0.5

1 názor

U lékaře jsem skončil s vykloubenou čéškou kolene na pohotovosti TP nemocnice. Vrácení bylo skoro bezbolestivé. Dostal jsem sádrovou dlahu a byl zaslán domů s předepsaným askorutinem. Z askorutinu se mi udělala DNA, lékaře jsem na tuto skutečnost upozornil, že ji mám před lety prokázanou. Jsem vegetarián a záchvat jsem neměl 3,5roku. V příbalovém letáku tato informace není, ale na internetu nejedna. Při 3. kontrole mi byla sádrová dlaha utažena natolik, že mi večer začaly modrat prsty u nohou a musel jsem si jí povolit. Sestru jsem na to upozorňoval, když mi to utahovala, že je to silně nepříjemné a nekomfortní. Z toho mě o den později začalo bolet lýtko. Sádrovou dlahu mi sundal pan primář o den později a předepsal pevnou ortézu. Lýtko bolelo až do výměny ortézy za pohyblivou, cca 14dní, několikrát jsem na tuto skutečnost upozorňoval a nebylo se jí vůbec věnováno. Nakonec po nasazení pohyblivé dlahy se vše začalo vracet do normálu, až do doby, kdy jsem si přepl přílišnou aktivitou krejčovský sval na postižené noze. Koleno mi nešlo narovnat, táhl mě tento namožený sval z boku stehna. Našlápnutí na nohu nebylo možné. Tak jsem opět a naposledy navštívil Teplickou ortopedii, kde jsem byl seřván, že jsem simulant a že necvičím. Nelepší se mi ochablý kvadriceps. A byl jsem poslán domů ať cvičím. Krjčovský sval mě bolí při napnuté noze, prakticky zcela napnout nelze. Jako sportovec vím, že namožený sval potřebuje 3-14dní klidu, záleží na situaci. Tudíž jsem dnes skončil v patové situaci, kdy mám cvičit, ale nemohu, protože by jsem se bolestí zbláznil. Lékař je zahleděný pouze do původního zranění po celou dobu léčby a odmítá i konzultaci vašich podružných problémů spojených s prvotním zraněním. Jako dlouhodobý podnikatel vím, jak se ke svým zákazníkům mám chovat. Tímto přístupem by jsem byl dávno registrován na ÚP.