5*. Pan doktor je příjemný, velmi profesionální a zároveň lidský přístup, i jako operatér je důsledný a pečlivý a na jeho péči si zkrátka nelze stěžovat. Osobní telefonáty a dopisy, připomínající pravidelné prohlídky, mě velmi příjemně překvapily!


H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím již nějakou dobu, přišla jsem z Gyncentra, kdy jsem po každé návštěvě odcházela naštvaná z jednání místního personálu. O to více si cením toho, že je to zde v absolutním pořádku. Čekáme teď první miminko, nikdy neměl sebemenší problém s přítomností manžela, naopak ji uvítal. I můj muž k němu chodí rád. Vše nám pečlivě vysvětluje. Další bezvadné positivum je i to, že oproti mým kamarádkam, které chodí k lékařům do Prahy mě neposílá na vyšetření po všech čertech a vše je schopný zajistit u sebe v ordinaci (screening, testy na cukrovku, grev, genetika...), když je nějaký problém, posílá na odborná pracoviště. Ultrazvuk nám dělá každou prohlídku, tak se k němu vždy těším. :-) Líbí se mi i ordinace, působí na mě velmi positivně.


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je můj první gynekolog, ale hned na první návštěvě mě mile překvapil tím, že si na mě doopravdy udělal čas. Prostě jsem vnímala, že ve chvíli, kdy jsem v ordinaci já, se mi skutečně věnuje, poslouchá mě atd. To u lékařů není vždycky úplně běžné.
Potěšilo mě, že se mnou prohodil i pár normálních slov, byl zkrátka takový lidský.

Přijal mě sice se zdržením, ale hned se na začátku omluvil, že měli nějaký důležitý rozhovor.

Sestřička byla milá a v pohodě.


R
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Má lidský i odborný přístup na výborné úrovni. Byť je zastáncem každého zdravého těhotenství (a pro narození každého zdravého dítěte) nikdy nikomu svůj názor nevnucuje a bez jakýchkoliv připomínek napíše na přání žádost o UPT. Na nikoho nevzhlíží špatně, ani na ty co ukončily zdravé těhotenství, ba naopak je chápavý, protože ví, že každé UPT je psychicky náročné, byť si to žena dopředu neuvědomuje. Prostě chápající, vstřícný člověk a znalý lékař svého oboru. Hlavně k němu chodím s klidem a důvěrou. Vždy vše vysvětlí, udělá si čas na každého i přesto, že pak dělá přesčas. Nikoho neodbyde, ani když žena potřebuje pomoct na poslední chvíli.... Předchozí sestřička byla milá a usměvavá, ale i tato nová je fain. Působí síce nepřístupně a vážně, ale vždy vyjde v pohodě vstříct a je hodná. Prostě s ordinací v Úvalech jsem maximálně spokojená. Radula


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti