Ordinace PL stomatologa
Tyršovo náměstí 225, Hostomice

Tak arogantní jednání na zubní pohotovosti, jsem opravdu nikdy nezažila. Po probděné noci s teplotou a ukrutnou bolestí poslouchat její průpovídky opravdu bylo moc. Chápu, proč se někteří bojí zubařů.... Protože bohužel existují tací, kteří nemají lidský přístup. Už nikdy více!!!

D.A. Chodím sem již 14 let a jsem spokojen. Kdykoliv potřebuji, tak mě paní doktorka vezme. Před vánoci mi trhala zub. Měl jsem z toho velký strach ale vše bylo bez problému a v pohodě. Jsem tady spokojen a doporučuji.

K paní doktorce jsem chodila snad již od základní školy a vždy byla moc milá a hodná. Nikdy jsem neměla strach z ní ale z bolesti :-) Ovšem nyní mi vypadly hned 2 plomby, které mi v předešlých letech dělala, proto jsem se objednala k jinému zubaři, abych měla srovnání. Rentgen mi nikdy nedělala a ani nepoužila anestetikum při vrtání. Ovšem ceny si myslím, že má rozumné. U nového zubaře možná v tomto ohledu zapláču.

Paní zímová : Náladovost,špatné jednání s pacientem,jako zubaře ji nemužu hodnotit.
Sem rád žě sem od ní odešel.

K paní doktorce jsem chodila celkem 1 rok, odešla jsem od svéo zubaře k paní Zímové a hned při první návštěvě jsem si připadala jako bych jí svou návštěvou obtěžovala...Můj první stomatolog mi zaplomboval kaz, ze kterého mi vznikl obrovský zánět, paní Zímová mi ho sice vyvrtala, ale nedoléčila a dopadlo to stejně, raději zapomenout na dny, kdy jsem byla objednána a nejednou seřvána...s takovou neochotou, arogantností a děsným přístupem jsem se ještě u doktora nesetkala...bohužel tuto zubařku opravdu nemohu doporučit...chování hrozné, přístup k pacientovi ještě horší...

Dobrý den, k paní doktorce chodím již několik let. Musím říct, že s názorem na její arogantní chování souhlasím. Člověk se nesmí nechat a paní doktorku to pak lehce přejde. Zuby mám od ní dobře zpravené, jediné co mě zaráží je, že ,,moudrák,, který se mi podle mě očividně do pusy nevejde, protože mi začal křivit zuby, je podle doktorky naprsto v pořádku a vejde se, aniž by použila rentgen. Ale jak už jsem řekla, člověk se mesmí nechat, když chce docílit svého.
Proč u doktroky zůstávám, je jasné: Vzhledem k její neochotě a arogantnímu chování od ní dosti lidí uteče hned po první návštěvě a tak mě objedná vždy, když si vzpomenu, protože má čas :-)

U paní doktorky Zímové jsem byla jednou a naposled. Od pohledu nesympatická, ani se neusmála. Po nepříjemné výzvě jsem usedla do křesla. Moje sestra u ní byla taky jednou a na hodnocení jsme se obě shodli. Nedoporučuji.

Paní doktorka je příjemná a velice šikovná.Všechny zuby mám trhané pouze od ní,můstky perfektně sedí.Při ošetřování je velmi citlivá.Manžel je také velmi spokojený,ačkoliv dostat ho na zubní vyžaduje hodně přemlouvání. Sestřička je také moc milá.Oceňuji zvláště systém objednávání-téměř na minutu přesně jdu do ordinace.Žádné čekání,velká úspora času.Doufám,že můj názor nebude označen jako názor,který si paní doktorka psala sama.

Paní zubařka hned při vchodu do ordinace svým pohledem dá najevo neochotu a arogantní jednání bez snahy pomoci. Byla jsem u ní celkem 2x a neuvěřitelné, nejen že nepomohla, ale ještě jsem za tu minutu zaplatila 90 Kč.
Nezapomenu však na protivné a nepříjemné chování. Už nikdy více. Pokud chcete mít zkažený den a být bez zubů = tak v tom případě doporučuji!!!

Hrube naladove arogantní chování. Po nekolika navstevach mi navrtala nervy v nekolika zubech. O jeden jsem diky ní prisel. Nechala me tyden s teplotama a nateklou pusou. Byl jsem nucen navštívit opravdového lékaře,který mi zuby zrengenoval a potvrdil neschopnost p. Zimove schvalne pisi pani,protože doktorka to v žádném případě není! Pokud se chcete brzy dostat ke klapackam zcela doporučuji. Plně souhlasim,ze komentář jediný kladný si p. Zimová napsala sama.