Ordinace pediatrie a alergologie
Bezručova 10, Karlovy Vary

Paní doktorka má velmi příjemnou a ochotnou sestřičku, sama ale vždy příjemná není. Kdykoliv něco potřebuji, vyslechnu si nejprve komentář, co všechno musí vyplnit pro pojišťovnu ap. Chodím k ní minimálně, ale paušální platbu na každého pacienta dostává od pojišťovny každý měsíc. Myslím si, že její rozpočet nezatěžuji natolik, abych musela vždy vyslechnout jakou mi dělá milost, když nakonec recept napíše.

Dobrý den, připadá mi, že paní doktorka žije tak trochu mimo českou realitu. Ano, na první a druhé schůzce na mě zapůsobila celkem mile, ale bylo to bohužel jen zdání. Na druhé schůzce - při dotazu, jak jsme na tom finančně - jsem se přeci jen zarazila... Pokračovala, že by pro nás měla léčbu, ale že stojí 12 tisíc... při další návštěvě kdy jsem projevila zájem a chtěla vědět podrobnosti, tak už "tato" léčba stála najednou mezi 12 až 16 tisíc korun, což rodiče nemocných dětí mají zřejmě běžně doma po šuplících... Dále se mě ptala, zda jsem s dítětem doma, že by to pro něj bylo lepší... Mateřská dovolená je v Čechách nadstandartně dlouhá na to, abych byla doma se školákem... z čeho bychom žili?
Jakmile zaklepe rusky hovořící klient, paní doktorka ho hned a bez okolků (byla jsem přímý svědek, bodeť by se u nás movití Rusové necítili tak dobře, když jim i lékaři poklonkují...) bere přednostně bez ohledu na to jak je kdo objednaný. Za nás "bežné lidi" přeci pojišťovny také platí, ne? My v Karlových Varech si přece také zasloužíme slušného dětského alergologa, abychom nemuseli jezdit do Prahy, Plzně či Kadaně... člověk si připadá jako rukojmí některých lékařů :-(
A pokud se budete objednávat telefonicky, rezervujte si na to celé dopoledne nebo se raději dojděte objednat osobně, bude to rychlejší a ušetříte čas... ať voláte v 8., 9.,10., 11., nebo v 11:30 hod. tak musíte mít velké štěstí pokud vám někdo zvedne telefon. Po týdnu volání tam raději zajdete osobně...

U pani doktorky sem byl teprve dvakrat a naprosta spokojenost,velice mila,ochotna a obetava pani,ktera verim ze mi pomuze,byla me doporucena z vice mist jako profesional na svem miste o cemz svedci i ta nabita cekarna,ale da se to vydrzet.A co se tyce sestricky tak opet jen slova chvali

Musím jen souhlasit,čekání čekání,k sestřičce se nedovoláte.Někdy jsem si připadala jako pokusný králík,kdy se na mě přesto-že jsem hodně alergická zkoušelo X druhů injekcí a kapek,po kterých mi bylo opravdu jen hůře a hůře. Při poslední zkoušce injekce jsem dokonce musela dostat prednison,poněvadž,moje alergická reakce byla tak silná,že jsem byla opravdu "ráda,že jsem ráda". Při dotazu na testy alergie na potraviny,které bych si klidně i zaplatila,mi p.doktorka,řekla,že je to zbytečné a že to stojí peníze. Na doporučení známé jsem nakonec přestoupila do Prahy,sice jezdím dálku,takže se mi to z K.V.prodraží,ale jsem maximálně spokojená!!!!!!!!! :) Jinak sestřička byla vždycky milá a vstřícná.

K paní doktorce chodím již od dětství (pomalu 30 let). Vždy jsem oceňoval perfektní milý přístup a pochopení. Díky ní tak zvládám svou alergii.
Stejně tak oceňuji přístup a profesionalitu setry Markéty, která toho má opravdu někdy moc.
Ano také jsem se setkal s tím, že jsem se nemohl do ordinace dovolat, i s tím, že jsem viděl momentální ignoraci vyzvánějícího telefonu ze strany sestry, ale při náporu pacientů se nedivím. Naočkovat přes 200 Pollinexů i s běžným ordinačním chodem dohromady je opravdu síla.
A co se týká šetření na pacientech, několikrát jsem na toto téma s paní doktorkou bavil a protože jsem tak trochu z oboru, tak dobře vím, že nářky by měli padnout především na pojišťovny (VZP, úhradová vyhláška). Paní Doktorka se i přes pokuty ze strany VZP za přečerpané léky snaží najít cestu, jak poskytnout plnohodnotnou péči. Je to jen o domluvě, mě problém nedělá dojít si ke svému praktickému lékaři pro recept na doporučený lék od alergologa (protože nestonám, tak se alespoň v ordinaci svého praktika ukážu).

Dovolat se do zdejší ordinace je doslova zázrak. Většinou se mi to povede až na podesáté. Sestra nebere telefony a to jsem viděl i při osobní návštěvě. Jsem zde v lékařské péči krátce takže jsem byl několikrát pouze u p. Farky,který zde také ordinuje.Jeho přístup byl vstřícný a pomohl mi zlepšit můj zdravotní stav.

tak jsem z návštěvami u této lékařky skončila,jen vypráví jak je to drahé v americe,ale aby vám předepsala kloudnýlék,to hodinu opkecává,jinak není nepříjemná,ale moc šetří na pacientech,takže bych si léčbu platila sama,přešla jsem jinam a je to díky za vše

vyborna doktorka

Bohužel musím souhlasit s negativním hodnocením vyřizováni soukromích hovorů je vždy přednější několikrád jsem to zažil na vlastní kůži z 50minut strávených u p. doktorky se 40 min.věnovala telefonu a při první návštěvě přístup k dítěti otrěsný.Bohužel dětského alergologa ve Varech seženete jen těžko tak že se nakonec nedá nic jiného dělat a musíte se tam vrátit toto je také odpověd na to proč je některých lékařů plno přesto že nejsou tak kvalitní.V tom to článku nehodnotím profesní kvalitu ale lidký přístup děkuji

Od mého dětství stále stejně pečlivá, pomáhající, ochotná, milá, příjemná, prostě lékař, který léčí a pacientům se věnuje!