MUDr. Marie Beránková

Zubní ordinace
Dobrovského 2023, Havlíčkův Brod

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce chodím více než 20 let a paní doktorka i sestřička jsou
naprosto úžasné, péče naprosto skvělá.
Vždy mi pomohla s jakýmkoliv problémem, co se týče bolesti, opravy zubů atd.
Za mě opravdu super.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Za mě nedávám všech pět hvězdiček, ale pouze 4 jen pro delší čekací dobu od domluveného času. Ve všem ostatním se musím Paní Doktorky i Paní sestřičky zastat. Pracovitá, rychlá, opravované zuby mi drží i 20 let a to mám dědičně špatné předpoklady.

Umístění: Zubní ordinace Kontrola

Paní doktorka už snad nové pacienty nebere, ale pro jistotu to sem napíšu. Od paní doktorky jsem už naštěstí odešla. Každý půl rok jsem chodila na kontroly, vždycky vše v pořádku (vše ale proběhlo bez rentgenů). No teď už se mi půl roku věnuje jiná zubařka a že je co napravovat, ale pořád se to ještě podchytilo.
Každopádně mamka i sestra od ní taky odcházejí, akorát s tím rozdílem, že obě už to stálo jeden zničený zub a to zrovna laciné potom není.
Tuto zubařku rozhodně nedoporučuji.

Od paní doktorky jsem už naštěstí odešla a vracet se rozhodně nebudu. Její péče mě stála jeden zničený zub, který mi museli v Brně nahradit korunkou! Nebylo to zrovna laciné :-(
Když vám lékař na bolavý zub řekne, že máte používat pastu na citlivé zuby a až vás bolest bude budit ze spaní, tak máte přijít, tak to o něčem vypovídá.

Chovaní sestra i doktorka bez problému,vcelku vstřícné.Moje zkušenost př-když mi opravuje zuby tak vždy jen jeden,neudělá dva na jednou,což nevím jestli je povinost,nebo z její vule,takže tam chodím poslední dobou doecla často.Pak se kolikrát musím přeobjednat no a tak se stane že mě začne bolet zub když to nejmín potřebuji.Občas nechápu pořadek ve vyzívaní pacientů nebo čekání a všiml jsem si že nejsem sám.Prostě se to asi musí umět...Přítelkyně chodí k vedlejšímu Briximu a jak se bavíme tak bude šikovnější,má taky ale mnohem víc lidí ale tím neřikám že je tato doktorka špatná.Měnit nebudu,alespon zatím.

Odbornice na svém místě, profesionální přístup, vždy ochotně pomůže, sestra perfektní.Díky za moji rodinu

Vřele doporučuji, milá, vstřícná atd.

Výborná lékařka,která se snaží zachránit každý zub.Milá,hodná.

můžu doporučit vždy vzjde vstříc.