Ord. praktického lékaře pro dospělé
Teplická 371/72, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé

Paní doktorka Bílá je nejen vynikající lékařka, ale i báječný člověk. Poznala jsem ji v ordinaci MUDr. Váchy kde ho dva dny v týdnu zastupuje. Vyslovuji obdiv, že ve svém věku stále ještě pracuje a bude mi moc líto až jednoho dne skončí a určitě nebudu sama.

Na pani doktorku si nemůžu stěžovat, když byl problém který sama nemohla vyřešit, tak vždy poslala dále k odbornému lékaři. Tam i sama většinou telefonicky objedná. To bohužel každý lékař neudělá. Jediné co by se dalo vytknout, že ještě nepoužívá v ordinaci počítač, tím to jde trochu pomaleji. Jinak škoda až půjde do důchodu.

Koukám, že sem píše samej zakomplexovanej inteligent- jak jinak si lze vysvětlit, že nikdo není ochotný pod svůj názor se podepsat...Jestli téhle paní doktorce jde jen o peníze, tak já jsem anglická královna. Jediné, co lze vytknout, je už její zastaralejší přístup, měla by časem předat praxi mladším...Jinak s hodnější, milejší a ochotnější doktorkou se jen těžko jinde setkáte.

poctivá a slušná.komu se nelíbi může zajiste jínam.

Příjemná a svědomitá lékařka.

V této kategorii je asi omylem, jedná se o lékařku zcela nepraktickou. Pokud chcete od svého lékaře víc, než jen potvrzení že vám nic neni, nebo předepsat paralen, raději jděte jinam. Vztah k pacientům má asi jako obchodník k houskám. Odpověď jako "Na tu bolest si musíte zvyknout, to je věkem, já to mam taky" byly vtipný leda ve filmu Vesničko má středisková.
Její sestru nehodnotim, musel bych snížit už tak mizerný hodnocení.

Doktorka svědomitá a příjemná, ráda vše vysvětlí.Sestra mi připadá docela normální, ani proti nic nemůžu podok¨tknout nikdy jsem neměla s ní ani s doktorkou jakékoliv problémy.Lenca

Hodná, příjemná, nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Nemůžu si na ní stěžovat. Ale za to sestra, to souhlasím s předchozím názorem. V ordinaci moc p. doktorka nemluví, je slyšet jen arogantní hlas sestry.

Příjemná a milá lékařka. Velice svědomitá s vlídným přístupem k lidem. Předchozí hodnocení nechápu.

Jako doktorka žádný zázrak,protože veškerá rozhodnutí u ní v ordinaci dělá stejně sestra.Radši ani nenavštěvovat.