Psychiatrická ordinace
Unhošťská 2533, Kladno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Jsem velice spokojený s přístupem paní psychiatričky i její sestry. Upravila mě medikaci od obvodního lékaře, aby byla efektivnější a po návštěvě u ní došlo po pár týdnech k výraznému zlepšení. Na chování ani přístup si nemohu stěžovat. Jsem s její prací spokojen.

Přečetla jsem si hodnocení paní doktorky a musím jako dlouholetý pacient reagovat. Také jsem nedostala při první návštěvě léky, ani při druhé a zjevně lidé kteří nedostali rovnou léky si stěžují a mají potřebu to někde ventilovat a postěžovat si. Představa laika, že si dojde k lékaři, dostane léky a bude mu hned "dobře" je opravdu infantilní. Pro léčbu své psychiky musíte udělat hodně hlavně vy a léky Vás mohou pouze podpořit. Myslíme mozkem a nebo máme v hlavě pilulku na štěstí a spokojený život? Psychické nemoci se také nelečí rychle jako chřipka, je to běh na delší trať a jako se to neobjevilo ze dne na den, také se to ze dne na den nevyléčí. Léčba je hlavně o tom kritizovaném povídání......a jak jinak by psychiatr měl poznat Vaše myšlenkové pochody a pocity? Krom slova se každý projevujeme i mimikou, gesty, veškerým pohybem a to o každém také vypovídá velmi mnoho. Z toho Váš psychiatr skládá Vaši anamnézu a potom může zvolit způsob léčby. A léčba neznamená léky, ale třeba právě to povídání.......říká se tomu psychoterapie.
A zmiňovaná sestřička? Pokud Vám vyhovuje v jiných ordinacích, že vyleze ven jezyňka, přehlédne bez odpovědi na pozdrav čekárnu a s despektem vyvolá jméno pacienta - vždyť tam jděte a nezapomeňte napsat hodnocení:-).

zhoršila se

u mě je paní karlovcová doktorka na baterky.sestra milá ale ta doktorka je des.měla by se víc snažit a lidem s nemocemi by mela pomoci ne je zdrogovávat a čekat až ten stav uteče.ještě že už k nechodím.

Trpím těžkou bipolární poruchou navíc rychle cyklující ve spojení s OCD, úzkostnými panickými ataky a dalšími přidruženými poruchami.

Je rozdíl mezi přechodnou depresí, poporodní depresí či depresí, kterou si tak nějak zažije v životě asi každý a mezi skutečně klinickou chorobou, která je více či méně neléčitelná (ať už se oficiální povídá cokoli) a pro člověka takto postiženého se jeho stav stane hendikepem.

V případě, že nejde o takto vážný stak, paní dokturku sna ano (nikoli sestru prosím) ale v případě, že trpíte vážnějším stavem, bude to chtít trochu serioznější a iniciativnější přístup. Takže se spíše stotožňuji s negativními komentáři zde. Ale každému vyhovuje něco jiného.

Souhlasím s hodnocením, že paní doktorka nechává člověka poznat sám sebe a poznat sám odkud opravdová "bolest" pramení .. nenechává Vás samotné, je tam pro Vás, ale kus práce musíte udělat sami - pokud opravdu toužíte vyjít zase na slunce (on to za Vás stejně nikdo neudělá)..Mně paní doktorka pomohla mociny moc a já ostuda jsem jí ještě nepoděkovala a to je 2 roky co jsem porodila syna ..byla jsem těhotná a v depresi, bez partnera, bez rodiny .. Naučila mě milovat samu sebe, naučila mě se podívat na své chyby a naučila mě se sama za sebe prát a nejen sedět v koutě a litovat se .. měla pro mě vstřícné slovo, ale i nějakou tu lekci .. Léky jsem měla v přiměřené míře, abych neztratila kontakt s opravdovým světem..jen na zklidnění toho zmatku uvnitř sebe ..Tím že jsem si přečetla tato hodnocení, konečně napíši alespoň poděkování za to vše ..Stěžovat si mohou myslím jen Ti, co se za svou bolest/nemoc schovávají a odmítají s ním opravdu něco dělat - je to pro ně útočiště na celý svět, se kterým se mohou ohánět a žádný doktor to nezmění, snad jen ten, který jim bude dávat pilule jako lentilky a vždy je ochlácholí, ale k realitě nepřiblíží.. Léčila jsem se dvakrát a tak vím o čem mluvím. Ale každý má svůj názor. Lenka C.

Bylo mi soudně nařízeno léčení u MUDr. Karlovcové, je to rok a ještě jsem paní doktorku neviděl. Chodím tam jednou za měsíc a vždy mluvím jen se sestrou. Takže je to vlastně úplně k ničemu, mně to nepomůže vůbec, jen se zapíše návštěva.

Tato doktorka mi pomohla, donutí člověka, aby si sám uvědomil, odkud jeho úzkosti pramení, co je třeba v životě změnit, není to ten typ, co fouká na bebíčko a neustále předepisuje nová psychofarmaka.