Praktický lékař pro dospělé
Bulharská 34, Prostějov

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodí téměř celá má rodina a jsme všichni velmi spokojení. Je opravdu pečlivá, poctivá a příjemná.

I když k paní doktorce chodím jen velice málo, protože jsem ještě mladý a zdravý :D, tak jí můžu jen doporučit.

Je velice ochotná, pečlivá a příjemná. To platí i o sestřičce :)

Paní doktorka je skvělá v diagnostikování...má veliký (u praktického lékaře opravdu překvapivý) medicínský přehled. Je velice pečlivá a nic nezanedbá. Měli by ji dávat mladým medikům, kteří chtějí vykonávat v budoucnu praxi obvodního lékaře za vzor.

Alena

Sice už několik let bydlím zcela mimo obvod MUDr.Hlaváčkové, ale jiného lékaře nechci - je nejlepší ze všech, které jsem v životě poznala

Výborná a zkušená lékařka.

Paní doktorka je výborná jak po stránce kvalifikace tak i jako člověk. Milá, vstřícná a ochotná. Její sestřičku hodnotím stejně výborně. Ať se jim oběma daří.

Jsem velmi spokojená,i když ji naštěstí zatím nemusím často navštěvovat.I sestřička je milá a vstřícná.

Pacient nikdy nemá v ordinaci pocit, že obtěžuje, jedná se o lékařku, která umí diagnostikovat a léčit.

Je velmi poctivá a ochotná.

Nejlepší praktický lékař široko dlaeko, každou maličkost intuitivně vyhodnotí správně, najde příčinu a problém vyřeší. Moc pečlivá a důsledná.