Marie Vachutková, psycholog Olomouc

PhDr. Marie Vachutková

Psycholog

9 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Janského 24, Olomouc
Ordinace klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

L
Ověřeny pacient

Moc hodná paní, umí vyslechnout i poradit. Je velmi ochotná a vstřícná. i její manžel je senzační. Kdyby tak byli takoví všichni lékaři...


K
Ověřeny pacient

Před několika lety jsem v zoufalství zavolala této paní doktorce a z nejhoršího mě dostala ven. Byla jsem tak ráda za její přístup a chodila k ní asi tři roky. Pamatovala si mě, byla vlídná a připadalo mi, že má opravdu zájem to vyřešit a pomoct mi. Když asi po těch třech letech přišel opravdu další velký zlom a já ji prosila, ať mi vystaví neschopenku, že to nezvládnu, odbyla mě s tím, že to musím zvládnout a že kdyby to nešlo, neschopenku mi vystaví za tři týdny. Cestou domů jsem se na autobusové zastávce zhroutila a omdlela. Odvezli mě k lékaři, který řekl, že jsem vyčerpaná a na pokraji sil a že potřebuju oddech. Neschopenku mi pak vystavila lékařka, která jediná nikdy neodmítla pomoc a to v jakémkoliv případě - internistka Eva Krejčí.
K paní doktorce Vachutkové od té doby nechodím a už jí nedůvěřuju, moje problémy tenkrát zlehčila a já to odnesla dvěma měsíci neschopenky a ztrátou zaměstnání. Bohužel.Byla skvělá, pak se zhoršila a nepomohla a zlehčovala situaci.


T
Ověřeny pacient

Od setkání a konzultace s touto paní psycholožkou jsem očekávala hodně. Nicméně, můj problém se nevyřešil ani nezlepšil, paní doktorka mi neřekla nic nového, co by mě nakoplo a abych se zvedla ode dna, ani mě psychicky nepodpořila s řešením problému se ztraceným sebevědomím.
Jsem moc zklamaná, a bohužel musím hledat jiného psychologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Opravdu skvělá doktorka, která má zájem pomoci... Je skvělé mít takovou psycholožku, vždycky jsem se bála, abych nenarazila na nějakou "fúrii", ale tahle paní doktorka je úžasná! Doporučuji všem :)


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a laskavá žena na svém místě. Jediné setkání s ní přímo zahřálo u srdíčka a přispělo k nevídanému osvícení...:)


U paní doktorky Vachutkové jsem se setkala s krásně lidským přístupem, nekonečnou laskavostí, s upřímným zájmem pomoci. Před léty mi krůček po krůčku ukázala cestu z deprese, pomohla najít cestu jak řešit životní situaci, jak dál. Takto mi stále "na dálku" pomáhá dodnes, ráda vzpomínám a děkuji.


Paní doktorku znám již řadu let. Je to empatická a příjemná žena, která mi velmi pomohla a povzbudila mě v mé nelehké životní situaci.


Já musím říct,že paní doktorka je skvělá.Pomohla mi a za to jí patří můj dík.


J

před lety jsem navštěvoval paní doktorku,návštěvy nepřiměřeně dané situaci náhle ukončovala a jako důvod uváděla příliš mnoho lidí v čekárně.Mnohdy si z problému dělala legraci a zlehčovala jeho závažnost. Naprosto nespokojen.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti