Ordinace, Břeclav

Umístění: Ordinace

Klady:
Paní doktorka je velmi milá a vstřícná.

Zápory:
O zubařině nemá ani páru! Díky ní jsem si prožil ty nehorší muka v životě. Zašlo to tak daleko, že jsme musel jet ke specialistovi do Vídně. Ten mi okamžitě vytrhl zub, který paní doktorka cca rok léčila. Po tom co viděl se mě okamžitě zeptal zdali budu potřebovat posudek pro právníka na žalobu, bohužel v ČR trochu nereálné.
O tom že jsem k němu musel ještě pěkně dlouho dojíždět aby napravil "zubařinu" paní doktorky nemluvě.

Umístění: Ordinace Neustále vypadávání korunky

neustale vypadávání korunek co dělala paní doktorka při přechodu k jinemu zubare se nestacil divit spatne vyplnene kanalky tudiz vzniklé záněty pod zuby , vic jak 12 zubu venku a čeká mě teď můstek za zhruba 50 000

Umístění: Ordinace

paní doktorka Tomečková je velice ochotná a spolehlivá, sestřička má vstřícný přístup doporučuji.
Čekací doba je přiměřená.

pořád mi vypadavají plomby a pacient si připadá jako trdlo když musí lékaře žádat aby mu zablomboval zub který on radši přehlíží

Moje zkušenost s paní doktorkou je zřejmě jiná než u ostatních. Na paní doktorku si nemohu stěžovat, naopak bych chtěl vyzvednout její ochotu a flexibilitu. Navštěvoval jsem několik lékařů, s jejichž tempem objednávání se mi chrup bohužel kazil před očima. Paní doktorka v mém případě reaguje podstatně pružněji a podle mé poslední zkušenosti je schopna zasáhnout správně a včas. Trhání totálně rozpadlého zubu (přesněji řečeno pouze kořene) zvládla na výbornou.

Souhlasím s předešlými příspěvky, měla jsem otevřený zub, paní dr. ani nezkontrolovala kanálky, zub zaplombovala se slovy "to je dobrý" a výsledkem byl během měsíce zánět, naštěstí díky zástupu jsem s problémem šla jinam, týden každodenního dojíždění a čištění kanálků a zánět je pryč. A měsíc po preventivní prohlídce u ní mi nový zubař našel kaz u podle ní zdravého zubu :-/ Už jsem jinde a jsem ráda!!!

já u paní zubařky mám jen jednu zkušenost a myslím že i ta stačí....jak už tady bylo zmíněno,byla jsem na pohotovosti s otevřeným zubem,že mě bolí.Zubařka mě sebrala a říká:co vám bolí?já:zub,tady tento co je otevřený...podívala se na něj vzala holýma rukama pardón prsty rezervní plombu a říkala,že to přestane.Holými prsty bez žádným pomůcek atd mě ošetřovala.Křičím na ni:to bolí ještě hůř.Ona:to chvíli bude,dejte si ibalgin.Já letěla na pohotovost 20km aby mi zub bolel víc...to byla rána,seděla jsem v autě asi dvacet min,vzala si prášek a modlila se ať to přestane,protože jestli ne tak tak bych si tam zašla ještě jednou.za DVA dny jsem skončila na pohotovosti v Kyjově kde mě paní doktorka určila akutní zánět epidáru.Ptala se mě proč paní zubařka nejdříve zub nevyčistila a nevytáhla zbylé jídlo,protože zub byl ucpaný,vůbec jsem nevěděla. Zub nebyl vyčištěný a neměl se vůbec v žádném případě zadělávat.Od té doby si zajedu raději do Kyjova.Svou zubařku mám v Břeclavi,a nemůžu si ji vynachválit..Moje matka k ní chodí říkala že si jí nemůže vynachválit..ale teď už dochází o všechny zuby...

Je mi líto, ale mám stejnou zkušenost jako předešlí pacienti. Pravidelnou prohlídku zvládla paní doktorka za 30 vteřin s výsledkem, že je vše v pořádku. Už v té době jsem měla bolestivý zub. Říkala jsem si, že se mi to asi jen zdá a jsem zbytečně přecitlivělá. Kamarádka mi domluvila schůzku s MUDr. Krupovou a nestačila jsem se divit. Nejenže jsem měla bolestivý zub opravdu v nepořádku, ale odhalila další kazy, které jsem musela mít už při pravidelné kontrole. Musím souhlasit i s tím, že paní doktorka zvládne při vyšetření probrat spoustu věcí a když jsem odcházela tak se nedalo si nevšimnout, že si sestřička prohlíží soukromé maily. V této ordinaci je neprofesionalita v každém směru.

rok mě léčila zánět spodní šesty, pak mi došla trpělivost tak sem se jí zeptala jestli by mi ji raději vytrhla... 4x mě to umrtvovala injekcí a neumrtvila, nakonec mi to vytrhl jiný lékař a okamžitě sem šla od ní pryč, a nyní jsem chudší o 13 000 za nový implantát... Měli by jí okamžitě zakázat léčit, protože ona jen bolest způsobuje a neléčí ji!!!!

K paní doktorce jsme chodili asi 3 roky, už přes půl roku se snažíme odejít.Ale sehnat skvělého zubního lékaře a ještě s zdrav.pojišt'ovnou,kterou máme... Ale konečně se stalo- v pondělí jdu k nové zub.lékařce a řeknu vám ,že se mooc těším. Asi před měsícem mě p. dr. Tomečková trhala 5 dole,no nějak se nedařilo,já i brečela- asi poprvé od dětství. no asi po 20min.že zub vytáhla !! prý at' dojdu na rengen,jestli je vše venku :((.Na rengen jsem vzorně přišla za 2 dny,protože mě to pořád bolelo.Snímek skoukly se sestrou-beze mě- prý je to dobrý !! A to co čouhá-no to je kost!!A že zuby okolo bolí,protože jsme zavadili o jejich kořeny !!Tak jsem se skoro 3 týdny léčila ibalginem,nakonec mě tvář natekla a s příšernou bolestí jsem skončila na pohotovosti.Byl tam skvělý doktor- no že mě tam zůstal kořen,že ho vídí i bez rengenu !!Během 2 min výtahl kořen jak můj nehet...To byla poslední kapka,odcházím,tam nás už nikdo nikdy neuvidí!!p.s. kdo uteče vyhraje !!