Praktický lékař pro dospělé
Kaznějovská 43, Plzeň

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Dle mého názoru velmi kvalitní lékařka. Při jakékoliv návštěvě vždy navrhla adekvátní léčbu a vše dobře vysvětlila. Někdy si člověk v čekárně trochu počká, ale nic závratného. Za mě naprostá spokojenost.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Zánět průdušek, kašel

U paní doktorky jsem absolvovala svou první návštěvu, protože moje současná praktická lékařka již neordinuje. Ráno jsem zavolala a během chvilky jsem vše u paní doktorky vyřídila. Napsala mi papír do zaměstnání, poslechla mne a udělala CRP test. Sama mne upozornila, že toho má hodně a že někdy budu muset čekat, to jsem poznala, protože v ordinaci to frčelo jak na pásu a přede mnou i po mě se tam vystřídalo celkem dost lidí. A arogantní mi tedy rozhodně nepřišla ani ona, a ani sestřička. Doporučuji a komu to nevyhovuje ať si jde kam chce.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Mám vždy pocit, že ví, co dělá.
Pokud má člověk problém, vždy pošle nadále ke specialistovi.

Nejlepší lékař ze všech, co jsme .kdy měli, jsme u paní doktorky celá rodina a nikdy nic nezanedbá, pošle ihned dále, pokud tak usoudí, neláduje zbytečně antibiotiky. Je otevřená každé smysluplné léčbě. Díky ní se nebojíme chodit k lékaři.

Bohužel i já jsem byla s paní doktorkou velice nespokojena. Člověk má pocit, že obtěžuje, na pravidelné záněty psala pořád dokola antibiotika (celkem 4x za sebou). Poté jsem to nevydržela a zašla k jinému lékaři, který napsal správné a dodnes mám klid. Ale důvod proč jsem byla nucena odejít byl prostý. Paní doktorka mi dělala testy pro před operační vyšetření a vůbec mě neinformovala o tom, že výsledky nejsou dobré. Až jiný lékař mě upozornil, že mě na zákrok nepřijmou.

Já jsem s paní doktorkou i sestřičkou velmi spokojená. Nikdy nic nezanedbala, vždy raději pošle na další vyšetření, než aby něco jen tak odmávla. Oceňuji tím víc, že je u ní vždy šrumec. Je dobré se předem objednat a nemusíte čekat. Za mne spokojenost:-)

Nedala bych ani jednu hvezdicku,bohuzel to bud neumim,nebo to nejde:-)Jsem u ni vedena par let,ale z toho jsem tam byla 3-4x,ze zrovna neoplyva prijemnosti bych skousla,ale po dnesnim 10 vterinovem telefonickem "rozhovoru",uz me tam nikdo neuvidi.Rvat na pacienta do telefonu,ze ma pouze do 12ti a plnou cekarnu lidi,ze nema cas se se mnou vybavovat???rekla bych opravdu katastroficky pristup.To,ze mam neceho "plne zuby" jeste neznamena,ze ho poslu vylozene kamsi.Snad jeste existuji doktori se slusnym jednanim a ochotou cloveku pomoci.

Dobrý den, podobná hodnocení většinou obcházím, ale když jsem si přečetla některá negativní hodnocení, musím říct, že to musel psát někdo duševně chorý, nebo si spletl doktorku či se snad záměrně snaží poškodit její jméno. Jsou ale tací, kteří nemají co na práci a tak pomlouvají všechny co pracují. Myslím, že každý slušný a normální člověk, který jde k paní doktorce se skutečným problémem či na běžnou kontrolu, nemůže mít s paní doktorkou Makrlíkovou žádný problém. Antibiotika naopak předepisuje v případě nutnosti a z mojí zkušenosti žádnou prohlídku nepodcenila a poslala mě dál na příslušná specializovaná vyšetření. Do její ordinace chodí celá naše rodina, snad od té doby co je v Kaznějovské ulici a všichni jsou spokojeni. Na svůj názor má samozřejmě právo každý... :-)

Horší přístup lékaře neznám. Na všechno se snaží napsat antibiotika a když jí člověk řekne ať udělá napřed nějaké testy tak je zle.
Poslední zkušenost.Přítelkyně měla zarudlý krk, rýma, dusivý kašel, horečky. Bez jakéhokoliv vyšetření začala předepisovat antibiotika. Na žádost udělala výtěry z krku. Za dva dny byly výsledky - a prý, že vše ok. Krk byl podle ní zarudlý od kašlání, dušnost, rýma prý od alergie. Na žádost dostala přítelkyně poukaz na vyšetření na plicním oddělení kde se paní doktorka zhrozila v jakém stavu má krk a okamžitě jí poslala na ORL. Výsledek - rozsáhlý zánět hrtanu, krku,dutin a průdušek. Tohle paní Makrlíková nepoznala!!!

Mě přijdou paní doktorka i sestřička moc milé.
Pí.doktorka mi vždy vyšla vstříc! Nikdy jsem neměla problém.
Očividně totiž záleží i na tom, jak se chovají pacienti. K arogantnímu troubovi, co mi 5x tluče na dveře by nebyl příjemný nikdo.