Alergologie a imunologie
Antala Staška 80/1670, Praha

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je fajn, taková klidná moudrá paní, a ví co dělá, vždy všechno hezky vysvětlí, píchne tužkou do výsledků spirometrie a ukáže co je špatně a co to znamená, odpovídá na dotazy. Je potřeba počítat s dobou objednání kolem tří týdnů, není se čemu divit. Sestra je do telefonu nepříčetná, ale v osobním kontaktu je milá až žoviální.

Paní doktorku navštěvuji od dětsví, mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti, reaguje pohotově, nemá problém zkusit nový lék, stará se o mne pečlivě a dlouhodobě. Plně jí důvěřuji a rozhodně bych ji nevyměnila. Díky její péči jsem takřka bez obtíží a i nyní, když jsem těhotná a péče vyžaduje jistá konkrétní specifikace je vstřícná a ochotná.

Po úvodním telefonickém rozhovoru se sestrou mám jasno, že paní doktorku navštěvovat nebudu. Péči možná poskytuje skvělou, ale dojem z kontaktu s novými pacienty je hrozný, sestru bych doporučoval okamžitě vyměnit.

Nesouhlasím s negativním hodnocením. Jsou obě hodné. Doktorka i sestra. Vždy se mnou ochotně proberou veškeré dotazy a záležitosti.

Ani nevim...

Souhlasím s komentářem "Micku" stran "příjemnosti kontaktu".

Jsem pacientkou této pí doktorky od ranného dětství (alergii mi našli už ve školce). Popravdě řečeno nejsem schopna posoudit její odbornost, vím, že jsem jako dítě dostávala nějaké vakcíny, že to ve výsledku zřejmě nepomohlo (ale kdo ví, třeba by to bylo ještě horší?) NEPOVAŽUJI za chybu doktorky.

Zřejmě se o mě starala po medicínské stránce obstojně či dobře, ale byla vždy tak nepříjemná, vždy jsem k ní šla s pocitem jako na zkoušení u tabule nebo na policejní výslech, očekávala jsem, že dostanu "vynadáno", že jsem něco zanedbávala a tak... že výsledkem je, že jsem u ní již několik let nebyla, protože léky jako Claritine jsou dostupné i bez předpisu, nic jiného by mi beztak na moje potíže říct ani nemohla a mě to za ty nervy nestojí. Hledám jiného alergologa, z něhož bych nebyla ve stresu.

Takže negativní hodnocení ne pro neodbornost, ale pro vrcholně nepříjemný osobní kontakt.

Dosud nejhorší alergolog se kterým jsem se kdy setkal. Jednání paní doktorky i sestry vrchol arogance. Jediné co pro mne byla schopna udělat je, že mi napsala dostatečné balení Xyzal mast na atopický exzém tu mi prý napíší na kožním.
Na dotaz jestli se můžu alergie někdy zbavit mi řekla, že se jí nikdy nezbavím jen ji mohu tlumit právě Xyzalem. Na dotaz co vyzkoušet nějaké vakcíny apod.. mi bylo řečeno, že ve věku 27let to již nemá smysl.
Zvyklá poučovat maminky jejichž malé děti mají alergii a nic o tom nevědí. Někomu kdo o alergiích něco ví naprosto k ničemu. Nebýt Xyzal na předpis, ale volně prodejný neměl bych jediný důvod k ní chodit.

Paní doktorka Špičáková je velmi dobrá doktorka chodím k ní již deset let a o alergii skoro nevím. Navíc je ochotná přistupovat i k novinkám v lécích. Paní doktorka je velmi milá, zato paní sestřička je děsná, kdykoli tam přijdu je nepříjemná a odměřená, ačkoli se chovám velice mile a nějaký zvláštní požadavky si nekladu. Ta sestra výsledny dojem kazí.

Paní doktorka je velmi dobrá lékařka. S její péčí jsem velice spokojena. Se sestrou ale bohužel takové dobré zkušenosti nemám.

Paní doktorky si vážím jako odbornice, navíc s příjemným lidským přístupem k pacientům. Oproti paní/slečně Marenové je podle mě sestra velice schopná, "odbavuje" plynule pacienty v čekárně a její žoviální chování je mně osobně milé.