Sam. ordinace PL - stomatologa
Na Chrupavce 422, Líbeznice

Jsem moc ráda, že mě Pražanová nevzala zpět. Našla jsem si super zubařku, kde platím pouze za jedno preventivní vyšetření , tak jak to má být , u Pražanových jsem paltila 2x ročně. Dokonce po preventivní prohlídce kde mi paní doktorka našla kaz jsem při další návštěvě zase nic neplatila u Pražanových ano.
Když paní doktorce zavolám vezme mě během dvou dnů, né jako u Pražanových až za měsíc atd. atd. bylo by toho ještě mnohem více, ale myslím si , že pro udělání obrázku to stačí až až. Jana

K oběma doktorkám chodíme dost dlouho.Jsme velmi spokojeni.Vďaka péči a dobrým radám máme zuby v pořádku.Přejem hezké vánoce.Jelínkovi.
Upozornění:paní z Kojetic zde píše svůj hanopis z jedné adresy 5x.

S touto paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti, jak odborné, tak lidské. Že ji
nedávám hodnocení nejvyšší, tak pouze z důvodu toho, že dokázala své zkušenosti
přenést na dceru Evu, která pokračuje v její dráze a domnívám se, že už dnes je
špičkou ve svém oboru. Paní doktorko, dík Vám za vše, co jste pro pacienty udělala.

Paní doktorku Marii Pražanovou znám už od základní školy, možná díky ní jsem se nebál zubaře. Nemám proti ní žádný námitek, konec koncům jeto stomatolog jako každý jiný. To že někdo má výhrady vůči ní s vím způsobem si zato může sám. Ono, většinou si stěžujou ti lidi, kteří se o svoje zuby nestarají a nechodí na žádný preventivný prohlídky každých pul roku jak se má a když nakonec jdou navštívit doktora, protože je něco bolí a on se to snaží dát dohromady i zacenu že to někdy hodně bolí. Kdyby přišel včas a určitě by si tak nestěžoval. A šířit tady pomluvy je docela ubohost.
Je škoda že prozatím neordinuje.

S paní doktorkou i její dcerou jsem velmi spokojena.
Především odvádí výborné a kvalitní výsledky v péči o chrup,
ale poskytují i širokou škálu poradenství v oboru
stomatologie. S 50ti letou praxí se paní doktorka
stala mistrem ve svém oboru a jsem ráda, že právě
tyto zkušenosti jsou předávány její dceři, která rovněž
patří mezi elitní špičku stomatologů, jenž si vážím.
Děkuji za to, že i nadále pokračujete ve své práci.

Já chodim k pani doktorce Pražanové již deset let a rozhodně jsem si NIKDY na její práci nemohla stěžovat. Pani doktorka byla vždy profesionální, lidská a návštěvy zubaře pro mě nebyli žádným terorem. Nyní pokračuji u pani doktorky Hlavinkové a též nemám nejmenší problém. Škoda, že už neberou nové pacienty..bratr by se k nim rád přihlásil! Zubařů je celkově málo, natož těch dobrých! Pani Pražanové přeji pohodu v zaslouženém důchodu a mnoho radosti s vnučkou! A přátelé zkontrolujte si IP adresu...Zdraví Lucie Holečková

S paní doktorkou Pražanovou (starší) jsem byla vždy velice spokojená a díky ní jsem se přestala bát zubařů:-)Na mě byla vždy milá a chovala se profesionálně (podívejte se, nemám stejné IP:-))Hezký večer.

VÁŽENÁ PANÍ DOKTORKO PRAŽANOVÁ, O VAŠÍ PRÁCI JSEM SE VYJADŘOVALA VŽDY POCHVALNĚ NIKDY JSEM PROTI VÁM ANI PROTI VAŠÍ DCEŘI NEŘEKLA KŘIVÉ SLOVO, KDYKOLI PŘIŠLA ŘEČ NA ZUBAŘE TAK JSEM ŘÍKALA JAKÉ MÁM ŠTĚSTÍ , ŽE CHODÍME K VÁM. JÁ JSEM SI POSTĚŽOVALA POUZE NA TO JAKÝM ZPŮSOBEM JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE VAŠE ORDINACE KONČÍ A ŽE SI MÁME HLEDAT NOVÉHO ZUBAŘE (TAK MI TO BYLO VYŘÍZENO) MYSLÍM SI, ŽE V DNEŠNÍ DOBĚ POČÍTAČŮ NAPSAT JEDEN MAIL A ROZESLAT HO NA OBECNÍ ÚŘADY OBCÍ Z KTERÝCH K VÁM PACIENTI CHODILI NENÍ NIC SLOŽITÉHO A NIC TO NESTOJÍ.
JE MI TO VELICE LÍTO, ŽE JSTE SI TO VYLOŽILA NĚJAK JINAK. NEBUDU SE NĚJAK OMLOUVAT, PROTOŽE JSEM NIC OŠKLIVÉHO NENAPSALA, PROSTĚ JSEM TO TAK CÍTILA.
HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ CELÉ VAŠÍ RODINĚ. JANA ARAZIMOVÁ

S Paní doktorkou Pražanovouijejí dcerou Dr. Hlavinkovou jsem byla nejen já, alei ostatní čelové naší rodiny v e l i c e spokojeni. Děti,které k ní chodily již od bzkého dětství se díky milému přístupu paní doktorky k zubaři dokonce těšily. Nikdy neplakaly a vždy měly dobrou náladu. Nechápuněkoho, jak může být tak zlý a psát o oněch dvou perfektních ženách takovou špínu. Myslím, že se vždy chovala velice jemně a profesionálně. Paní Dr. Pražanové přeji hodně zdraví v důchodu a na paní Dr. Hlavinkovou se moc těším já i všichni členové naši rodiny.

A my rádi chodíme k dr Hlavičkové, je milá, veselá,ochotná a není nervozní.Už se těšíme až se nám vrátí.