MUDr. Marie Duzbabová

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický zubní lékař
E. Floriánové 12, Jablonec nad Nisou

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

K paní doktorce chodím přes 30 let a jsem spokojen jak s jejími výkony tak i přístupem to platí i o její sestře.Přeji si ,aby ordinovala co nejdéle.

Také jsem k ní chodil a to léta, když ještě měla ordinaci v Liazu. Z každého většího zásahu ( např. trhání zubu) byla vyděšenější nežli sám pacient a volala na pomoc kolegyni (Mudr. Petrželkovou) z vedlejší ordinace. Když jsem jednou z výpisu zdravotní pojišťovny zjistil, že mi prováděla zákroky, které mi nikdy neprováděla, tak jsem odešel. Nyní jsem u Mudr. Sádovské a neznám lépšího stomatologa

Z péče paní zubařky jsem měla velice špatný pocit, užila jsem si i dost zbytečné bolesti, přešla jsem proto jinam. Navzdory pravidelným preventivním prohlídkám (poslední před 4 měsíci) jsem u nového stomatologa zahájila se skórem 5 viditelných kazů.

K paní doktorce chodím už dlouho a také celá rodina. Je pravda ať je vám co koliv,paní doktor to měla taky(min.2x),takže přesně ví co Vás bolí a jak....Ale že by nedej bože nabídla anestesii (když ví jak to bolí) to p. dok. nenapadne a dokonce Vám jí vymlouvá. Její přístup k pacientovy se změnil strašně a ta sestra.....co dodat.Zakomplexovaná, zlá s jednáním řeznického bernardýna. Hledám nového stomatologa,ale je to těžké.Tolik peněz nemám na to abych si zaplatila soukromého zubaře a ostatní mají plno.Takže mi nezbývá nic jiného,než si stěžovat a chodit se zubama dál do této ordinace, čekat na zázrak a nebo zajít ke kováři ,jak za krále klacka....Přeji všem spolutrpitelům pevné nervy....

JÁ JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ S PÉČÍ PANÍ DOKTORKY.

Horsiu zubarku som nikdy nezazila!! Casto cestujem tak som ich uz navstivila peknu kopu a to aj vdaka tejto zubarke- opravuju jej chyby! Vdaka nej mi zostalo po zube len prazdne miesto, pritom ho stacilo len zaplombovat. Nakoniec mi ho len rozdrtila a musela som si to ist dat dokoncit na chirurgiu. Bola som teda u nej 2x (inde ma neprijali, pretoze nezijem v cechach, mam v Jablonci rodinu). Naposledy som tam chcela ist s vypadnutou ani nie rok starou plombou od nej, sla som pre istotu hned rano ako bolestivy pripad, no cakaren mala uz plnu objednanych pacientov, pritom v tom case sa ma venovat inym pripadom! Sestricka si vzala odo mna karticku poistenca (pouzivala som klasicku modru EU z Velkej Britanie- UK), no po chvili sa vratila oznamila mi, ze ziadne ukrajinske karty neberu. To, ze to nieje ukrajinske si nenechala vysvetlit a pritom aj keby je tak by ju mala prijat, keby patri do EU. Nakoniec mi povedala, ze ma aj tak vyradili z ich evidencie, tak som sa spytala, ze pre aky dovod- bola som u nich ani nie pred rokom, takze som neporusila ziadne ptravidlo, no jej odpoved ZNELA, ZE SI UZ NEPAMATA!! Vsetci v cakarni len krutili nad nou hlavami a pozerali po sebe, ale nikto sa ma neodvazil zastat. Vtedy som hned chcela pisat na ministerstvo zdravotnictva, no bola som tehotna a tak som to nechcela riesit, ale jak toto pisem, tak mam na to zase strasnu chut!

Jana Rusnakova

Paní doktorka je sice milá, ale o jejích profesních schopnostech mám silné pochybnosti. Chodím k ní asi 7 let a začínám intenzivně hledat nového zubaře. O tom, že vrtání považuje za banalitu, u které není potřeba použít znecitlivění, na to jsem si zvykla. Nenabízí ho, ale pokud by na tom člověk trval, nejspíš ho dá. Dnes ovšem přestřelila, když se neobtěžovala mi říct co se chystá udělat (jistě v "mém" vlastním zájmu, abych nebyla vystresovaná ještě víc)a vytrhla mi živé nervy bez umrtvení. S pochopením se usmívala, prý ví jaké to je, taky to podstoupila (to potěší). Asi jsem citlivka a tak jsem slzy ronila ještě půl hodiny po zákroku. Bolestí, šokem, vztekem.

Tady jsem jednou byla, když byla zástupem mého zubaře. Nejen že si řekla o 90 Kč, ale opravila mi úplně jiný zub, než který mě bolel. Poprvé a naposled!!

V Jablonci je zubní ordinace paní doktorky zřejmě jedinou, která nabírá nové pacienty, tak jsem se u ní tedy registrovala. Bohužel paní doktorka i sestra dělají svou práci asi už jen ze setrvačnosti. Ubohé vybavení ordinace, laxní přístup a nedůsledné prohlídky i zákroky. Po druhé návštěvě jsem změnila zubaře, sice v Liberci, ale péče i vybavení je na úplně jiné úrovni.

Paní doktorka je sice velice milá a ochotná, nicméně není důsledná hlavně při vrtání. Zřejmě jí chybí různá udělátka na zjišťování skrytých, nepříliš dobře přístupných kazů, kterými dnes disponují již mnozí jiní zubaři. Mně takto nedostatečně opravila několik zubů, které posléze jiný zubař musel opravit. Škoda.