MUDr. Marie Dvořáková Pastorová

Pediatr Více

Chomutov 1 adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Písečná 5556, Chomutov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

nemám co říci rok mě léčit na vředy a pak zjistit že mám alergii na lepek umí jen paní doktorka.

U mého syna paní doktorka diagnostikovala zánět nosohltanu,přestože měl meningitidu.....Naštěstí jsem se nenechala odbýt a navštívila jiného lékaře,který mého syna "skutečně"vyšetřil.

Pani doktorka je welmi dobrá,kdykoliv k ní jdu,jdu k ní beze strachu jsou tam welice milý

Dobrý den :o))
Gábinka i Viktorka mají moc rádi paní Doktorku i Sestřičku.
Já je obě vřele doporučuji, jsou úžasné a profesionální.

- můžu potvrdit jenom a jenom vlídný a přesto profesionální přístup.

Sice naše bydliště dnes již neodpovídá této lokalitě,ale po zkušenostech, které máme s touto ordinací,jsme nikdy neuvažovali o změně. A víte proč Protože jsou obě na správném místě.

K této doktorce jsem před pár lety chodil i já a nyní je tam moje sestra. Tuto doktorku mohu jen doporučit. Vždy když jsem měl nějaký problém tak paní doktorka vždy pomohla. i na telefonu fungovala když bylo nejhůř ... ještě jednou velké díky. pozn.: už u ní nejsem protože jsem trochu vyrostl =)

Ze všech možných pediatrů,které navštěvovaly mé děti,je tato nejlepší.Poradí,podá pomocnou ruku,ochotně vysvětlí a popíše danou nemoc/byť je pravda krutá/a současně slovem pohladí,člověk,který ví co dělá a proč to dělá.Je ochotná i mimo ord.hod.poskytnout radu či pomoc.Je to prostě PANI doktorka s velkým srdcem.

kdykoliv je něco s dcerou vždy jí pomůže,super lékař

tato lekarka je velmi dobra a je hodna opravdu k ni chode beze strachu i sestricku tam maji velice hodnou takze opravdu je skvela