Komenského 724/13, Přerov
Odborný lékař internista

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Odborný lékař internista

Chodila jsem k paní doktorce v těhotenství a neměla jsem s ní žádný problém. Byla vždy milá a příjemná. Chodí k ní i moje maminka a má s ní tu samou zkušenost jako já. Nemůžeme si stěžovat.

F
Umístění: jiné místo

Super paní doktorka, milá a usměvavá, vše dopodrobna vysvětlí.Po 2 letech co si mě doktoři přehazovali jako horkej brambor sem navštívil ordinaci paní doktorky a ihned po vyšetření mi domluvila následnou léčbu.

Tento týden jsem byla u p. doktorky Václavíkové a taky jsem si řekla že jsem tam naposledy. Nešla jsem tam jen tak ze srandy nebo z nudy, ale proto, že mě tam poslal ortoped. Paní doktorka na mě začala ječet co po ní chci a že ji zdržuji. Hodila mi papíry na stůl a sprostě mě vyhodila.

Dnes jsem jako doprovod maminky navštívila ordinaci paní doktorky Václavíkové. Tolik arogance, zloby a netolerance na zdravotnické půdě mě zaskočilo. Po pěti minutách řvaní jsem opustila ordinaci, protože se mi udělalo zle. Svou přítomností jsme ji obtěžovaly a zdržovaly. Myslím si, že kromě medikamentů léčí i dobré slovo, úsměv a empatie. Tato slova jsou však paní doktorce cizí.Lékařské povolání, je přece poslání. Pracuji ve službách a každého klienta si vážím, protože mě živí !!! Určitě to byla poslední návštěva.

Paní doktorka se opravdu neumí chovat. Jde ji pouze a jenom o peníze, pacient ji vůbec nezajímá. Je k pacientům neurvala, pokud opravdu potřebujete pomocí, běžte jinam.

Lékařka se neumí vůbec chovat.Je sprostá,arogantní,své názory řve,osobně jsem byla jejím chováním úplně zaskočena.Jenom naříká,kolik musí platit pojišťovnám!!Hodně pacientů již od ní odešlo,nedoporučuji!!! Je mnoho dalších revmatologů schopnějších a vlídnějších než je ona.

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená. Před deseti lety zjistila příčinu mých problémů a léčba, kterou nasadila, pomohla. I když je nemoc chronická, díky její péči se neobjevují ataky a jsem průběžně pod kontrolou. Vše řádně vysvětlí, poradí, povzbudí. Paní doktorku všem doporučuji.

Ř

Rozhodně nedoporučuji. Dnes od ní přišla mamka se slzami v očích, následně co jí paní doktorka totálně seřvala jako malé děcko a ještě upozorňuji naprosto neoprávněně. Naprosto bez pochopení, plná arogance, bezcitná takhle by se určitě neměl doktor chovat. Měla bych si svoje problémy řešit doma a né se hojit na pacientech. Horšího doktora jsme nezažili !!!!!

Š

Paní doktorku velice chválím za její přístup,chodím k ní asi druhým rokem,ale nasadila mi hned tu správnou léčbu,hned mi naprosto podrobně vysvětlila vše o této nemoci a vždy mi bere krev,ptá se co a jak,prostě je na ní vidět profesionalita a zájem o pacienta. Já tuto paní doktorku chválím a všem doporučuji!

O

Léčím se u paní doktorky přes deset let. To, že je náladová a dokáže být na pacienty nepříjemná jsem poznala dávno, ale můj poslední zážitek byl pro mne šok! Po mém postěžování si na zhoršující opotřebování kyčle (II-III.stupeň a do důchodu mám ještě více jak deset let) mi odpověděla: ,,Budťe ráda, že nemáte stupeň IV. nebo rakovinu. A vůbec, léčím tady daleko horší případy:'' Ano jsem ráda, že na tom nejsem hůře, ale nechápu, proč nemohu své doktorce říct, jaký je můj zdravotní stav?! Skoro se bojím, co mě čeká příště....