Marie Horáčková, praktický lékař České Budějovice

Praktický lékař Více

Pražská 71, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Paní doktorka je velice milá,hodná a empatická k pacientům.Byla jsem u ní,když měl můj pan doktor dovolenou,který je též moc hodný a vstřícný k pacientům i personálu.Patří Vám dík.

Vynikající lékařka s erudicí, odborným přehledem, kombinačními schopnostmi, svědomitá, obětavá, vstřícná k pacientům.

Je nejlepší

Ochotná,nebojí se pomoci i v obtížnějšíchsituacích.

Je to nejlepší lékařka jakou jsme poznala. Milá, vždy pívětivá, je velmi milá a pozorná ke starším pacientům. A zejména je to velmi dobrá lékařka. Děkuji jí touto cestou za její dlouholetou a svědomitou péči.

Paní doktorka je člověk na svém místě. Mám s ní ty nejlepší zkušenosti, je pečlivá, přistupuje k pacientovi komlexně, přesto nedělá zbytečná vyšeření navíc, vždy milá a pozitivně naladěná. Sestřička rázná, ale přívětivá a dobrosrdečná. Vřele doporučuji a děkuji paní doktorce za její péči.

O

Pani doktorka je naprosto svědomitá a perfektní!Víc takových super doktorů!

Paní doktorka je velmi příjemná, chápající a spolehlivá lékařka. Dokáže řešit v podstatě všechny zdravotní problémy pacienta vždy, pokud se nejedná o složitý specializovaný zdravotní problém. Věřím jejím závěrům a vždy mě uzdravila.

Kvalitní

Spolehlivá, pečlivá s laskavým přístupem k pacientům