Francouzská tř. 4, Plzeň
Praktický lékař pro dospělé

Pani doktorka je vždy vstřícná, laskavá a trpělivá. Při jakémkoli problému dělá důkladnou analýzu a vyšetření. Ihned odebírá moč i krev a obvolava lékaře - specialisty u kterých chce rychle vyšetřit své pacienty. Je to vážně profík a i když čekání v řadě pacientů bývá někdy nekonečné, stojí za to si počkat. Nesmím zapomenout pochválit také báječnou sestřičku Janu, která je taktéž velmi laskavá a milá a děla svou práci na 1.

Paní doktorka je vždy velmi příjemná a ochotná. Jsem rád že mohu chodit právě k ní.

Velmi milá, příjemná, profesionální, empatická a odborník, lékařka na svém místě, kterých už moc není.

příjemná, ochotná, pečlivá, krátké čekací doby, odborník na svém místě, ....

pečlivá,příjemná,milá

K paní doktorce chodím již přes 20 let, od svých 15- a jsme s ní více než spokojená. Je to výborná odbornice, je na ní znát, že je to původem internistka, je přepečlivá, milá a ochotná. Je profesionálka a také člověk se srdcem na pravém místě. Dokáže člověku poradit a povzbudit, když je hodně zle. Je to lékařka i člověk na svém místě. Jsem opravdu ráda, že mám to štěstí, že k ní mohu chodit.

Paní doktorku lze opravdu popsat slovy velmi dobrý lékař. Jsem s ní již skoro 20 let maximálně spokojena.

Chodím k ní už asi 20 let, má skvělý přístup k pacientům a dělá svou práci poctivě.

jsem u ní již roky, vždy ochotná, vždy pomůže.

Velmi dobrá lékařka, hodná, vstřícná ochotná milá