MUDr. Marie Havlová

Rychnov nad Kněžnou 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
U stadionu 1166, Rychnov nad Kněžnou

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Nejlepší zubní lékařka, kterou jsem poznala. Je to perfektní profesionálka, je vidět, že dělá svou práci velmi ráda.
Vše perfektně vysvětlí a dá vybrat pacientovi z různých variant řešení i s ohledem na kapsu pacienta. Je precizní a pracuje s láskou. Dittrichová Rychnov nad Kněžnou

Velmi příjemné dámy, jak doktorka, tak sestra. Paní doktorka ochotně vše vysvětlí, jedná rychle a přesně. Dlouhá praxe v oboru je vidět na první pohled. Maximálně doporučuji.

Netahá z lidí zbytečně peníze,udělá i více úkonů při jedné návštěvě.Je OK.

S touto zubařkou jsem velmi spokojená, je velmi příjemná a ochotná. V případě nějakého zákroku mě předem upozorní, co mi bude dělat a zároveň mi to i následně ukáže v zrcátku. Jana, Doudleby n/O

je to dobrá zubařka

Velice milá a šikovná paní doktorka. Popsala mi můj zákrok,uvedla různé možnosti a rozhodování nechala na mně.Opravdu k ní chodím rád a nebojím se! :-) Radek

MOC DOBRA

Oceňuji ochotu,vstřícnost,informovanost o zákroku a hlavně příkladný přístup k dětem.

Velice ochotná doktorka, vždy vyjde vstříc, chodíme k ní celá rodina.

Všem doporučuji...