Praktický zubní lékař
Puškinova 63, Vyškov

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Úžasná zubařka, vůbec mě nemrzí dojíždění až z MS kraje.
Když jsem k ní přešla a měla zuby v dezolátním stavu, tak si kvůli mě dala na půl dne zavřeno, jen aby mi mohla věnovat ten čas a opravit vše najednou, s ohledem právě na velké dojíždění.
Jediné mínus je permanentně plná čekárna, kdy jsou to většinou neobjednaní pacienti, což svědčí o jejich kvalitách (kdyby tam měla pořád prázdno a krátké čekací lhůty, lecco by to naznačovalo).
I když jsem teď měla možnost přejít k zubaři v okolí, neudělala jsem to.

Tuto PANÍ zubařku jsme nevyměnili, ani když jsme se přesunuli na pár let na Vysočinu. Raději dojíždět 120 km, než riskovat, že přijdu o nějaký zub. Paní doktorka je vždy milá, usměvavá a přívětivá. Snaží se vyhovět i časově. Ano, má delší čekací doby, ale při pravidelných návštěvách člověk nemusí mít strach, že něco zanedbá.
Děkuji Vám paní doktorko, neměnila bych.

K paní doktorce chodí naše celá rodina už 20 let. Ujala si i naší dcerku, která bude mít 6 let. Snažíme se pravidelně chodit na preventivní prohlídky a pokud se nějaký problém najde, ošetří na velmi vysoké úrovni. Díky ní máme zuby v naprostém pořádku. Má hodně pacientů, ale má vždy dost trpělivosti a úsměvu. Jediný mínus je dlouhá čekací doba, ale to je to nejmenší, když víte, že budete v dobrých rukách. Nedokážu si představit lepší zubařku. Moc chválíme a děkujeme jí.

K paní doktorce Ponížilové chodím snad odmalička a vždycky jsem byla spokojená. Je milá, usměvavá, moc příjemná odbornice, všechno vysvětlí a také uklidní, když se i přesto všechno bojím zákroku. Její lidský přístup je prostě vynikající. Jsem ráda i za "skulinky", které paní doktorka snad vždycky najde i v nabitém dni. I přesto, že jsem se odstěhovala, tak za paní doktorkou stále dojíždím a nechci to měnit. K tomu přispívají i optimální, ne-li nízké ceny a přitom špičková vybavenost. Jediné mínus je čekací doba, ale na tuto paní doktorku si ráda počkám :)Monika

Naprosto precizní a skvělá lékařka. Jedinou vadou je že je trošku dražší (ale na druhou stranu je na mě že volím dražší variantu ošetření). Je to profík, určitě bych ji každému doporučoval. Občas se u ní vyskytne větší časový skluz, ale s tím se musí počítat. Jednoznačně jí jde o pacienta, aby odcházel kvalitně ošetřen. Děkuji paní doktorko.

Jsem moc spokojená

Výborná, ohleduplná, taktní, citlivá.Rozumí dokonale pacientům a své práci. Díky Vám paní doktorko.

K paní zubařce už chodím spostu let. Když jsem u ní byla na první návštěvě hned si všimla, čeho si ostatní předchozí (pravidelně navštěvovaní zubaři.) Tím mi zachránila v mých 12 letech zuby dolní zuby před vypadáním. Ihned mě objednala k specialistovi a do měsíce jsem měla po operaci.Paní doktorka milá i všechny setřičky co se tam vystřídaly za těch 15let paní doktorku navštěvuji. K paní zubařce chodí celá naše rodina.

K pani doktorce Ponizilove se postupne prehlasila cela nase rodina a bylo to opravdu to nejlepsi rozhodnuti. Pani doktorka je velice mila, ochotna, vzdy usmevava a navic opravdova odbornice. Mela jsem pomerne vazne problemy se zuby, ktere asi po roce lecby u pani doktorky zcela vymizely. Dekuji

K paní doktorce chodí naše celá rodina už spoustu let, je to vynikající odbornice, milá,vstřícná, je to také prp mne jediná lékařka,ke které se nebojím, díky tomu jaký má ke mne lidský přístup. O tom všem NEJ svědčí dlouhé čekací doby asi vzhledem k velkému zájmu pacientů. Není arogantní, mají ji všichni rádi, kdo k ní chodí. Děkuji za celou naši rodinu.