Interbrigadistů 86/2, Přerov

• zubní lékař - stomatolog

Paní doktorka je člověk na svém místě! Jsme moc rádi, že jsme k ní přešli, protože je to velká profesionálka s lidským přístupem. K dětem je moc milá, není divu, že ji mají moc rádi. Navíc vše dokonale vysvětlí, to se nám u předchozího lékaře nikdy nestalo. Moc děkujeme, za nás rozhodně doporučujeme!
A kéž by bylo takových lékařů více.

Vynikající odbornost, vysoce profesionální, ovšem zároveň lidský přístup, vynikající komunikační dovednost. Oceňuji nejen já jako dospělý člověk, ale zejména a hlavně ve vztahu k našim dětem. Je fakt k nezaplacení, když se mrňousové nebojí návštěvy a případného ošetření zubaře.

S paní doktorkou Vyskočilovou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Má skvělý přístup a nepříjemné zákroky umí zmírnit. Vše perfektně vysvětlí a člověk tak ví, co ho čeká. Pracuje velmi citlivě, díky ní se z trhání osmiček ( má noční můra) stala bezbolestná a velmi rychlá záležitost. Mohu jen doporučit !!!

Paní doktorka je výborná lékařka.Vždy odvede maximální prácí. Už od malého dítěte jsem se bála zubařů, ale až jsem přišla k paní doktorce mů strach jsem překonala a do teď se nebojím.

Nedovedu si představit, že by se paní doktorka nepatřičně chovala k nějakému dítěti, naši kluci jsou spokojení, nebojí se díky milému přístupu zubaře, vrtání nebolí. Za nás můžu jen doporučit!

Vážená paní/pane,otázkou je,zda si se svým dítětem dokážete poradit vy sám(-a),od toho se odvíjí mé ošetření,ke kterému potřebuji aktivní spolupráci rodičů.Velmi bych ocenila,když už chcete takto veřejně hanobit mé jméno,kdyby jste se k tomu taky veřejně přihlásil(-a).Těžko se člověk brání ,když neví komu,co a proč "to" řekl...Je mi upřímně líto,že jsem si s Vaším dítětem neporadila,dokonce si k němu dovolila a pevně doufám,že si s ním poradí někdo jiný...S pozdravem Vyskočilová

Paní zubařka zjevně nemá děti a neumí si s nimi ani poradit. To, co dělá by si neměl dovolit člověk k cizímu dítěti! Taková slova, co řekla tříletému dítěti, nezlobte se na mě, ale absolutně nedoporučuji!

Paní doktorka je super děti jsou moc spokojeni i když už bylo trhání a vrtání nebojí se jít znova na prohlídku moc děkujem,že děti mají menší strach než rodíče

Paní zubařka super děti jsou nadmíru spokojeni, i když už bylo trhání a vrtání její přístup je tak dokonalý,že se přístí návštěvy nebojí moc velká pochvala

jsem z pani doktorkou spokojena je uzasna k detem ... dekuji