Fakultní nemocnice Motol
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Motol Jiný

K paní doktorce chodím se synem (15) - má Crohnovu chorobu. Paní doktorka má profesionální přístup v diagnostice, léčbě i komunikaci, který mě i synovi naprosto vyhovuje. Mohu jen doporučit :-).

Umístění: Fakultní nemocnice Motol Jiný

Po roce běhání s teď 3letou dcerou, která mela kolikove stavy, a nezkutecne bolesti nám paní dr. pomohla..... Predvojem byla hospitalizace v FN Motol dětská chirurgie a starost všech dr. hlavně dr. Šimsove, která se námi opravdu zabývala, dala svůj osobní tel. Se slovy volejte kdykoliv :) Mohu jen doporučit dětskou chirurgii, kam za námi paní dr. Durilova přišla. Ji jako jedinou napadla intolerance laktózy, která se nám po vysazení potvrdila. Malá je bez problémů a konečně zase spokojené usměvavé dítě.

Hodnocení: Velmi slabý

Tuto gastroenteroložku, která promovala v roce 2009 vůbec nedoporučuji ! Syn k ní chodil, paní doktorka není ochotná, občas ji není rozumět, občas čte špatně informace z karty a občas taky nevíte co myslí. Ale to hlavní synovi nic nenašla, a tím vše ukončila. Nakonec syn šel k jinému gastroenterologovi, který vše vyřešil. Syn má po problému, takže radši jinou ambulanci, k paní doktorce Durilové nikdy !

Tuto gastroenteroložku vůbec nedoporučuji ! Dcera k ní chodila, paní doktorka není moc ochotná, občas ji není rozumět, a občas taky nevíte co myslí. Ale to hlavní dceři nic nenašla, a tím vše ukončila. Nakonec dcera musela na operaci na kterou jsme byly posláni od jiného enterologa. Dcera má po problému, takže radši jinou ambulanci, k paní Durilové nikdy !

Paní doktorka, sice příjemná na pohled, ale jinak znalosti žádné ! Občas se říká že "Mladí jsou dobrý" ale o této paní doktorce to vůbec neplatí ! Bohužel nedokázala pořádně stanovit diagnozu, bohužel nedoporučuji.