Privátní oční ambulance
Velkopavlovická 25, Brno-Vinohrady, Brno

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Hrůza a děs,paní doktorka chvílemi neví o čem mluvila,zaměňuje karty pacientů,přemýšlí zda už vás vyšetřila nebo ne. Působí jako by byla stále pod sedativy. Dceři napsala tak silné brýle,že se jí dělalo nevolno a točila se jí hlava. Prý si zvykne. Nechali jsme se vyšetřit jinde a zjistili jsme,že má jen půl dioptrie. Zaplatili jsme tedy znovu přez 1000 Kč za nová skla. Už tam nikdy nevkročíme.NEDOPORUČUJI .

Paní doktorka Vlčková Smržová pozor včera jsem byla vyšetřena v ordinaci Újezd u Brna strašné,komentář a celý průběh vyšetření jsem popsala na profilu p.Smržové,zde se dočtete víc - chtělo by to zasloužený odpočinek,než něco vyvede.Budu toto jednání řešit dál......nedoporučuji!!!

Po přečtení předchozích komentářů nemůžu než souhlasit!! Byla jsem včera vyšetřena v této ambulanci nyní paní doktorky Vlčkové v Újezdě u Brna.To ,že jsem čekala víc než 3/4 hod,to bych zvládla úplně v pohodě,jsem zvyklá čekat u různých lékařů,chápu ,že se přes den může stát pár akutních věcí a celkový čas se posune.Sestra se mnou sepsala celou anamnézu a udělala vyšetření na dvou přístrojích oční tlak a ,,dioptrie"?( nevím přesně jak se díváme na ten balón) Potom jsem se měla usadit opět v čekárně na další asi půl hodinu(přede mnou 2 lidi)To bych taky pochopila,ale uvnitř nejdřív se ptala co dělám- sestru- tak to na ty dětičky vidíte,tak co jako??? Jaké brýle chci? to by přece měla vědět ona,pak se na koleč.židli přišourala,že měla zlom.nohu -může být jasné,ale pak četla 10min záznam,dalších 10min přemýšlela jaké mi dá sklíčka do těch zkoušecích brýlí,dala právé,pak levé,potom přes pravé černé a čtěte- v levém aspoň o 3 dioptrie víc,neviděla jsem absolutně nic- tak když je to oko tak špatné,tak přijedete znovu a já to chci vidět rozkapané je toto normální postup? pomalá,váhavá,culí se,buď je tu alkohol nebo léky,ale dost!!!!Jen se divím podle dat komentářů,že na to nikdo nereaguje,nebo tu píšeme na špatné místo?Omlouvám se všem pacientům,které jsme tam poslali,netušili jsme,budu to řešit.Nedoporučuji

Moje maminka je v penzionu, má již 82 let. V posledních několika letech viděla viděla čím dál hůř, nikdo s ní ale nic nedělal. Několikrát byla na vyšetření u p. doktorky Vlčkové a nakonec byla odeslána na operaci katarakty. Operace obou očí (postupně) dopadla velmi dobře a maminka vidí daleko líp než dříve.

Navštívila jsem paní doktorku kvůli předpisu nových brýlí, byla milá, příjemná a bylo vidět, že své práci rozumí. Vyšetřila mně oči i na mikroskopu, provedla měření očního tlaku a refrakce. S předpisem brýlí jsem šla do optiky, protože jsem chtěla brýle na počítač i do dálky, udělali mně bifokály dle předpisu, nyní vidím výborně. Rovněž v čekárně jsem slyšela, jak si i starší lidé i z okolí pochvalovali, jak je paní doktorka výborná.

Nejhorší lékař s jakým jsem měl tu smůlu přijít do kontaktu. Při každé návštěvě jsem čekal průměrně 2 hod (i když jsem byl objednaný na konkrétní čas) (přede mnou byli asi tak 3 lidi) a mezi jednotlivýma si nechávala čas klidně 20 min).Nevedla si umě žádnou zdravotní kartu, pokaždé se mě ptala co mně naposled předepsala za kapky Při každé návštěvě (bylo jich celkem asi 5-6 mi dělala sestřička refrakci a nitrooční tlak, na těch přístrojích, které tam měla a vrchol byl, kdyžpo mně při poslední návštěvě chtěla už nevím kolik (cca 80,-) za kontrolu právě té refrakce nebo nitroočního tlaku (už si nevzpomínám), že rý pojišťovna hradí jen 2 měření za půl roku. Tedy byl jsem na tom 5-6 krát a žádá to po mně když si vpomene nebo co... Hrůza děs běs. Chodil jsem k ní asi půl roku a mezitím se u ní vystříday asi 3 sestřičny, to taky o něčem svědčí... Za mě by dostala medaili za nejhorší doktorku, kterou jsem měl tu smůlu poznat!!!

K paní doktorce chodím od svého útlého dětství, kdy ještě působila v dětské nemocnici. Vděčím ji za svůj zrak, doporučila mě na operaci do Prahy, přestože proti tomuto rozhodnutí stál celý lékařský tým a zachránila mi tímto zrak. Pročítala jsem si komentáře "pacientů" a jsem docela znechucená tím, jak jsou někteří neobjektivní. Já osobně mohu říct, že čas věnovaný pacientovi je úměrný času, který strávíte v ordinaci. Občas do ordinace přijde pacient, který nemá určenou diagnózu, je tedy jasné, že diagnostika bude trvat déle než u pacienta, který přišel na kontrolu se zánětem spojivek. V době, kdy v ordinaci nikdo není, většinou lékař vypisuje dokumenty, které si někdo vyžádá teleofnicky (posudky pro komise, recepty, doporučení na pomůcky apod.) a rovněž je nezbytné si přečíst před vstupem pacienta do ordinace jeho dosavadní diagnózu a léčbu... Mrzí mě, že mnozí z Vás hledí na hodinové zpoždění jako na katastrofu, kdyby jste však v ordinaci byli vy se svým dítětem hodinu a prováděla se podrobná diagnostika, bylo to v pořádku, však? Pokud se někomu zdá dvouhodinové zpoždění dlouhé, ať se občas zajde objednat na neurologii do Bohunic nebo ke sv. Anně. Dvouhodinové čekání pak pro Vás bude jako přestávka ve škole. Připouštím, že mnozí mohou mít s paní doktorkou negativní zkušenost, ale mnozí z Vás jsou velice neobjektivní a možná příliš afektovaní, trocha tolerance by neuškodila. Já jsem velice spokojená, vždy pro mě udělala maximum, přestože se ostatní lékaři po celé republice mé diagnóze vyhýbali.

Opravdu příšerné. Špatné změření dioptrií, záměna s jinou pacientkou a další nepříjemnosti. Jedná se o MUDr. Marii Smržovou (zřejmě provdanou či rozvedenou) - doporučuji tedy přečíst hodnocení u ní (momentálně "-63%), vypovídá za vše.