Ord. praktického lékaře pro dospělé
Chelčického 448, Roudnice nad Labem

Dle mého nejhorší praktický lékař v Roudnici. K ní mohou chodit opravdu jenom důchodci, protože čekat tři hodiny jenom na napsání léků zaměstnaný člověk opravdu nemůže. Navíc to napsání léků a změření tlaku zabere dalších 40 minut.

Paní doktorka je velice pečlivá, svědomitá, příjemná. Čekání na ošetření bývá dlouhé, ale kde není.Pacientům se věnuje a mě osobně svojí pečlivostí a svědomitostí zachránila od operace kterou bych si svojí liknavostí zavinila. Moc ji děkuji, že má zájem o nás pacienty, jiní lékaři člověka vyšetřují skoro mezi dveřmi..

Paní doktorka Rathouská byla vždy velice příjemná, nikdy nic nezanedbala, vše ochotně vysvětlila, poradila, vždy se chovala starostlivě. Dokonce i sama zavolala druhý den po návštěvě, jak se cítím, jestli už je mi lépe.

Ohledně čekání: někdy přijdu a za pár minut jsem na řadě, někdy člověk holt hodinu čeká. Záleží kolik má lidí a jakou potřebují péči. A to, že občas pustí někoho přednostně, nemusí hned znamenat, že je to známý. Mě třeba vzala dřív, protože jsem měla horečku. Ti, co chodí dřív se s ní třeba domluvili předem, že přijdou. A to, že někdy pustí známého? Tak to překousnu. Kor když je evidentní, že byli domluveni.

Paní doktorka je opravdu skvělá a neměnila bych ji...

nikdy mi paní doktorka nic nezanedbala a má lidksý přístup

Paní doktorka je vždy ochotná a velice pečlivá. Dlouhá čekací doba vypovídá o tom, že se pacientům skutečně věnuje.

Dlouhé čekací doby svědčí o tom,že se svým pacientům věnuje,je to výborná a pečlivá lékařka.

Příjemná,ochotná,odborně na výši.